• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yönlendirmeyi nasıl kaldıracağız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yönlendirmeyi nasıl kaldıracağız

arkadaşlar sitem dün hacklenmişti geri aldım
    fakat çözemediğim bi olay var.
    şimdi mesela forum a girdikten bi kaç sani ye sonra Powered by vBulletin Version 3.5.1
    Copyright ©2000 - 2005, Jelsoft Enterprises Ltd.
    Copyright © 2005 mach1 Digital, All Rights Reserved
    TR Çeviri & Web Dizayn: organik81
    tam bu kısım geldikten sonra site başka bi yere gidiyor. ama bu kodu o hackerin nereye koduğunu bi türlü bulamadım
    acilen yardıma ihtiyacaım var

şu 2 templatedeki kodları kontrol et..

- FORUMHOME
    - footer

eğer terslik yoksa; templetelerde ve sözcük gruplarında arattır; nereye yönlendiriyorsa o kelimeyi arattır..

Yorum yap

yok onlarıda yaptım olmadı forum index ini değiştirdim yene düzelmedi

Yorum yap

bu adam birdaha hacklemişti beni onda da vardı ama sen kaldırmıştın bu kodu

Yorum yap

kafa karıştırmak için template değil de sözcük gruplarının içine koymuş olabilir.. genelde herkes templatelere bakar.. üstte dediğim gibi nereye yönlendiriyorsa o kelimeyi sözcük gruplarında arattır... başka yerde olma ihtimali yok..

Yorum yap

şimdi ben hem templatelerde aradan hemde cümleler de aradan baktım ama yene yok

Yorum yap

NAsıl Olmaz Dostum Ya Url Yi Al Kopyala Sözcük Gruplarında Ara Mutlaka VArdır Meta kod VArdır Büyük Bi İhtimalle.
              Msn Deteği Yok Arkadaşlar. HEr İşimizi Msn Den Yapcaksak Site Niye Var ?

Vbulletin Bölümünde Konu Başlıklarına Dikkat Edelim Ki Bizde size Daha Kolay Yardımcı Olabilelim.

Yorum yap

kodu koyduğundan şüphelendiğin temayı komple sil yeni bi tema ekle

Yorum yap

yada konuya gizli kodlarla duyuru olarak koymus olabilir duyurularada bi bak panelden

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X