• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bizim sizin polemiklerinizle ne alakamız var

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bizim sizin polemiklerinizle ne alakamız var

ben bu forumu genelde bilgi almak için kullanan bir üyenizim.üyelerinizinde büyük bir kısmıda benim gibi insanlar.siz site yöneticileri polemiğe girdiğiniz ve anladığım kadarıyla çoğu zaman sizi haklı bulduğum bu kapatılma konusunda mağdur durumda bıraktığınız konuyla alakası olmayan hatta haberi olmayan diğer üyelerden özür dilemenizi bekliyorum.ben buranını yönetcisiyim ben istedim ve yaptım mantığında değilseniz tabi.tamam haklı veya haksız sebeplerden bu bölümü kapattınız dediğim gibi konuyla alakası olmayan ve mağdur olan diğer üyelerden özür dilemlisinizki bizde kendimizi polemiğe girdiğiniz insanlardan ayrılmış hissedelim.

sayın @hakangulez ; bu durumun oluşmasına sebebiyet veren kişiler zaten bellidir. açık alanda hepsi tek tek belli olmasa da en azından kendilerini biliyorlar. onun haricinde sizinle veya sizin gibilerle ilgili ortada bir itham zaten yok ve sözkonusu değil; bu durumda neyin özrü gerekiyor ? lütfen olaya bir de bu açıdan değinerek farklı anlamlara çekmeyelim ve yeni bir polemik konusu oluşturarak milleti galeyana getirmeyelim. eğer idda ettiğiniz gibi durumun bu noktaya gelmesini sağlayan o kişilerden farklı iseniz bizlere yardımcı olmanız gerek. fakat bu şekilde konular açarak yardımcı olamazsınız...

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
      sayın @hakangulez ; bu durumun oluşmasına sebebiyet veren kişiler zaten bellidir. açık alanda hepsi tek tek belli olmasa da en azından kendilerini biliyorlar. onun haricinde sizinle veya sizin gibilerle ilgili ortada bir itham zaten yok ve sözkonusu değil; bu durumda neyin özrü gerekiyor ? lütfen olaya bir de bu açıdan değinerek farklı anlamlara çekmeyelim ve yeni bir polemik konusu oluşturarak milleti galeyana getirmeyelim. eğer idda ettiğiniz gibi durumun bu noktaya gelmesini sağlayan o kişilerden farklı iseniz bizlere yardımcı olmanız gerek. fakat bu şekilde konular açarak yardımcı olamazsınız...
      Dostum sizlerin bu tepkiyi koyması bana göre normal fakat biraz öksüz kalmış gibiyiz,
      o kişilerin hakikaten seviyesiz şeyler yazıp , akıllarına ne geliyorsa onu yazıyorlar ne kural okuyorlar, nede forumu takip edip bilgi ediniyorlar , forumda okadar gereksiz konu açıyorlarki takip etseler problemlerini çözebilirler, ama buna bile zahmet etmeyip sizlerin emeğinin farkında olmadan sanki para karşılığı bu iş yapılıyormuş gibi, servis hizmeti verdiğinizi düşünüyorlar.Ama gerçekler öyle değil bu işin hobi ve paylaşım üzerine kurulu olduğunu bile bilmiyorlar....
      Ama bu işten bizde biraz nasibimiz alıyoruz biz ona üzülüyoruz.
      Benim şahsi düşüncem bu.......
      saygılar

Yorum yap

sayın organik 81 özürün gerekliliğinin sebebi tam tersi konuyla alakası olmayan insanları galeyana getirmemek içindir.siz tartışmaya girdiğiniz arkadaşlara öyle bir kapılmışsınızki biz konuyla ilgisi olmayanları unutuyorsunuz ve sonuçta bizleride cezalandırıyorsunuz.Vede çok gerginsiniz cümleler sakince giderken bir anda kuşkucu bir duruma geliyo ve eğer o insanlardan değilseniz gibi kuşkucu kelimelere gidiyo.Madem dediğiniz gibi bu insanlar biliniyorsa o insanlar banlanır veya teşhir edilir, bölüm kapatılmasına bence gerek yoktur.Siz bana bu şekilde davranarak insanları galeyana getirecek kelimeler etmeyin diyorsunuz ne varki bunda bizim gibi konuyla alakası olmayan üyelerinize saygınız varsa arkadaşlar birkaç densiz yüzünden bu bölümü bir süre için kapattık mağdur olan diğer arkadaşlardan özür dileriz demek o kadar zormudur saygılarımla

Yorum yap

Arkadaşlar bir pire için yorgan yakmamalıyız.

Yorum yap

Bu derece önemliyse tamam şahsım adına özür dilerim .. Ortada gerginlik veya kuşku uyandıracak bir durum yok bence. Şunu da belirtmek istiyorum; benim buradaki görevim, forumda kararların alınmasından ziyade, alınan kararları uygulamak ve teknik konularda destek vermektir. Durumun ilerisi konusunda mach doktor ve bu işle daha iç içe olan yetkili arkadaşlar kısa sürede gereken açıklamayı yapacaktır.. Kolaygelsin..

Yorum yap

Sayın hocam ben sizlerin yenyi üyesiyim.Dün bir bu gieün iki .binbir hevesle bordunuza üye oldum sadece girim bilgi alıyoirdum.Şimdi ise elimiz kolumuz bağlı kaldı . Oysa bilgisayarıda yeni aldım bir türlü düzen tuturamadı yeni yeni bordunuza alışırken (Kullanmakta olduğum cıhaz"Next 2000 cıs plus) birden birme karşımıza next bölümü özel diye yazı çıktı. Bazı kmişilerin hatalarını bizim gibi kişilere yüklemek doğru olmaz . sayın hocam kendini bilmez kişiler herzaman vardır ve bunlar devamlı varolacaklar.Bu tür konulara sizler alışık olmalısınlız .Elbette insanınl çalışma şevkini kırarlar ama "metin olmak diye bir şyey vardır " Sizlerde metin olmaya çalışın ve bizleri bu konulardan mahrum eetmeyin. Tekrar aynı konularda bilgi vereceğinizi ümüt edker çalışmalarınızda başarıular dilerim. En güzlel günlerin sizin olsun.Çalışmalalrınızda başarılar diglerim.

Yorum yap

hacam özür önemliydi.Nedn önemliydi evet bir sorun yaşandi sonucundada böyle bir karar verdiniz.Bu özürle konuyla ilgili olmayan ve gerçek mağdur bizleri farkına vardınığınızı ciddiye aldığınızı gösterdiğiniz için önemlydi ve bence gerekliydi.Bende bunu yaptığınız için teşekkür ederim ve yasaklı günlerin en yakın zamanda bitmesini dilerim saygılarımla

Yorum yap

arkadaslar ben bu duruma cok üzüldüm, ama belli idi bence! niye dicekdiniz! adamlar onca vakit harciyor ediyor biz hocam su da olurmu buda olurmu hic birseyle mutlu olmuyorduk! hocam! bi arkadasin dedig gibi neden o ahlaksiz ve kendini bilmiyenlri bann etmiyorsunuz forum'dan? biz burda bazi arkadaslarin dedi gibi mahrum kaldik! bizi böyle bir kac ahlaksiz insanlar icin cezalandirmayin! Lütfen!

insallah yakin'da acilir ve paylasmaya devam ederiz!
                  simdiden hersey icin tesekürler hocam! basarilar!

büyüklük sizde kalsin ve bizi herzamanki gibi gene desdeklerinizle sevindirin!

herkeze selamlar

Yorum yap

Arkadaslar bizim sucumuz ne bazilari yanlis yapmissa bizidemi cezalandiracaksiniz bence yanlis
                    biz bügün yazilim bekliyorduk

saygilar

Yorum yap

evet dün mach1 hocamiz yazilimlari vericez demisdi! demekki bazileri adamin baya damarina bastilarki adam sinirlenip bunu uyguladi!
                      dedim gibi insallah hocamiz gene de düsüncesini degisdirirde bizleri sevindirir!

ama bir yerde anliyorum! bazenleri ben bile sinirden kabariyordum o ahlaksiz adamlar yüzünden, bir de düsünün mach1 hocamiz saatlerini harciyor!

bir kac defa demisdim yapmayin diye ama dinleyen yokki!
                      ama bu cezalandirma herkez icin gecerli olmamali bence, herhalde mach1 hocamiz bir cözüm ona'da bulur! eminim!

Yorum yap

editlendi...

Yorum yap

bende next kulaniciyim! ama dedim gibi, herkeze bu ceza bence olmaz diye yazdim, ama mach1 hocamiz elbet baska bir caresini bulacak bence!
                          sana katiliyorum herkezin siniri bozulursa diye ama insan onca saat harciyinca ve böyle kiymet bilmeyen kisilerden tepki alinca tabi sinirleniyor!
                          sende olsa sinirlenmezmisin?

ama eminim yakinda acilir!
                          cünkü böyle herkezi cezalandirmak uzun süreli bi olay degil!

bende next koligim!

Yorum yap

Kim nederse desin.....!
                            Bizim işimiz gerçek tüketiciyle ve gerçekten bu işe gönül vermiş aldığı ve sattığı malın kıymetini ve özelliklerini çok iyi bilip müşterisine gelişen durumları bilgisi dahilinde çok iyi anlatıp ikna edebilen satıcılarladır.
                            Hargala çingenesi gibi hep isteyen.Yasal sakıncası varmı yokmu banane diyen.Ben bu malı aldım gerekirse önü kapalı arkası açık şortunu giydirip yanıma bile çağırırım gelmek zorundadırlar zihniyetine sahip olmuş ve bu zihniyette direnenler.Bizim sizlerle işimiz olmaz.İnşallah Allahta nasip etmez.
                            Cihazlarınızmı çalışmıyor.Malmı ayıplı.Problem çıktıda servislerdenmi hizmet alamadınız.Bu güne kadar en eski serisinden en son çıkardığı serisine kadar yazılım hizmetimi alamadınız... ?! Problemmi çıkardılar.
                            Problem çıkarmadılar.Hizmet ettiler.Geçici değilde uzun yıllar kalıcı çözümlerde ne gibi iyileştirmeler yapabiliriz dediler yaptılar.Bu güne kadar çıkardıkları tüm cihazların yazılımlarını verdiler.Halada veriyorlar ve son sınıra kadar da vercekler.Hizmet etmeye devam ediyorlar.Yüzlerce çeşit mal piyasaya çıkarıp birini GÖZDE yapıp diğerlerini unutmadılar.Ben bunlara şahidim.Ya siz........?
                            Böyle olmadığını iddia edebilecek biri varmı...?.Önce otursun beni ikna etsin.Bırakın bu ayakları.Ben buradayım.yada nerde isterseniz orda.
                            Bunun yanında sizlere şunuda söyliyeyim....!
                            Bölümün kapanmasındaki amaç siz sevgili NEXT kullanıcılarını üzmek veya rencide etmek değil.Hizmete daha iyi devam edebilmemiz için eteğimizdeki fazladan dolaşan taşları ayıklamak içindir.Hiç şüpheniz olmasın hızımızdan ve sizlere hizmet zevkimizden bir şey kaybetmeden yanınızda olacağız.Ayrıca yapılan çalışmalarla ilgili herhangi bir gelişme söz konusu olursa inanınki ilk önce forumumuz üyesi arkadaşlarımız bilgi sahibi olacaklardır.
                            Hep buradayız hiç bir zaman bir yere gitmedik.Allah izin verdiği müddetçe hizmetinize talibiz.
                            AMA:
                            Bizlerde insanız bizlerinde duyguları,hisleri,yapabilecekleri veya yapamayacakları vardır.Kimseye küfür kafir etmedik.Kendimizi anlatmaya işin vehametini anlatmaya çalıştık ama Davul ZURNA da çalsak anlamak istemeyene az geldi.Kalın sağlıcakla.
                            Saygılarımla.

Yorum yap

nebutv hocam yukarıda yazdıklarında tamamen haklısın ama buradaki sorun bu tartışmalarla alakası olmayan insanların görmerzden gelinmesiydi.Haksız yere küstahlık boyutuna varan eleştri hatta hakaretlere maruz kaldınız ve sonunda böyle bir karar aldınız.Sorun bu kararı alırken sinirlerinize hakim olamadan siz öyle yaparsanız böyle olur intibası bırakmanızdı.o küstah insanların cezasını defalarca söylendi bu siteyi takip eden binlerce next kullanıcı çekti.Site yöneticilerinden ricam bu yazılanları görmezden gelmemeleri ve o küstah insanlara karşı bir ceza formülü aramanızdır next kullanıcılarına değil saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X