• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus X-Inf Serisi 30.5.2006 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yazılımlar ve her türlü desteklerinden dolayı hocamıza teşekkürler

Yorum yap

ustam kolay gelsin Cryptoworks yazılımı ne zaman çıkacak suris uydusu da Kingstone kanallarını ne zaman izleyeceğiz

Yorum yap

emeği geçen bütün herkese teşekkürler...............

Yorum yap

Degerli hocam bu yazilim neden 23,5 derecedeki PW paketini acmiyor anlayamadim.Bu konuya aciklik getirirseniz sevinirim.SAYGILAR

Yorum yap

emeğine binlerce teşekkürler

Yorum yap

elinize ve emeginize sağlık teşekkürler

Yorum yap

elinize ve emeginize sağlık teşekkürler güncel key dosyası bu linte var

http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1148999540

Yorum yap

Bu yazılımlar öncesi yaşanan krize değdi doğrusu. Başta Mach1 hocam olmak üzere tüm mod ve forumdaşlara candan teşekkürler...

Bizden ayrılmayın...
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

ozturkc Nickli Üyeden Alıntı
                    Degerli hocam bu yazilim neden 23,5 derecedeki PW paketini acmiyor anlayamadim.Bu konuya aciklik getirirseniz sevinirim.SAYGILAR
                    selam yalnız 19 astradaki ler için bu yazılım

Yorum yap

sonunda herşey normale döndü,umarız bazı arkadaşlarımız bu yaşananlardan kendilerine bazı dersler çıkarmışlardır,bir daha olmaması dileğimizle emeği geçenlerin eline sağlık...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

Mach1 Ustam,
                        Seni daha önceden başka forumlarda da takip etmiş kılavuzluğunda hep doğruya ulaşmıştım. burayı yeni gördüm Hayırlı olsun. Ben ve benim gibi arkadaşlara taptığın yardımlardan dolayı teşekkür ederim.

Yorum yap

taptığın değil yaptığın)

Yorum yap

next'i karalayanların sitesinden banlandım ama hadlerini bildirdim siz kim next'i karalamak kim....

Yorum yap

Premiere hakkında

Sağ ol MACH1 Üstad . 150cm mega parabol ve 0,3db İnverto pro LNB ve NextXCIPLUS receiver la bu alman paketini İstanbul Avcılardan alabilirmiyim?
                              Birde 609a kanak settingleri (sabit 7 uydu seyerdiyorum 5 Adet Antenle) muhafaza olurmu aynen,
                              dreambox 500S = 2x1
                              8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                              42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                              19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                              7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                              1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                              RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                              Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                              "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

arkadaşlar daha dikkatli olalım herşeyi bukadar açık konuşmayalım böylece herşey çok uzun ömürlü olur ve gizemli
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X