• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12. Uluslararası Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuar ve Konferansı

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Resimler için TEŞEKKÜRLER.! İnşaallah bende YARIN gitmeyi düşünüyorum.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

ya ben akşama kadar oradaydın mach1 ve doktorla da uzun uzun hasret giderdik nezaman gelip çektin okadar resmi vallahi şaşırdım ellerine sağlık...
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

resimler cok net ve güzel cıkmış eline sağlık

Yorum yap

gitmiş kadar olduk teşekkürler

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ya ben akşama kadar oradaydın mach1 ve doktorla da uzun uzun hasret giderdik nezaman gelip çektin okadar resmi vallahi şaşırdım ellerine sağlık...
                      Çok durmadım öğle üzeri 1 saat kadar takılıp gittim pek zamanım yoktu kısmet

Yorum yap

Baba eline sağlık gerçekten çok güzel resimler görüşmek dileği ile ....
                        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
                        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
                        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Vaktimin darlığından ancak 1 saat kadar gezebildim, ama fuar çok güzel, vakti olan arkadaşın gitmesini tavsiye ederim.

Yorum yap

hocam ellerıne saglık tesekkur

Yorum yap

organik hocam arkadaşın dediği gibi gerçekten gitmiş kadar olduk resimler süper çıkmış ellerine sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X