• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beşiktaştan Güncel Haberler

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• "Yıldızlar sahne aldı"

Delgado, Holosko ve Yusuf'un Ankara'ya attığı golleri değerlendiren Denizli, "Yıldız oyunculardan bekleneni yapıp kalitelerini ortaya koydular" dedi.

Türkiye Kupası'nda Ankaraspor'u Delgado, Holosko ve Yusuf'un muhteşem golleriyle geçen Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, yıldız oyuncuların kendilerinden bekleneni yaptıklarını söyledi. Çok önemli ve moral veren bir galibiyet aldıklarını belirten tecrübeli teknik direktör, SABAH'a "Sahada yıldız oyuncuların yeteneklerini ortaya çıkaracak ortamı her zaman sağlamışımdır. Bu golleri atmaları başkaları için sürpriz olabilir ama benim için değil. Bu, beklediğim ve olması gereken bir durum. Bu kalite farkını ortaya koyduğunuzda maçları daha kolay kazandığınız görülüyor" şeklinde konuştu.

DENİZLİ'YE YOĞUN TEDAVİ Beşiktaş'taki ilk golünü atan Yusuf'un takıma büyük katkısı olacağına inandığını da kaydeden Denizli, "Yusuf moral buldu. Ona ilerleyen dönemde çok ihtiyacım olacak" dedi. Öte yandan geçen hafta hasta olmasına rağmen idmana çıkan Denizli, Ankara'nın soğuk havasından olumsuz etkilendi. Bel fıtığı olan ve maç sonrası ağrıları artan Denizli'ye yoğun bir tedavi uygulandığı belirtildi.

Kaynak: Sabah

Yorum yap

• Cisse ile devam...

Beşiktaş Yönetimi, yıllık ücretinde indirim yapması durumunda Edouard Cisse ile devam etme kararı aldı.

Ara transfer döneminde, yabancı kontenjanını boşaltmak için gönderilmesi düşünülen Edouard Cisse’nin gelecek sezonda da takımda kalabileceği ifade edildi. Profesyonelce yaşamı, istikrarlı futboluyla yönetimin gözüne giren Fransız oyuncuya parasında indirim teklif edileceği öğrenildi.

Devre arasında da bu konuda nabız yoklayan yönetime Fransız oyuncunun menajeri Bruno Satin’in olumsuz yanıt verdiği belirtildi. Bu nedenle önerinin üzerinde fazla durmayan yönetimin, sezon sonunda bunu tekrarlayacağı, kabul etmesi durumunda Cisse‘nin Beşiktaş ile yola devam etmesinin sağlanacağı vurgulandı. Yıllık 1.5 milyon euroluk ücretini çok bulan siyah - beyazlı yönetimin, Fransız oyuncuya yıllık olarak 1 milyon euro teklif edeceği öğrenildi. Cisse’nin bu öneriyi kabul etmemesi durumunda ise Beşiktaş Yönetimi fazla ısrarcı olmayacak, bu rakamdan daha fazlasını vermeyecek.

Fabian Ernst ile ön liberoda iyi bir uyum sağlayan Fransız oyuncunun kadroda bulunması halinde yararlı olacağını düşünen Beşiktaş Yönetimi, sezon sonu gelmeden bu oyuncunun menajeriyle bir kez daha masaya oturarak teklifi yineleyecekleri ifade edildi.

Kaynak: Milliyet

Yorum yap

• "Şampiyonluk yükü omuzlarımda"

Beşiktaşımızın kaptanı Matias Delgado, kaptanlık pazubandını takmaya başladıktan sonra şampiyonluk yükünü iyice omuzlarında hissettiğini söyledi.

Siyah-Beyazlı ekibimiz, Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Ankaraspor'u 3-1 mağlup ederek final kapısını iyice araladı. Kaptan Delgado'nun yaklaşık 35 metreden attığı gol ise rakibin gardını düşürürken galibiyetin de habercisiydi. Mücadele sonunda Arjantinli yıldızla yaptığımız sohbette daha önce böyle bir gol atıp atamadığını konuştuk. Hafızasını biraz yoklayan Delgado, "Herhalde bu kadar uzaktan ilk defa gol attım." dedi. Holosko'nun golünün kendisininkinden daha güzel olduğunu belirten Delgado, "Benim golümde biraz şans vardı. Topu alıp biraz sürdükten sonra kalecinin de pozisyonunu dikkate alarak şut attım. Sanırım top rakibin ayağına çarparak kaleye gidince kaleci yanıldı. Benim için gol atmak güzeldi; ancak takımın kazanması daha güzeldi." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın kupada finale yürüdüğünü, ligde de şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri olduğunu hatırlatan takım kaptanı, bu sorumluluğu yüklenmeye hazır olup olmadığını sorduğumuzda ilginç bir cevap verdi: "Ben bu sorumluluğu takım kaptanlığını bana verdikleri ilk günden itibaren yüklendim. Eğer bu zorlu süreçte kaptan olarak üzerime düşen bir görev varsa en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Sorumluluğumun farkındayım ve saha içinde takım arkadaşlarıma yardımcı olmak zorunda olduğumu biliyorum. Kaptanlık bandını taktığımdan bu yana şampiyonluk yükünü omuzladım." Sakatlıktan sonra tam olarak eski performansına ulaşamadığına da değinen yıldız oyuncu, takımın temposuna yeni yeni ayak uydurduğunu kaydetti.

Delgado şöyle devam etti:

"Hâlâ eksiklerim var ve fizikî olarak birkaç hafta içinde ancak tam hazır olabilirim. Belki önümüzdeki maçta 90 dakikayı daha kolay çıkarabilirim. Sonuçta benim başarımdan çok takımın başarısı önemli. Eğer ben takımın başarısına katkı yapabiliyorsam ne mutlu bana. Zaten takım olarak başarılı olursak ben de başarılı olmuş olurum." Kupadaki 3-1'lik skorun tur için kendilerine yeterli olabileceğini vurgulayan Arjantinli, İnönü'deki lig maçında rakibin 3-1 kazandığını söylediğimizde şu değerlendirmeyi yaptı: "Bizim bu sezon en kötü oynadığımız maçlardan biriydi. Evimizde Ankaraspor'a kaybettiğimiz maçı her zaman önemsedik. Ancak artık böyle bir sonucun olacağını düşünmüyorum. Biz iyi bir takımız ve o kadar kötü bir performans ortaya koyacağımızı sanmıyorum. Ankaraspor iyi bir takım ve biz ilk maçın sonucuna bakmadan oynamak zorundayız."

Kaynak: Zaman

Yorum yap

• Bobo için geldiler ama...
          05 Mart 2009 Perşembe

Beşiktaşımızın golcüsü Bobo'yu izlemeye gelen Fransız temsilcileri Slovak yıldızın golüne hayran kaldı.

Olympique Lyon ve Lens adına uzun süredir izledikleri Beşiktaşımızın Brezilyalı golcüsü Bobo için Ankaraspor maçında tribünlerdeki yerini alan Fransız temsilciler bir başka yıldızı da listelerine aldılar. Brezilyalı yıldız, etkisiz olduğu karşılaşmanın 66. dakikasında oyundan alınırken yerine giren Filip Holosko sahada adeta parladı. Attığı muhteşem golle menajerlerin beğenisini kazanan Slovak golcü dikkatleri de bir anda üzerine çekti. Holosko hakkında bilgi toplamaya başlayan yetenek avcılarının Hacettepe maçında da Slovak futbolcuyu izleyeceği öğrenildi. İtalyan kulüplerinin de peşinde olduğu Holosko için maç kasetleri istendiği ve Fransa'daki diğer önemli kulüplerin de 25 yaşındaki golcü için harekete geçebileceği bildirildi.

Kaynak: Akşam

Yorum yap

• Yusuf 'oh' dedi
            06 Mart 2009 Cuma

Transferi büyük tartışma yaratan Yusuf Şimşek, Ankaraspor’a attığı golle rahat bir nefes aldı.

Transferi büyük tartışma yaratan Yusuf Şimşek, Ankaraspor’a attığı golle rahat bir nefes aldı. Üzerinden büyük bir yük kalktığını dile getiren tecrübeli futbolcu, “Golümü, bana güvenip tüm eleştirilere göğüs geren hocama armağan ediyorum. Bundan sonra gerisi gelecek. Şimdi önümüzde, ligde kalma mücadelesi veren Hacettepe sınavı var. Sakin olup, acele etmeden sonuca gideceğiz ve 3 puanı alacağız. Rakibimize saygımız var” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

Yorum yap

• "Havaya girdik"

Yeni yıla iyi bir giriş yaparak lig yarışına ortak olan, Türkiye Kupası'nda da finali büyük ölçüde garantileyen Beşiktaşımızda kaleci Rüştü Reçber, takım olarak şampiyonluk havasına girdiklerini söyledi

Yeni yıla iyi bir giriş yaparak lig yarışına ortak olan, Türkiye Kupası'nda da finali büyük ölçüde garantileyen Beşiktaşımızda kaleci Rüştü Reçber, takım olarak şampiyonluk havasına girdiklerini söyledi. Tecrübeli file bekçisi, "Son yılların en çekişmeli sezonlarından birini yaşıyoruz. Allah bozmasın bizim açımızdan her şey iyi gidiyor. Çok iyi bir uyum ve çıkış yakaladık. Takım olarak şampiyonluğun heyecanını şimdiden yaşamaya başladık" dedi. Kalan maçlara bakıldığında fikstür avantajları olduğunu kaydeden Rüştü, ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray'ı İnönü Stadı'nda ağırlayacaklarını hatırlatarak, "Taraftarımızın desteğini arkamıza alarak oynayacağız. Bu şansı iyi değerlendirirsek lig yarışında önümüz açık olur" ifadesini kullandı.

Her karşılaşmaya final gözüyle baktıklarını belirten milli kaleci, "Yola devam etmenin tek yolu var, o da kazanmak. Büyük bir talihsizlik olmazsa ipi göğüsleyen takım biz oluruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Sabah

Yorum yap

• Hedefimiz üçte üç

Lig'de deplasmanda Hacettepe ile karşılaşacak olan Beşiktaşımızda tek hedef galibiyet.

urkcell Süper Lig'de deplasmanda Hacettepe ile karşılaşacak olan Beşiktaşımızda tek hedef galibiyet. Ligdeki son 2 maçını kazanan, Fortis Türkiye Kupası'nda da hafta içinde yarı final ilk maçında deplasmanda Ankaraspor'u 3-1 yenerek final için büyük avantaj yakalayan siyah-beyazlılar, 3 puana koşullandı.

Ankaraspor maçı sonrası İstanbul'a dönmeyerek çalışmalarını Ankara'da sürdüren Beşiktaş, ligin son sırasında yer alan ve hafta başında teknik direktör Erdoğan Arıca ile yollarını ayıran Hacettepe'yi yenmesi durumunda, bu sezon ligde ilk kez 3 maç üst üste galip gelecek. Siyah-beyazlıların bu sezon daha önce ligdeki 2 maçlık galibiyet serileri 3. maçlarda beraberliklerle sonlandırılmıştı.

Siyah-beyazlı ekipte Ankaraspor maçında sakatlanan Nobre, yarınki maçta forma giyemeyecek.

Teknik direktörümüz Mustafa Denizli'nin forvette Bobo'nun yanında Holosko'ya, kalede ise Hakan'ın yerine sarı kart cezası biten Rüştü'ye görev vermesi bekleniyor.

Beşiktaş'ta, Nobre'nin yanı sıra, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Serdar Özkan ve Cisse sarı kart cezası sınırında bulunuyor.

Ankara 19 Mayıs Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak maçı hakem Bülent Yıldırım yönetecek.

Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maçı Beşiktaş 2-1 kazanmış ve bu maçın ardından teknik direktör Ertuğrul Sağlam görevinden ayrılmıştı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Yorum yap

• Hacettepe maçı ne olur?

Sporx.com yorumcusu Emre Uğurlu, Beşiktaşımızın bu hafta oynayacağı Hacettepe maçını değerlendirdi.

Turkcell Süper Lig'de 23. hafta maçları büyük heyecana sahne olacak. Zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaşımız, deplasmanda Hacettepespor ile karşılaşacak. Peki bu maçta ne yaparız?

Hafta içi Ankaraspor ile Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçını oynayan ve başarılı bir performans gösteren takımımız Hacettepe karşısında galibiyet serisini sürdürebilecek mi? Sizce nasıl bir sonuç alacağız?
                  Hedef 3 Puan - Hacettepe - Beşiktaş
                  Hedef 3 Puan'da Emre Uğurlu Turkcell Super Lig maçlarını değerlendiriyor.

Sporx.com yorumcusu Emre Uğurlu, Beşiktaşımız bu haftaki maçını yorumladı.

Kaynak: Karakartal.com

Yorum yap

• Nobre kalmak istiyor ama...

Beşiktaşımızda aylardır çözülemeyen Mert Nobre krizinde önümüzdeki günlerde çok önemli adımların atılacağı bildirildi.

Beşiktaşımızda aylardır çözülemeyen Mert Nobre krizinde önümüzdeki günlerde çok önemli adımların atılacağı bildirildi. Siyah-beyazlı yönetimin, yaklaşık 1 milyon euro imza parası isteyen golcü oyuncunun Uruguaylı menajeri Juan Figer’e rest çekmeye hazırlandığı vurgulandı.

Yapılan tüm görüşmelere rağmen geri adım atmayan Figer’in tutumundan büyük rahatsızlık duyan idarecilerin, indirim yapılmaması halinde Nobre’den vazgeçme seçeneğini de gündeme alacakları öğrenildi.

Nobre’ye verilecek yıllık ücret ve 1 milyon euro imza parasının büyük bir maliyet ortaya çıkaracağını hesap eden yöneticilerin, Figer’in yapılacak son teklifi de kabul etmemesi durumunda görüşmeleri keserek masadan kalkacakları kaydedildi.

Başkan Yıldırım Demirören krizi çözmek için yoğun çaba harcarken, bazı FIFA menajerlerinin, Figer’in istediği imza parasının etik olmadığını yönetime bildirdikleri ifade edildi.

Beşiktaş ile menajeri Figer’in bir an önce anlaşmaya varmasını bekleyen Mert Nobre’nin ise siyah-beyazlı kulüpte kalmak istediği ve bu düşüncesini yöneticilerle de paylaştığı öğrenildi. Yönetim, Figer ile anlaşamazsa Nobre’nin yerine yeni bir golcü bulmak için kolları sıvayacak.

Kaynak: Milliyet

Yorum yap

• Deli İbo göze girdi

Beşiktaşımızın tecrübeli ismi İbrahim Üzülmez, son haftalarda ortaya koyduğu performansla göz kamaştırıyor.

Beşiktaşımızın tecrübeli ismi İbrahim Üzülmez, son haftalarda ortaya koyduğu performansla göz kamaştırıyor. Antalya ile oynanan kupa maçında bir gol atan Üzülmez, mücadeleci kimliği ile bir kez daha taraftarın kalbine girmeyi başardı.

Hatta taraftarın ayak üstü yaptığı, "İbrahim delirdi, şampiyonluk istiyor" ve "İbrahim doğru söyle, bugün ne içtin" tezahüratları da tecrübeli oyuncunun bu sezonki yükselişini gösteriyor. Ancak birkaç maç kazanmakla baharın gelmediğini iyi bilen Üzülmez, Hacettepe müsabakası öncesi de tüm takım arkadaşlarını ve taraftarı uyarmadan edemedi. "Hocası olmayan Hacettepe şimdi daha tehlikeli." diyen Üzülmez, bunun kendilerini rehavete sokmaması gerektiğini söyledi.

Ligin ikinci yarısı ile birlikte takımın en göze batan ismi olan tecrübeli oyuncu, formunun zirvesinde bulunmasını, disiplinli çalışmaya bağladı. "Formamın hakkını vermek için çok çalışmam gerekiyor." ifadelerini kullanan Üzülmez, şampiyonluk içinse, "İyi bir hava yakaladık, her maçı kazanacağız diye rehavete kapılmamamız gerekiyor." dedi. Siyah-Beyazlı formayı 9 yıldır sırtından çıkarmayan Üzülmez, bu zamana kadar gördükleri ve yaşadıklarından çok dersler çıkardığını kaydederek, "Şimdi herkes bizim Hacettepe'yi rahatlıkla geçeceğimizi söylüyor. Hocaları görevini bırakmış, biz ise oldukça formdayız. Kağıt üzerinde bizim galip geleceğimiz düşünülüyor. Ben de diyorum ki; sahaya çıkıp mücadele etmeden, savaşmadan maç kazanılmıyor. Galatasaray-Kocaeli maçını kimse unutmasın. Kocaelispor 5 gol atarken sahada mücadele eden taraftı. Biz de bu nedenle Hacettepe'yi ciddiye alıyoruz." değerlendirmesini yaptı. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin en çok güvendiği isimler arasında yer alan tecrübeli oyuncu, bir yıl daha Beşiktaş formasını giymek istediğini belirtti. İbrahim, sezon başında Siyah-Beyazlı kulüple bir yıllık sözleşme imzaladığını vurgulayarak, "Beşiktaş'ta bir yıl daha oynamak isterim. Sezon başında herkes farklı düşüncelere sahipti. Ancak benim ortaya koyduğum futbol ortada. Yaşla değil, çalışmayla, iş ahlakını ön planda tutmayla doğru orantılı oynadığınız futbol. Şimdi herkes benim bir yıl daha Beşiktaş formasını giyebileceğimi söylüyor. Demek ki ben oynadığım oyunla takıma katkı yapabiliyorum. 'Futbolu bırak' diyenler şimdilerde çıkıp 'bir yıl daha oyna' yorumunu yapıyor." açıklamasında bulundu.

Sinema yerine Brezilya restoranına

Hacettepe maçı için çalışmalarına Ankara'da devam eden Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli sosyal aktivitelere devam ediyor. Sabah antrenmanının ardından akşam için program yapan Denizli, sinema ve Brezilya restoranında yemek teklifi yaptı. Futbolcuların tercihi yemekten yana olunca sinema iptal edildi. Brezilyalı Bobo ve Nobre'nin takım arkadaşlarına baskı yapması da bu kararda etkili oldu. Öte yandan sabah çalışmasına sakatlığı devam eden Mert Nobre katılmazken Gökhan Zan ise düz koşu yapmakla yetindi.

Kaynak: Zaman

Yorum yap

• "Tam planladığım gibi"
                        06 Mart 2009 Cuma

Ankaraspor'u Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde 3-1’lik sonuçla deviren Beşiktaşımızda keyifler yerinde...

Ankaraspor'u Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde 3-1’lik sonuçla deviren Beşiktaşımızda keyifler yerinde... Siyah-Beyazlılar’ın tecrübeli çalıştırıcısı Mustafa Denizli, zorlu 90 dakika sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kupada yenilgisiz yola devam ettiklerini söyleyen Denizli, şöyle devam etti: Tahmin ettiğim ve planladığım gibi gollü galip geldik. Önemli olan buydu. 3-1’lik skor bizi finale taşıdı. Artık ‘finaldeyiz’ diyebilirim...

‘Taşlar oturuyor’
                        Artık tüm ağırlıklarını Süper Lig’e vereceklerini belirten Denizli, “Federasyonun ilginç bir kararı var. Türkiye Kupası’ndaki rövanş karşılaşması iki ay sonra oynanacak. Eğer iyi bir sonuç alamasaydık, bırakın skoru oynadığımız futbolu bile unutacaktık. Herşey yavaş da olsa, istediğimiz yönde ilerliyor. Taşlar yerine oturmaya başladı. En önem verdiğimiz olay kadro istikrarıdır... Ligde de bunu yakalıyoruz” ifadesini kullandı.

Yorum yap

• "İki kupa da bizim"
                          07 Mart 2009 Cumartesi

Asbaşkanımız Levent Erdoğan, "Bu sezon iki kupa da bizim olacak" dedi.

Kulübümüzün derneklerden sorumlu asbaşkanı Levent Erdoğan, "Bu sezon iki kupa da bizim olacak" dedi. Önceki gün Ankara Beşiktaşlı İş Adamları Derneği ve Beşiktaşlılar Derneği’nin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Erdoğan, "Beşiktaş’ın geleceğine Fulya Süleyman Seba Kompleksi gibi önemli bir miras bırakmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.

100. yıldaki gibi

Takımın aldığı sonuçların kendilerini umutlandırdığını belirten Levent Erdoğan, "Tıpkı 100. yılımızda olduğu gibi büyük başarılara imza atacağız. Hem lig, hem de kupada şampiyon olacağız. Beşiktaşlı İş Adamları, Beşiktaşlılar Derneği ile yurt içi ve yurt dışıdaki tüm derneklerle kucaklaşmamız takımımıza da olumlu yansımıştır."

Kaynak: Hürriyet

Yorum yap

• Hedefini belirledi

Mustafa Denizli, Başkent’ten üç puan çıkardığı takdirde Sağlam’ın yakaladığı başarıya ortak olacak.

Sezona Ertuğrul Sağlam ile başlayan ancak 6. haftadan itibaren Mustafa Denizli ile yeni bir döneme giren Beşiktaşımız Hacettepe karşısında kritik bir sınava çıkıyor. “Beni kendi dönemimdeki yaptıklarımla eleştirin” diyerek Ertuğrul Sağlam ile kıyaslanmasına sinirlenen Mustafa Denizli bugün Başkent’ten üç puan çıkardığı takdirde Sağlam’ın yakaladığı başarıya ortak olacak. Genç çalıştırıcı ile ilk 6 haftada 14 puan toplayan Beşiktaş, Denizli ile ikinci yarının ilk 5 haftalık bölümünde bugüne kadar 11 puana ulaştı.

BU SEFER ÜÇ OLACAK MI?
                            Bugün alınacak üç puanın ardından iki teknik adamı birbirinden ayıran maçlar ise Konya ve İstanbul Belediye karşılaşmaları olacak. Şampiyonluk yolunda kendine ait farklı hesapların olduğunu söyleyen Mustafa Denizli, geçmişe yönelik hiçbir hesap yapmadığını, tek hedefinin Beşiktaş’a ligde ve Türkiye Kupası’nda şampiyonluk yaşatmak olduğunu belirtti. Siyah-beyazlıların Hacettepe karşısında alacağı üç puan aynı zamanda, Mustafa Denizli yönetiminde ilk kez üç maçın arka arkaya kazanılması manası taşıyor.

Kaynak: Türkiye

Yorum yap

• "Dikkatli olmalıyız"

Hacettepe’yle karşılaşacak olan Beşiktaş’ta kaptanımız Matias Delgado duruma el koydu..

Süper Lig’in son sırasındaki Hacettepe’yle karşılaşacak olan Beşiktaş’ta kaptanımız Matias Delgado duruma el koydu... Takım arkadaşlarını motive etmek için kolları sıvayan Arjantinli yıldız, “Kamuoyunda Hacettepe’yi çok rahat yeneceğimiz görüşü hakim. Ancak ben kesinlikle böyle düşünmüyorum. Hiçbir maç oynamadan kazanılmaz. Daha önce Denizlispor’un Trabzonspor, Kocaelispor’un da Galatasaray karşısında sergilediği futbolu ve aldığı sonuçları gördük” ifadesini kullandı.

‘Rakibimiz moral arıyor’

Kabus görmemek için işi çok sıkı tuttuklarını belirten Matias Delgado, sözlerine şöyle devam etti: Rakibimiz puan cetvelinin son sırasında yer alıyor. Geçen hafta teknik direktör değişikliğine gittiler. Beşiktaş gibi büyük bir takımı yenip, moral bulmak istiyorlar. 3 puana bizim kadar, Hacettepe’nin de ihtiyacı olduğunu biliyoruz. İki takımın da kaybetmeye tahammülü yok. Şampiyonluk yolunda var olmak için tüm ciddiyetimizle sahada olacağız ve kazanacağız.

Yorum yap

• Nobre zaferden emin!

Mert Nobre, Ankara’dan galibiyetle ayrılacaklarını söyledi.

Sakatlığı nedeniyle bugünkü maçta forma giyemeyecek olan Mert Nobre, Ankara’dan galibiyetle ayrılacaklarını söyledi. Brezilya asıllı yıldızımız, “Buraya goller atmak için gelmiştim. Ancak beklenmedik bir sakatlık nedeniyle takımdan ayrı kaldım. Holosko ile Bobo, yokluğumda biraz daha fazla mücadele edecekler. Bir oyuncu için oynamamak çok zordur. Ancak ben rahatım, çünkü galip geleceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X