• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

**Next 9000 X Cam ultra Yazılım istekleri**

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dün mach1 hoca ile görüştüm malesef yazılım yok dedi.
    goruşmenızde başka ne gibi detaylar vardı 9000'lerle ilgili olarak arkadaşım ?? en azından cihazı geliştirme amaçlı bir yazılımda olmayacakmışmı ?

Yorum yap

• nasıl yazılım durmaz.korelili kardeşler birşeyler yapar.yada echosat yazılım yada nesgologic yazılım atılır.ve cihazları toplarlar yada şu donmalar canımızı çok sıkıyor

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
      NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
      DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
      DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
      diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
      INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
      _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
      _NEXT 8500 XPA
      _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• görüşmelrimde 9000 lerde sorun olamdığı serverlerden kaynaklanan sorun olduğu newcamd2 için başka cihazlar sorun yaratmıyor hatta sharemax bile sorun yok dedim 9000 lerde oluyor dedim kendileri server ile alakalı dedi.ama dediğim gibi diğer cihazlarda sorun yok.9000 de var.
        ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• 9000'lere ait geliştirme yazılımları olacakmı ? o konu hakkında bir şeyler varmı ?

Yorum yap

• ondan bahsetmedi mach1 hocaya pm ile sorunuz..
            ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

görüşmelrimde 9000 lerde sorun olamdığı serverlerden kaynaklanan sorun olduğu newcamd2 için başka cihazlar sorun yaratmıyor hatta sharemax bile sorun yok dedim 9000 lerde oluyor dedim kendileri server ile alakalı dedi.ama dediğim gibi diğer cihazlarda sorun yok.9000 de var.
              arkadaşım sana pm attım....

Yorum yap

• Bu 9000 deki donma olayını denemek için arkadaşlarla birlikte Newcamd 2 serverı 3 ayrı makinada en başta 3'er saat arayla receverları değiştirdik diğerlerinde bir kere bile kırılmadı bunda bi anda kitliyor. Sonra 12 saatte 1 makinaları değiştirdim 2 veya 3 sefer donma oldu
                bizim cihaz bi anda makina otomatikman kendini kitliyor yarım saat 45 dakika arası devamlı olarak. Her seferinde arkadan aç kapa yapmak zorundasın. Bütün yazılımlarıda tek tek denedim 29.03.2007 yazılımında sadece donuyor ve kesinlikle kitleme yok Newcamd 2 server kullanan arkadaşlara bunu tavsiye ederim. Yalnız eski yazılım olduğu için Multiler ve premierler yok onu söylim ve TRT ' lerdeki EPG den doğan kilitlenmeler, Ntv deki teletex sorunu eski yazılım olduğu için devam etmekte. Ancak trt ve ntv paketlerinin frekanslarını ( tp) lerini silince düzeliyor.

İsterseniz sizde deneyin benim yaptığımı 3, 4 receverla aynı kanata varacaksınız.

Yorum yap

arkadaşlar next'ten yazılım istemeyin.çünkü dünkü fuarda görüşleri beni biraz üzdü.bu ultralarda 8000 ler gibi daha üretilmeyecek.ve donma sorunu olmadığını söylediler.ama eve geldim cihazı actım ama 10 dk 4 kere donma sorunu yaşadım.ilk fırsatta elimden cıkaracam bu cihazı.en dandik bir marka bile bu kadar sorun yaratmıyor..
                  arkadaşlar daha öncede söylemiştim 9000 lere desteğin kesildiğini ama bazı arkadaşlar hemen başka şeyler sürdüler öne bunun böyle olacağını bende cihazı aldıktan sonra anlamıştım çünkü bu cihaz 8000 lerin devamı gibi bişey yani hep aynı sorunlar akıbetide onlar gibi olacak belki anlamışsınızdır şimdi değiştirme kampanyasının amacını yukarda arkadaşın da dediği gibi destek kesilmiş belki daha sonra 8000 lere yaptıkları gibi bunada bi yazılım çıkarıp bak siz böyle böyle dediniz ama biz yine çıkardık yazılım next te destek bitmez diyebilirler ama sonuç değişmez bunları next i kötülemek için yazmıyorum ama bu foruma üye olduğumdan beri çok şey öğrendim söylenenler hep aynı yazılanların bir çoğunu okumuşumdur next yeni bir cihaz cıkardığı zaman diğerlerine destek azalıyor ama bitmiyor ama çıkardığı cihaz sorunluysa belli bir zaman sonra destek tamamen kesiliyor söylediklerimi kimse yanlış anlamasın ben sadece forum da gördüğüm herşeyi değerlendirip kendi görüşlerimi söylüyorum yine dediğim gibi kimseyi kötülemek gibi bir niyetim yok teşekkürler
                  Vu+duo Wetek play2
                  120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                  :manga:

Yorum yap

arkadaşlar next'ten yazılım istemeyin.çünkü dünkü fuarda görüşleri beni biraz üzdü.bu ultralarda 8000 ler gibi daha üretilmeyecek.ve donma sorunu olmadığını söylediler.ama eve geldim cihazı actım ama 10 dk 4 kere donma sorunu yaşadım.ilk fırsatta elimden cıkaracam bu cihazı.en dandik bir marka bile bu kadar sorun yaratmıyor..
                    9000 serisi eğer bir daha üretilmeyecekse gerçekten büyük bir sorun var demektir. Cihazın 400 ytl fiyattan kısa zamanda 250 ytl düşmesinden belli. Zaten ne zamandır dikkatinizi çekerse yazılım çıkmadı Hocalar eğer yapılacak bişey olsaydı çoktan yapıp bize sunarlardı. Next 2000 Serilerine olduğu gibi. Demek ki sorun Yazılımsal değil Donanımında sorun var. atla:

Yorum yap

• arkadaşlar 9000lerden ümidimizi keselimmi yazılım çıkmayacakmı cıkmayacaksa daha niye değişim kampanyası devam ediyor . hocalardanda hiçbir açıklama gelmiyor işimize yaramadıktan sonra elimizdeki makinaları kaldırıp atmamızmı gerekiyor ben motorlu anten kulladığım için 9000ultraya uyduları kayıt yaparken makina donuyor nasıl donma olayı yok diyor hocalar ben anlayamadım bizimle dalgamı geçiyorlar

Yorum yap

• velican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar 9000lerden ümidimizi keselimmi yazılım çıkmayacakmı cıkmayacaksa daha niye değişim kampanyası devam ediyor . hocalardanda hiçbir açıklama gelmiyor işimize yaramadıktan sonra elimizdeki makinaları kaldırıp atmamızmı gerekiyor ben motorlu anten kulladığım için 9000ultraya uyduları kayıt yaparken makina donuyor nasıl donma olayı yok diyor hocalar ben anlayamadım bizimle dalgamı geçiyorlar
                        şiddetle yeni yazılımı bekliyoruz....umarım mach1 usta konuyla ilgilidir.ve çalışma yapacaktır..

Yorum yap

• yazılımla ilgili çalışma yapılacaktır arkadaşlar yeni biten bir fuar vardı biliyosunuz belki onun hazırlıkları falan derken bu süre uzadı biraz destek kesilmez merak etmeyin herkese saygılar
                          chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• sevgili arkadaslar
                            i.k.s.x ile beraber fuar da gezerken sorularımız oldu kılıtlenme ıle ılgılı benım ayrıca bır sorum oldu ama cevabını alamadım mach 1 den mezor arkadasımın dusundugu gıbı donanımsan bır problem veya yetersızlık olabılırmı dedım cevap alamadım evet bencede sorun hem donanımsal hemde yazılımdan kılıtlenmenın bıze serverınızdan denıyor mademkı serverda neden dayzek motordacıhaz kılıtlenıyor
                            asıl benı dusunduren bır yetkıden duydum ama adını bılmıyorum bu urunler cıhazlar partı partı gelıyormus anladıgın kadarı ıle bır partı artık kac tane gelıyorsa onlar satılıyor sorun yoksa destek verılıyor sorunlu ıse destek kısıtlanıyor sımdı bır dusunelım 8000 ler de sorun olunca 9000 lerle degısım kampanyası yapmıslardı bakalım sımdı hangı urunlerle degısım kampanyası yapacaklar merak edıyorum
                            amacımız kımse kotulemek degıl ama bırazda bızlerı dusunsunler

Yorum yap

• walla para vermekten bi hal olduk ama bizler olmazsak nasıl kazanacaklar değilmi.şimdi tamam kabul serverın etkisi var ama neden aynı serverdan dreamler rahat rahat izlerken ben sorun yaşıyorum onu anlamadım.

Yorum yap

• dostkim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sevgili arkadaslar
                                i.k.s.x ile beraber fuar da gezerken sorularımız oldu kılıtlenme ıle ılgılı benım ayrıca bır sorum oldu ama cevabını alamadım mach 1 den mezor arkadasımın dusundugu gıbı donanımsan bır problem veya yetersızlık olabılırmı dedım cevap alamadım evet bencede sorun hem donanımsal hemde yazılımdan kılıtlenmenın bıze serverınızdan denıyor mademkı serverda neden dayzek motordacıhaz kılıtlenıyor
                                asıl benı dusunduren bır yetkıden duydum ama adını bılmıyorum bu urunler cıhazlar partı partı gelıyormus anladıgın kadarı ıle bır partı artık kac tane gelıyorsa onlar satılıyor sorun yoksa destek verılıyor sorunlu ıse destek kısıtlanıyor sımdı bır dusunelım 8000 ler de sorun olunca 9000 lerle degısım kampanyası yapmıslardı bakalım sımdı hangı urunlerle degısım kampanyası yapacaklar merak edıyorum
                                amacımız kımse kotulemek degıl ama bırazda bızlerı dusunsunler

katılıyorum arkadaşım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X