• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

iptv sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• iptv sorunu

arkadaşlar iki sorunum var birincisi hem fransızca hem türkçe yayın yapan ip kanallar var direk fransızca açılıyor onu 3d super cihazda nasıl türkçeye geçebilirim ikinci sorunda altta yazacağım ip satırını bu cihazda seyredemiyorum nasıl seyredebilirim yardımcı olurmusunuz satır şu:

rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmpe://185.56.28.204:443/c0be82e1442e7169a9a358db47fcafcb app=c0be82e1442e7169a9a358db47fcafcb playpath=1b1264 swfUrl=http://xuscacamusca.se/MjVmNGRmODg4OTU4ZTFhZjZmZTM5ZGNk/jwplayer.flash.swf live=1 pageUrl=http://xuscacamusca.se/

Evet bu satır ÇİFT TUNERLİ cihazdada çalışmıyor...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sağol sanırım format desteği yok

Yorum yap

Selam arkadas Next Machina3D Süper ciyazda iptv ekstra usb ile bakmak icin dosyanin ismi ne olacak hangi linkler destekliyor cift tünerli ciyazdaki iptv linkleri destekliyormu süpere nasil atacagiz usb ile onu bir türlü yapamadim detayli bilgi bu ciyaza uygun iptv linkleri varmi güncel ve nasil atilacak iyi geceler.

Yorum yap

zezazade64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selam arkadas Next Machina3D Süper ciyazda iptv ekstra usb ile bakmak icin dosyanin ismi ne olacak hangi linkler destekliyor cift tünerli ciyazdaki iptv linkleri destekliyormu süpere nasil atacagiz usb ile onu bir türlü yapamadim detayli bilgi bu ciyaza uygun iptv linkleri varmi güncel ve nasil atilacak iyi geceler.
          Selamlar aşağıda vereceğim LİNK teki programı inceleyip gerekeni yaparsınız..Machina cihazının tüm çeşitlerine STANDART bir uygulama vardır ayrı ayrı bir uygulama yoktur.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62126
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selamlar aşağıda vereceğim LİNK teki programı inceleyip gerekeni yaparsınız..Machina cihazının tüm çeşitlerine STANDART bir uygulama vardır ayrı ayrı bir uygulama yoktur.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62126
            Selam bir türlü yapamadim dediginiz gibi yapiyorum linkleri görmüyor usb extra bölümünde yok diyor baska bir sitenin bölümünde linkleri yapiyorum bir türlü olmuyor acaba nerde yanlis yapiyorum anlayamadim eger siz biliyorsaniz detayli bilgi verirmisiniz linklerle iyi günler

Yorum yap

Arkadaşım siz dosyaları hazırlayıp USB ye atıptamı cihaza takınca görmüyor,yoksa dosyayımı hazırlayamıyorsunuz.?
              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşım siz dosyaları hazırlayıp USB ye atıptamı cihaza takınca görmüyor,yoksa dosyayımı hazırlayamıyorsunuz.?
                Selam dosyayi hazirlayamiyorum verilen linkleri usb ye atinca dosya isim olarak ne olarak yazilacak ve birde ciyaza takinca bellek bulundu yaziyor sonra usb dügmesine basiyorum yazilim bölümü geciyorum yapmiyor orda ne yapmam lazim sonra M+dügmesine basip Sat dügmesine basiyorum usb kisisel bölüme giriyorum usb den ekle mavi dügmeye basiyorum dosya bulunmadi diyor bir türlü olmuyor nedense onu ögrenmek istemistim arkadas.

Yorum yap

zezazade64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Selam dosyayi hazirlayamiyorum verilen linkleri usb ye atinca dosya isim olarak ne olarak yazilacak ve birde ciyaza takinca bellek bulundu yaziyor sonra usb dügmesine basiyorum yazilim bölümü geciyorum yapmiyor orda ne yapmam lazim sonra M+dügmesine basip Sat dügmesine basiyorum usb kisisel bölüme giriyorum usb den ekle mavi dügmeye basiyorum dosya bulunmadi diyor bir türlü olmuyor nedense onu ögrenmek istemistim arkadas.
                  Mesajıma ekleyeceğim dosyayı indirin ve açıklamalar doğrultusunda hazırlayınız...( Bu dosyayı hazırlamak için PC deki NOT DEFTERİ programını kullanacaksınız.) Dosyayı indirince RAR dan çıkarmayı unutmayınız.!
                  Eklenen Dosyalar
                  MACHİNA - 3-D

Yorum yap

ıp tv sorun var

Yorum yap

Ne sorunu var?
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

mustiyvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ıp tv sorun var
                        Sorun nerde AÇIK ve NET olarak yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.!
                        :nebileyim
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

mustiyvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ıp tv sorun var
                          - Ip Tv'de sorun falan yok.
                          - Ne sorunu varsa açıkca yazınız.
                          - Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X