• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Cis Super Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat lar acılmıyor..genelde boyle bır sorun var mı..son yazılım yüklü auto olarak acılıyordu...saygılar

Yorum yap

• Evet Polsatlar çökmüş sanırım teknik bir sorun var.

Yorum yap

• Tasarım! Hocam 105 N _lu Mesayda bahs etdıqım cıhazlarda art showtıme avto yazmasına raqmen cıhaz avto yapmıyordur!
        sanırım bu sorun sayın hocalarımız tarafından halledıldı! Ve sonra yazılımlar verıldı! Ve bu uzden Gecıktı! Demek kı boshuna telash yapmısımdır!
        Her zaman onde NEXT!!!
        NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

• Tasarım hocam iyi günler.Uzun bir zamandır beklediğimiz yazılım geldi nihayet.Emeğiniz için çok teşekkürler.Yalnız bazı sorularım olacaktı.Öncelikle yazılım için nilesat'ı olmayanlar yüklemesin demişsiniz.Ama yinede isteyenler yüklebilir demişsiniz.Genelde kullanıcı olarak Türksat ve Hotbird uydularına sahibiz.Şimdi bu yazılımı yüklediğimizde epg ve birkaç değişiklik dışında 21.04 yazılımının açamadığı fakat bu yazılımın açabildiği ekstra kanallar var mı?Yoksa şu an için softcamları yüklemeye devam mı edelim eski yazılım için.Çünkü Yeni yazılımda bazı kullanıcılar yüklerken bu yazılımı bazı boot sorunları olmuş.
          Bundan sonra çıkacak softcamlar bu yazılımla alakalımı olacak yoksa eğer yeni yazılımı yüklemeyip 21.04 yazılımına sahipsek yine bu softcamları cihazımıza yükleyebilir miyiz?
          Birde eski yazılımlarda yeni bir yazaılım yüklendiğinde kanallar veya kanal listen uçmuyordu.Şimdikinde kanallar uçuyormuş galiba.Yeniden taratmak gerekiyormuş.Bence bu sorun gibi gözüküyor en azından benim için.Benim gibi düşünenlerde yok değildir.Bu sorun giderilebilir mi bu yazılımı yüklemeden.
          Kolay gelsin,İyi çalışmalar...

Yorum yap

• Sadece Turksat & Hotbird kullanıyorsanız bence bu yazılıma gerek yok sizin için. Ama cihazın güncel kalsın istersen atabilirsin tabiki bu sizin düşüncenizdir. Ayrıca yeniden kanal düzenlemesi yapmanız gerekecektir.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• Cihazıma bu yeni yazılımı yüklemesemde sizin verdiğiniz güncel softcamları yüklesem olr mu 21.04 yazılımı için

Yorum yap

• Next 2000 Cis Super Plus Cİhazim Var GÜncel Yazilim Attm. Ancak Her Cep Telefonu ÇaldĞinda Veya Ben Bİrİsİnİ Cepten AradiĞmda Yayin Kesİlİyor. Herkesİn Öyle Mİ. Buna Bİr Çare Yok Mu?

Yorum yap

• guclukonak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Next 2000 Cis Super Plus Cİhazim Var GÜncel Yazilim Attm. Ancak Her Cep Telefonu ÇaldĞinda Veya Ben Bİrİsİnİ Cepten AradiĞmda Yayin Kesİlİyor. Herkesİn Öyle Mİ. Buna Bİr Çare Yok Mu?
                  Cep telefonu kaldır o zaman cihazın yanından

Yorum yap

• Telefon Cİhazin Yaninda DeĞİl Kİ... Odadan Da Çkaramam Kİ.

Yorum yap

• BaŞka Uydular Da GÖrdÜm. Cep Telefonu HİÇ Etkİ Etmİyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X