• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Premier Au Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hocam bİrkaÇ haftadir forumdan uzak kaldim ve dÖndÜĞÜmde yenİ yazilimi gÖrdÜm Çok mutlu oldum ve next İn gÜcÜnÜ bİr kez daha gÖrdÜk hocam bende Şu an astra premİer ler zaten oto bu yazilimi atmam gereklİmİ yada bana ne artisi olacak tam anlayamadim aÇiklarsaniz sevİnİrİm tÜm emeklerİnİz İÇİn sonsuz teŞekkÜrler saygilar AYRICA USB DEN ATILIYOR MU

Yorum yap

cncrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende siyah cihaz var ama 30.06 yazılımda olduğu gibi yine bu yazılımı yüklemeyi düşünüyorum

mach1 hocam bu cihazlara aynı TP'deki 2 kanalı aynı anda canlı izleme özelliği kazandırma mümkün müdür? Böyle bir çalışma varmı
      naçizhane düşüncem aynı tp'de bir kanal kayıt edilirken diğerinin izlenebilmesini sağladığınıza göre bu da teorik olarak yapılabilir
      bildiğim kadarı ile 30.06 yazılımında kayıt (help) tuşladığımızda aynı tp' de bulunan kanallardan birini seçmemiz için bir pencere açılıyo hiç denemedim ama izlemekte bulunduğun kanalın dışındaki kanalı kaydedebilmen lazım ...bu arada bizi yalnız bırakmayan ustalara saygılar teşekkürler.

Yorum yap

ben emu *** bölümüne girince bug düzeltildi sanıodum ama hala bug li kilitlenior cihaz :S

Yorum yap

tesekkurler USTADIM

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

hocam sağol teşekkür ederiz. Bu arada memorist arkadaş sende cevabın için sağol

Yorum yap

Merhaba arkadaslar. Bende de NEXT 2000 CIS SUPER PLUS (siyah kasa degil) var 30/06 yazilimi ile. bu yeni premier au yazilimini yuklemem gerekiyor mu anlamadim. Yardiminiz icin tesekkur ederim.

Yorum yap

ckosel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhaba arkadaslar. Bende de NEXT 2000 CIS SUPER PLUS (siyah kasa degil) var 30/06 yazilimi ile. bu yeni premier au yazilimini yuklemem gerekiyor mu anlamadim. Yardiminiz icin tesekkur ederim.
                  ihtiyaç meselesi bunun kararını verecek olan sizsiniz ..

Yorum yap

Cevap icin tesekkurler, turksat ve hotbird uydulari var bende. astra icin mi bu yeni yazilim tam anlamadim. aciklayabilirseniz cok sevinrim. sorularim icin kusura bakmayin, biraz acemiyim bu iste.

Yorum yap

• ckosel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım Astra 19,2 yönünde çanak anteniniz varsa ya da sinyal alma ihtimaliniz varsa yükleyebilirsiniz...G-Force 'nin dediği gibi ihtiyaç meselesi...

Yorum yap

• cncrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende siyah cihaz var ama 30.06 yazılımda olduğu gibi yine bu yazılımı yüklemeyi düşünüyorum

mach1 hocam bu cihazlara aynı TP'deki 2 kanalı aynı anda canlı izleme özelliği kazandırma mümkün müdür? Böyle bir çalışma varmı
                        naçizhane düşüncem aynı tp'de bir kanal kayıt edilirken diğerinin izlenebilmesini sağladığınıza göre bu da teorik olarak yapılabilir
                        Bu cihazda olmaz iki adet tuner olmalı

Yorum yap

• Ayrıca yazılıma yeni özelik gelmiş

Sat tuşuna basınca info tuşu ile uydular şifrelenebiliyor

Bilginize

Yorum yap

• bilim-ilim Nickli Üyeden Alıntı
                            Bu cihazda olmaz iki adet tuner olmalı
                            Bir kanalı izlerken diğer bir kanalı seyretmek için istek yaptıklarındada bazı kişiler olmaz illaki iki adet tuner gerekir demişlerdi,ama hocalarımız bunuda yapmayı başarmışlardı.Unutmayalım başımızdaki hocalar imkansız denilen şeyleri başarmış insanlardır (yakında cihaza bulaşık bile yıkatabilirler) bu vesile ile buradan bir kez daha cihaza kattıkları özellikler için çok teşekkürler...Selamlar saygılar.

Yorum yap

• evet arkadaşım sana katılıyorum

Yorum yap

• ArkadaŞlar bende premİerler astra hala aÇik bu yenİ yazilimi atmanin bİr artisi yada eksİsİ var mi ayrica usb den oluyor mu saygilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X