• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 10.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Forumu okuyup Next YE2000 HD alan biriyim.... Talibi varsa hemen vereyim daha 1 ay oldu alalı CCCam Server connect fail hatası verip verip duruyor, nasıl oluyor da bu yazılım sizlerde böyle bir hata vermiyor çok ilginç!

Yorum yap

connect fail hatası verip verip duruyor... Bu nasıl oluyorda sizlerde olmuyor?

Yorum yap

Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sabır bir az sabır bir ay içinde 4 adet yazılım verildi yakında bir yazılım daha gelir o sorunda kalmaz.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

serveren iyiyse hemen baglanıyor.yanlız cccam server ile newcam servere birlikte çalıştırma.birini kapat.
          ag ayarlarından önce DHCP getir kaydet de sonra sabit getir.
          dns alanı 208 067 220 220 yap ve kaydet.sonra cihazının fişini çek ve yeniden takadsl nin fişini cek ve yeniden tak.adsl de interneti bulunca cihazında servere arat.
          bu kadar .çihazın çalışır.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

madem çalışmıyo da niye beni gaza getiriyor bu forumda yazılanlar...Emeğinize sağlık deyip deyip duruyorlar ))) Cccamserver aldım! Allah tan bir aylık almışım.... Next YE2000 HD ikinci el 1 aylık ilgilenen varsa pm den mesaj atsın..

Yorum yap

teşekkür

pingi attı kayıpta yok, iyi güzel lakin connect fail hatası yine var

Yorum yap

Birincisi bu cihazda CCCam daha çok yeni. Bilmiyorum hiç denediniz mi ama ilk yazılımile şu anki arasında olumlu anlamda çok büyük gelişmeler var. Elbette sorunlar da var ama her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. İkincisi sizin sorununuz büyük ihtimalle server'da. Eğer son yazılımı doğru yükleyip, hazır kanal listesi kullanmadan taratıp kullanırsanız ve stabil çalışan bir server'a üye iseniz açması lazım. Tavsiyem CCCam veya Newcamd protokollerinden biri açık olsun. Diğerini kullanmıyorsanız kapatın.

Yorum yap

Son yazılım yüklendi.... Newcam server larda bir problem yok, CCcam server a bağlantı yapılırken diğer tüm server kanalları kapatılıyor. arzu edersen server bilgilerini de veririm... Keleğe geldiğimi sanmıyorum ama olabilir bendeki bu şansla

Yorum yap

Son yazılım yüklendi.... Newcam server larda bir problem yok, CCcam server a bağlantı yapılırken diğer tüm server kanalları kapatılıyor. arzu edersen server bilgilerini de veririm... Keleğe geldiğimi sanmıyorum ama olabilir bendeki bu şansla
                    Sevgili kardeşim paraya kıyıp al ücretli server gör bağlanıyormu bağlanmıyormı öyle free server lerle bağlanmaya çalışırsan tabi bağlanamazsın 1 ay oldu cihazı alalı server abonesiyim ve çihaz şakır şıkur bağlanıyor hata cihazda değil sende.he keza Başına silah dayayıp satmadılar cihazı he bu arada sana kimse bu cihazı cccam özelliği var diye satmadı sadece burada TASARIM,DİGİUM,DOKTOR hocaların üstün gayret ve zahmetleri ile cccam buralara kadar geldi insan olan insan önce bu emeğe saygı duyar teşekkür eder , eğer cihazı satan cccam özeliği var diye sattıysa git adamı bul cihazı kafasında parala paranıda geri al yok öyle demeden sattıysa o zaman sen bu foruma pravakatör olarak gelmizsin.amacım sen le takışmak değil EMEĞE saygı olayıdır önce Tasarım ve Digium hocalara teşekkür et.
                    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

emekleriniz için çok teşekkür ederim,çok sağolun, hem next hemde üstadlar, varolun

Yorum yap

Bizim elimizden gelen kuru bir teşekkür.Emek veren herkese..

Yorum yap

ciyaz reset yaptim ve butun uydular yeni kaydetim, tuner bana gore daha hassas oldu, frekans hemen gosterdi ,30w den 53e ye ve baza kanalar 100% signal geldi, belki benim canak iyi ayarladim?

Yorum yap

Bana ücretli server al diyen şahıs yazdıklarımı okumaktan aciz olsa gerek ki paralı server aldığımı okumamış bile veya daha kötüsü okuyupta kafası basmamış!.... Bu forumda da amma Next bayisi varmış, dillerinizi uzatacağınıza milleti nasıl keklediğinizi itiraf edin de belki vicdanınız biraz rahatlar..... Network update yapar Next Ye2000 HD çünkü içerisinde böyle bir bölüm vardır ama yoooo yapmaz yazılım desteği bekler... Newcam çalışır ama yoooo yeni update geldi onu yüklediniz çalışmaz.... Bütün kanallar sıralı hafızadadır yooooo yeni update yaptınız hepsi uçtu.... Profesyonel yazılım geliştiriciler ne demek istediğimi gayet iyi anlar bu yazdıkları mı, dilleri yalamaktan uzamışlar değil!

Yorum yap

Bana ücretli server al diyen şahıs yazdıklarımı okumaktan aciz olsa gerek ki paralı server aldığımı okumamış bile veya daha kötüsü okuyupta kafası basmamış!.... Bu forumda da amma Next bayisi varmış, dillerinizi uzatacağınıza milleti nasıl keklediğinizi itiraf edin de belki vicdanınız biraz rahatlar..... Network update yapar Next Ye2000 HD çünkü içerisinde böyle bir bölüm vardır ama yoooo yapmaz yazılım desteği bekler... Newcam çalışır ama yoooo yeni update geldi onu yüklediniz çalışmaz.... Bütün kanallar sıralı hafızadadır yooooo yeni update yaptınız hepsi uçtu.... Profesyonel yazılım geliştiriciler ne demek istediğimi gayet iyi anlar bu yazdıkları mı, dilleri yalamaktan uzamışlar değil!
                              senin porblemin ne benimle ilgili nede next 2000 hd ile iligili.Problemin serverle ilgili serverirnin çalışıp çalışmadığından öncelikle kontrol edermisin .
                              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Yazdığın uslup hiç hoş değil birkaç gündür seni takip ediyorum hep aynı teraneler burası next cihazları satış yeri değil şikayetin varsa git aldığın bayiye burası bilgi paylaşım forumu kimse senin tafralarını çekmez .yazıcaksan adam gibi yaz herkes sana yardımcı olsun.bu sana son ikazımdır...
                                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X