• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next'den yeni ürün: MiniX

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next'den yeni ürün: MiniX

Next cebit fuarında avuç içi büyüklüğünde yeni ürününü tanıtıyor. Bu ürün, usb diske canlı yayını kaydediyor, geri alıyor, oynatıyor, kayıt sırasında başka kanal izlenebiliyor, mp3 çalıyor, usb girişinden yazılım güncellenebiliyor, 4000 kanal hafızalı, EPG, teletext, altyazı desteği, jpeg formatı desteği vb. detaylı bilgi web sayfalarında yok henüz ama gazete ilanlarında mevcut. Fotoyu gazeteden çektim biraz bozuk olabilir.

Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

detayli bilgiyi ustalardan bekliyoruz......

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

bu nun fiyatı ne

Yorum yap

115-125 tl civarı olması gerek

Yorum yap

next firması bu cihazı plazmalar için ıkardı inşallah önceki gibi değildir önceki ıkardığında cok sorun vardı umarım bu öyle olmaz bekleyip görelim...

Yorum yap

bende cihazı fuarda gördüm ve çok beğendim ts kaydediyor ama avi mpg formattaki filimleride usb den okuya biliyor
            hadi hayırlısıyla nextte yeni çıkan linux hd cihaza olsun bu minibox,a olsun avi ve mpg formatları koyuyor darısı süper plusların başına belki onlarada avi ve mpg yazılımı koyarlar inaşaallah
            next 2000 dpcıs super plus
            LG 37LE5510 LED
            dragon modul
            dragon pcloder
            metrix
            xcam pcloder
            ırdeto accass modul
            viacces modul
            fun&gold kart
            1.50 çanak
            18 .inç next motor
            uydu bulucu
            eurastar 0.5 flaşlı lnb
            0.5 mtı flaşlı lnb
            90 çanak
            0.5 premıer lnb

Yorum yap

Next ana sayfaya aşağıdaki duyuruyu koymuş. Birşey dikkatimi çekti bu üründe kart okuyucu yok galiba. Yanılıyormuyum?

Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

lcd tv ler için üretilmiş kanal geçişleri mükemmel cebit te inceleme fırsatı buldum gayet güzel mükemmel bir alet

Yorum yap

merakliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Next ana sayfaya aşağıdaki duyuruyu koymuş. Birşey dikkatimi çekti bu üründe kart okuyucu yok galiba. Yanılıyormuyum?
                  Avuçiçi kadar cihazda kart okuyucu ne arasın

Yorum yap

kartta okursa ooo allah daha ne isterimki sat satabildiğin kadar..
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Arkadaş bu ürün lcd ve plazmalar için üretilmiş kart okuyucu ne arası el içi kadar cihazda birde usb çıkışı var cihazda...
                      VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

arkadaşlar kumanda resmi için ve kullanma kulavuzu için next in kendi sitesini bakabilirsiniz.şimdi baktım yayınlanmış.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Henüz satışa başlanmadı pazartesi den sonra başlanacak.
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Henüz satışa başlanmadı pazartesi den sonra başlanacak.
                            hadi hayırlısı mach1 artık yeni bir başlık açmanız lazım.nextminix bölümü
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

özellikleri neler almaya değermi kayıt yapıyormu ....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X