• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetekplay

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

adela Nickli Üyeden Alıntı
    slm.lar..
    dedğiniz ayarları. ozkaradağ ustad yutube linki vermiş bir üst mesajda bildirdim..oradan tuner ayarlarını yaptım..ama video nun son anlarında..biryere tıklıyor onu göremiyorum..
    öyle kaldı..
    videoda takılma yok 4.59 dakikalık video direk videoyu indir takılmadan bakabilirsin codec eksikliğin veya flash player eksikliğim varsa ondan takılıyor olabilir şuanda baktım takılma yok video download programı ile indir googl dan
    bulrsun

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      videoda takılma yok 4.59 dakikalık video direk videoyu indir takılmadan bakabilirsin codec eksikliğin veya flash player eksikliğim varsa ondan takılıyor olabilir şuanda baktım takılma yok video download programı ile indir googl dan
      bulrsun

saygılar
      yanlış analttım..pardon..
      4.09 dakikadaki yaptığı işlemi göremiyorum videodaki anlatan kişinin mouse sol tarafa gidiyor sonra altda yazılar çıkmaya başlıyor..
      nereye tıkladığını göremiyorum..
      P9PLUS

Yorum yap

4.09 dakikadaki yaptığı işlemi göremiyorum videodaki anlatan kişinin mouse sol tarafa gidiyor sonra altda yazılar çıkmaya başlıyor..
        o yazılar sistem yazıları cihazla iletişim kurduğu için diye biliyorum taratma yapıyor
        o yüzden o yazılar sendede bizdede çıkabilir çokta önemli bir şey olmayabilir

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

o yazılar sistem yazıları cihazla iletişim kurduğu için diye biliyorum taratma yapıyor
          o yüzden o yazılar sendede bizdede çıkabilir çokta önemli bir şey olmayabilir

saygılar
          bende çıkmıyor acaba bağlanamıyormuyum demiştim.
          P9PLUS

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bende çıkmıyor acaba bağlanamıyormuyum demiştim.
            o bölüm sende de çıkar cihazın web sayfasına gir en altta sağda çift ok var
            ona basarsan enable aktif olur tekrar basarsan disable aktiflikten çıkar
            orası sistem log kısmı yaptığın işlemleri oradan görüyorsun o bölüm çokta önemli değil diye düşünüyorum önmeli olan senin TV ye bağlanıp seyredebilmen eğer seyrediyorsan işlem tamam demektir

saygılar

Yorum yap

o bölüm sende de çıkar cihazın web sayfasına gir en altta sağda çift ok var
              ona basarsan enable aktif olur tekrar basarsan disable aktiflikten çıkar
              orası sistem log kısmı yaptığın işlemleri oradan görüyorsun o bölüm çokta önemli değil diye düşünüyorum önmeli olan senin TV ye bağlanıp seyredebilmen eğer seyrediyorsan işlem tamam demektir

saygılar
              droiid den izleyebiliyorum.
              openlec den hayır..
              o anlatmaya çalıştığım yerde bende yazılar çıkmıyor..ve sanırım orada sorun var...
              video da status'e tıkladığında yazılar akıyor altda bende çıkmıyor..
              neyse biraz ara vereyim..sizde dinlenin yordum.
              P9PLUS

Yorum yap

o zaman tuner ayarlarını yapamadın demektir ben şu anda imajdan bakıyorum oscam toolda çalışıyor bence arkadaşlar sana pcden yardımcı olsunlar uzaktan senin pcye girip ayarları yapacaklar sen kabul edersen tabi Bu konuda @ozkaradag hocamız bu işi iyi biliyor ve yardımcı olabilir

saygılar

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                  Her şey normal görünüyor.

Network'tan uyduları oluşturup o uyduları Tunera ekleyeceksin.

https://www.youtube.com/watch?v=9MeE...7-jnW5-BKe2axN Bak DikeyVizyon Kanal çok yararlı rehber silsilesi yapmış. Tam senlik.

Bir de OpenELEC yerine LibreELEC kullan derim.

Sevgiler...
                  illaki openlec kullanacağım demiiyorum ustad..
                  openlec i yazdırabildim karta onun için..
                  sizin verdiğiniz librelec karta yazdırma sorunu oluyor..zipden çıkan zipli dosyayı görmüyor yükleyici.

adela abimiz bu gece biraz teamviewer yardımından sonra libreelec backup ile kanal izlemeye başladı. Azimli olup wetek kullanacağım illa dediğinden dolayı kendisine teşekkürler. Bundan sonrası gelir artık.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı
                    adela abimiz bu gece biraz teamviewer yardımından sonra libreelec backup ile kanal izlemeye başladı. Azimli olup wetek kullanacağım illa dediğinden dolayı kendisine teşekkürler. Bundan sonrası gelir artık.
                    saatler süren yardımları ile
                    beni librelecle tanıştıran byağlı arkadaşa sonsuz teşekkür ederim.
                    P9PLUS

Yorum yap

• Azimli olup pes etmemek çok güzel .
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Bu gayretinden dolayı kutluyorum, çünkü ne kişiler gördüm 2 gün sonra cihazı satıp karaladı.

Kolayı herkes yapar, önemli olan başarı yüzdesini başarısızlık yüzdesinin üzerine çıkarmaktır.

Sana da teşekkürler byagli abi.

Sevgiler...

Yorum yap

• sorularım bitmedi ustad...öğrenecğim çok şey var..
                          uydular arası nasıl geçiyorduk?
                          P9PLUS

Yorum yap

• Ben de öğreniyorum halâ.

Öğrenmek ve paylaşmak adına hem alıp hem verici olmak güzel bir şey.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradağ ustad..
                              ekranda saat ve alt bar birimleri ekrandan yarısı görünüyor.
                              ayarları nerede bulamadım..
                              saat üst sağ bölümde yarısı.
                              alt bar altda yarısı..

bu sizin elec imajın..kanal sıralaması(settinng)
                              biz kendimiz değiştirebiliyormuyuz? dreamset ile?
                              P9PLUS

Yorum yap

• ok tuşuna bas infobar gelir.İnfobarın en sağdaki menüye gel orada video ayarları var.Oradan ekran formatını ayarlayabilirsin.16:9 veya 4.3 gibi.Yine aynı yerde ayarlar var oradanda arayüz ayarlarını ekrana göre ayarlarsın.Saat ayarlarının görünmesi buradan ayarlanır.Ayarlar bittikten sonra varsayılan olarak'a gel ve varsayılan ayarlar olarak okeyle.
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X