• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 09.02.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbird e çevirsem çanağı bi faydası olurmu acaba

Yorum yap

• Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bulsatcom paketi şifreleme sistemi değiştirdi, şu an sadece linkte sıranmış olan kanallar güncel emu ile izlemektedir.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...7&postcount=18
      hotbird e çevirsem çanağı bi fayda olurmu acaba

Yorum yap

• hakan19.80 Nickli Üyeden Alıntı
        hotbird e çevirsem çanağı bi fayda olurmu acaba
        Bence şu an için Astra Uydusu daha doğru bir alternatif olur emu ile açılan kanal sayısı daha fazla.

http://www.mach1digital.com/mach1for...22&postcount=1
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

• Karbon Nickli Üyeden Alıntı
          Bence şu an için Astra Uydusu daha doğru bir alternatif olur emu ile açılan kanal sayısı daha fazla.

http://www.mach1digital.com/mach1for...22&postcount=1
          peki çok tşk ederim, ileriye dönük bi gelişme olabilirmi acaba, eskiye dönük baya bi başarılıydı nextin emu çalışmaları, tşk eder,m

Yorum yap

• hakan19.80 Nickli Üyeden Alıntı
            peki çok tşk ederim, ileriye dönük bi gelişme olabilirmi acaba, eskiye dönük baya bi başarılıydı nextin emu çalışmaları, tşk eder,m
            İleriye dönük bir şey söylemek bu gün için pek mümkün değil,zaten emu ile izlenebilen kanalların neredeyse hepsini süperplus modelleri açıyor,yayıncı kuruluşlar gün geçtikçe daha sağlam şifreleme sistemi kullanmaya başlıyorlar...
            Bu yayıncı kuruluşlarının yayınları public olmadıkça yani Kéyleri sabit olarak açığa çıkmadıkça Next yada başka bir kuruluşun bu kanalların emu ile izlenebilmesi konusunda yapacağı extra bir çalışma olamaz zaten...Yani bu durumda aşamadan sonra yazılımlar ile ilgili beklentilerin daha çok donanımsal özellikler ile ilgili olması daha doğru olur diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.
            www.next.com.tr

Yorum yap

• Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İleriye dönük bir şey söylemek bu gün için pek mümkün değil,zaten emu ile izlenebilen kanalların neredeyse hepsini süperplus modelleri açıyor,yayıncı kuruluşlar gün geçtikçe daha sağlam şifreleme sistemi kullanmaya başlıyorlar...
              Bu yayıncı kuruluşlarının yayınları public olmadıkça yani Kéyleri sabit olarak açığa çıkmadıkça Next yada başka bir kuruluşun bu kanalların emu ile izlenebilmesi konusunda yapacağı extra bir çalışma olamaz zaten...Yani bu durumda aşamadan sonra yazılımlar ile ilgili beklentilerin daha çok donanımsal özellikler ile ilgili olması daha doğru olur diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.
              çok tşk ederim açıklamalarınıza, sizede kolay gelsin, hayırlı ramazanlar..

Yorum yap

• 2000 CX Super Plus'larda AV+ tuşuna bastığımızda çıkan menüde, Multifeed olarak aktif olmayan bir seçenek çıkıyor. Bu seçenek hangi işlevi sağlıyor ve nasıl aktif hale getirebiliriz?

Yorum yap

• 2000 cis superplus

arkadalaslar benim digiturk euro abonem var eski crypotoworks kartalari iptal ettiler bana yeni bir cihaz gonderdiler ve bide irdeto kart benim sorum acaba irdeto kart 2000cis superplusta calisirmi uydum turksat cevap icin tesekkurler !!

Yorum yap

• maho5050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadalaslar benim digiturk euro abonem var eski crypotoworks kartalari iptal ettiler bana yeni bir cihaz gonderdiler ve bide irdeto kart benim sorum acaba irdeto kart 2000cis superplusta calisirmi uydum turksat cevap icin tesekkurler !!
                    Maalesef yeni kartlar sadece Digitürk'ün verdiği uydu alıcıları ile eşleştirilmiştir.başka uydu alıcılarında çalışmaz.
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59208
                    www.next.com.tr

Yorum yap

• maho5050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      karbon ustam doğru olan en güzel açıklamayı yapmış aynı dertten bende muzdaribim verdikleri cihaz kullandığın next cihazın yanından bile geçemez zaten bu ligin bir tadı kalmadı 2 ay sonra taahhüt sürem doluyor kartı ve verilen cihazı digitürke iade edip kurtulacağım ne zaman verdikleri kartı nextin cihazları okuyabilecek duruma getirilir ancak ozaman üyeliğimi devam ettireceğim sen yinede karbon ustanın cevabına itibar et saygılar.

Yorum yap

• Tek tuşla yazılım güncelleme özelliği var dı ne oldu.? next başka bir cihaz satmak için bu cihazı atıl hale getirdi. FTA almadığıma pişmanım

Yorum yap

• aynen öyle kardeşim
                          slayt sırrını söyleme dostuna. dostunun dostu vardır. o da söyler dostuna.:zzz:

Yorum yap

• teşekkürler.................

Yorum yap

• next2000 super plus dpcı var bende bu cihaz
                              çok mu eskidi yaklaşık bir yıldır. yazılımı çıkmıyor.
                              halkta bu kadar para çokmu her 2 yılda bir cihaz değiştirecek.
                              ne olursa olsun isterse hiç bir kanalı açmasın yeni cihaz almayacağım.

Yorum yap

• bende aldım 2. aydan beri yazılım verilmiyor super plus serine hiç bir açıklama yapanda yok artık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X