• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Editli Yazılımları 24.09.2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 Editli Yazılımları 24.09.2008

http://www.mach1digital.com/mach1for...016#post359016

uzman kardeş bu yazılımları attıgımda k'e'y menusunde biss *** cıkıcak mı ? Yoksa yine 2007 de yazılmış k'e'yi geri mi atmak gerekiyor?

Yorum yap

n0aX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uzman kardeş bu yazılımları attıgımda k'e'y menusunde biss *** cıkıcak mı ? Yoksa yine 2007 de yazılmış k'e'yi geri mi atmak gerekiyor?
      biss k.ey. menüsü zaten var ke.y falan ekleminize gerek yok ke.y dosyasıda atmayın

Yorum yap

Teşekkürler. Star tv için herhangi bir biss girmemize gerek yok dimi bu yazılımı atınca. İçinde güncel dimi?

Yorum yap

evet iki k.ey de girili

Yorum yap

Bu arapça sorunun açıklık getirmen çok güzel olmuş.Teşekkürler.

Yorum yap

sayın uzman teşekkürler
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

selam be bu yazilimi attim ama simdide cozen kanallarim cozmez oldu:d ab sat kanallari dun izleniyorken bu yazilimla izlenmiyor tps auto denliyordu bu yazilimda ama cozmeyi brak cihaz ikide bir kendini kapatip aciyor:d simdide a sat aes *** olan yazilimi ariyorum ama bulamiyorumda ye8000 x cam kullanan arkadaslar ab sat kanallarini izleyebiliyorsaniz bu yazilimi yuklemenizi onermiyorum sade burdaki yazilimi degil diger forumumlardaki 20 21 tarihli yazilimi yuklemek isterseniz sadece inxtc tv aciyor ***onlar br ara acti ama onlarda coktuler tps auto deniyor ama tps hic bir sekilde acmiyor bu yazilimi yukledim ve yasadigim sorunu paylasmak istedim
                imza ne fala ben bilmiyom:d

Yorum yap

ben tps au diye birşey yazmadım, yüklemek isteyen yükler

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

ellerine sağlık hocam

Yorum yap

cihazım 8000x-cam ve yeni yazılımlarla hiçbirşey değişmedi yani ne star tv ile ilgili nede rustavi ile ilgili bir şey yok maalesef.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

Yorum yap

ne yok malesef star 24 saat şifrelimide açmadı maç zamanı bakarsın açıyormu açmıyormu diye

Yorum yap

teşekkür ederim

star için teşekkür ederim peki rustavi için bir önerin olacakmı?şimdiden teşekkürler

Yorum yap

NTV spor

Uzman Kardeş,
                              24 eylül çarşamba akşamı R. Madrid in maçında NTV Spor şifreliydi. Bende 8000 XCAM var. Bu yeni verilen yazılımıda maçtan önce yüklemiştim. Malesef çözmedi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X