• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazılım için teşekkürler.

Yorum yap

Yeni yazılımda, newcamd kanal açılış hızları gözle görülür şekilde yavaşladı. cccam ile bağlıyken sonrasında server disconnect yapıp, newcamd açmaya çalışınca uzunca bir süre açmakta zorlanıyor.
      cccam'de iyileşmeler var, ancak nds'lerde bir önceki yazılıma göre fark göremedim. yine takılmalar var. ve takılmalar uzadığında donup kalmalar devam ediyor.
      saygılar
      170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bazı bölgelerde telekomdan kaynaklanan internet kaynaklı problemler de var saniselik duraklamalar oluyor.buda donmalara sebep oluyor.sevgili mach1 üstanın serveri newcamd çok seri olmasına rağmen bazı durumlarda ,aynı cihaz ve yazılımla birimiz problem yaşarken diğer bir şehirdeki arkadaşımız problemsiz izliyebiliyordu.
        sayın dostum yazdıklarınızında bir doğruluk payı var ama benim tesbitlerim internet kaynaklı değil zira ben uzun süeredir newcamd serverler kullandım ücretli olanlardanda test olanlardanda hatta bir ay kadar mach 1 hocanınkinide kullandım.

server kaynaklı olan geç açılmalar ve donmalalar her zaman olağan şeyler ama donup kalma bir daha açılmama sorunu ne server kaynaklı nede internet kaynaklı bu tamamen cihaz kaynaklı bir şey.

aynıca mach1 hocanın serveri ücretli serverler içinde en hızlı ve en stabil çalışanı bunun hakkını vermek lazım ancak nadirende olsa öyle hızlı test serverler bazen ortaya çıkıyorki mach 1 hocanınkini bile solluyor fta kanalları ne kadar hızlı zaplıyabiliyorsan o tür serverleride o kadar hızlı ve kesintisiz zaplaya biliyorsun.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bazı bölgelerde telekomdan kaynaklanan internet kaynaklı problemler de var saniselik duraklamalar oluyor.buda donmalara sebep oluyor.sevgili mach1 üstanın serveri newcamd çok seri olmasına rağmen bazı durumlarda ,aynı cihaz ve yazılımla birimiz problem yaşarken diğer bir şehirdeki arkadaşımız problemsiz izliyebiliyordu.
          sayın dostum yazdıklarınızında bir doğruluk payı var ama benim tesbitlerim internet kaynaklı değil zira ben uzun süeredir newcamd serverler kullandım ücretli olanlardanda test olanlardanda hatta bir ay kadar mach 1 hocanınkinide kullandım.

server kaynaklı olan geç açılmalar ve donmalalar her zaman olağan şeyler ama donup kalma bir daha açılmama sorunu ne server kaynaklı nede internet kaynaklı bu tamamen cihaz kaynaklı bir şey.

aynıca mach1 hocanın serveri ücretli serverler içinde en hızlı ve en stabil çalışanı bunun hakkını vermek lazım ancak nadirende olsa öyle hızlı test serverler bazen ortaya çıkıyorki mach 1 hocanınkini bile solluyor fta kanalları ne kadar hızlı zaplıyabiliyorsan o tür serverleride o kadar hızlı ve kesintisiz zaplaya biliyorsun.

benim birde bu hd cihazdan önce server hizmetlerine kullandığım next 2500 dpcı plus cihazım var newcamd serverleri bu cihazı alana kadar onda kullandım şimdide bunda kullandığım.

aynı serveri denemek için o cihazımdada kullandığımda hiç problemsiz ve gayet seri bir şekilde kullanıyorum.ben bu cihazıda hem hd oluşu hem pvr olusu vede kanal kapasitesinin daha yüksek oluşu nedeniyle aldım ama ne yazıkki bu cihazda tüm fonksiyonlarında bir türlü stabil ve düzenli bir çalışmayı göremediğimden dolayı doğrusu hayel kırıklığına uğradım.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

zaten test yazılımı da denilmemiş....
            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Yazılım test yazılımıdır arkadaşlar...
              VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı yardım

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı usb den yazılım attıyorum ama oldu 20 dk halya . lutfen bekleınız dıyor ne yapmam gerekıyor lutfen yardım cevap beklıyorum sızden

Yorum yap

usb ni çıkart cihazını aç kapa yeniden usb ni tak.çalışır
                  dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                  ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                  seninde destanını okuyalım ezberden,
                  haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                  elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                  fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

hurs59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı usb den yazılım attıyorum ama oldu 20 dk halya . lutfen bekleınız dıyor ne yapmam gerekıyor lutfen yardım cevap beklıyorum sızden
                    Konuyu birleştirdim.
                    Aynı konu burada devam ederken, yeni konu açmanıza gerek yoktu.

Yorum yap

nextturkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yazılım test yazılımıdır arkadaşlar...
                      evet next destek sitesi test diyor
                      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

06/07/2009 tarihli bu yazılımda HD kanallarda ses var görüntü yok. Ayrıca şifreli kanallarda geçiş yavaş. Birşeyi daha belirtmek istiyorum; son zamanlarda tüm yazılımlar cccam sorunlarının düzeltilmesi adına yapılıyor. Bunlar yapılsın ancak server üyeliği ile yayınları izleyenlere sorun oluşturmadan ve bu tür üyelerin istekleri de dikkate alınarak yazılımlar düzenlensin. örneğin görüntü kalitesi kontrast ayarları gibi düzenlemeler. PVR kayıtlarda da sorunlar giderilirse bizlerde memnun oluruz.

Yorum yap

gezgin2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          06/07/2009 tarihli bu yazılımda HD kanallarda ses var görüntü yok. Ayrıca şifreli kanallarda geçiş yavaş. Birşeyi daha belirtmek istiyorum; son zamanlarda tüm yazılımlar cccam sorunlarının düzeltilmesi adına yapılıyor. Bunlar yapılsın ancak server üyeliği ile yayınları izleyenlere sorun oluşturmadan ve bu tür üyelerin istekleri de dikkate alınarak yazılımlar düzenlensin. örneğin görüntü kalitesi kontrast ayarları gibi düzenlemeler. PVR kayıtlarda da sorunlar giderilirse bizlerde memnun oluruz.
                          Şimdi önemli olan Cccam'in stabil bir hale gelmesi, diğerleri şimdilik önemli değil, zamanı ve sırası geldiğinde onlara da bakılır.

Yorum yap

arkadaşlar çok sağlam bir server denedim akşam bir iki paket dışında bişey açmıyor geç açma sorunuda devam ediyor sky italia hiç açmadı astra premierelerde aynı şekilde viacces ve seca olan sistemleri kolay açıyor bunu reklam olsun diye yazmıyorum ama dreamı denediğimde şakır şakır açıyor bu arada benim dreamım yok bunun için forumda çok gürültü oluyor yok next daha iyi yok dream daha iyi diye ben bu işe next ile başladım onunla devam ediyorum doktordan ricam bizleri bu dreamcılara karşı mahçup etme herkese sevgiler saygılar
                            chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Benim tesbitlerim şöyle:
                              CCam'da iyiye doğru gidiş tartışılmaz. henüz donmalar, yavaş açmalar devam ediyor, ancak öncesine göre oldukça düzelmiş durumda.
                              Ancak ilk ccam yazılımı ile başlayan sebepsiz kilitlenmeler, durup dururken netden kopma gibi sorunlar devam ediyor. Her iki durumda da anahtardan kapatmadan duzeltmek olanaksız. Netden koptugunda ping atildiginda 0.0.0.0 yaniti geliyor, bu durumda anahtari kaptamadn saatlerce ugrassak mumkun degil düzelmiyor. Anahtardan kapatip acar acmaz anında geliyor. Bu hastalik cihazi ilk aldigimizda da vardi, ondan sonraki yazılımlarda düzeltilmişti. Şimdi yeniden hortladı.
                              Bir önceki yazılımda başıma gelen newcamd'deki birkaç saniyede bir takılma olayı bu yazılımda düzelmiş.
                              Anahtardan kapatıp açtığımda, veya cihaz kilitlendiğinde, henüz kanal bilgilerinin silinmesi gibi bir sorunla karşılaşmadım.
                              x+ düğmesiyle server bağlantısını yenileme olayında da bir sorun var. Bir önceki yazılımda alan bilgilerini görüyorduk. Şimdi alan bilgileri görünmüyor, ancak connect deyince, bağlantı yapılıyor. Birkaç tane serveri olanlar hangi alanda hangi server olduğunu ezbere bilmek zorunda bu durumda.
                              Kısacası her yazılım ile iyiye doğru gidiş sürüyor. Bu konuda emek dökenlere teşekkürler. Ancak her yazılım çıktığında test edenlerin de bulduğu bugları, bunların düzelmesini sağlayabilmek açısından bildirmeleri şart.
                              Saygılar
                              aynı problemleri 2007 başında hd2000 ilk piyasaya sürüldüğü dönemde newcamd dada yaşamıştık.o tarihlerdeki eleştrilere bakarsanız görürsünüz.newcamd nasıl düzeldiyse cccamd da düzelir hiç şuphem yok.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı
                                aynı problemleri 2007 başında hd2000 ilk piyasaya sürüldüğü dönemde newcamd dada yaşamıştık.o tarihlerdeki eleştrilere bakarsanız görürsünüz.newcamd nasıl düzeldiyse cccamd da düzelir hiç şuphem yok.
                                Çok doğru demişin arkadaşım.Aynen sölediğine katılıyorum.Haksız eleştiri yapmadan biraz sabretsek bakın ozaman siz hd keyfine

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X