• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• youtubede canlı yayın dan birini izleyemiyorum hata ( 8-04 ) diyor
    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

• Videoda sorun vardır diğerleri oynuyorsa
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• iptv bölümünde free iptv var ama başarısız ben üründen koli koli alıp satıyorum ama iptv konusuda başarısız kaldığı için satarken zorluk yaşıyoruz konuyu ilgili yerlere ilettim biraz düzeltmeler oldu ama yinede next sadece ismini satıyor hizmet çok az
        evet herkes paralı iptv kullanıyor ama benim bölgemde vatandaş sadece türk kanallarını parasız stabil izlemek istiyor
        yurtdışında bu sıkıntılar var oysa x firmanın ürünleri inanın bana hd yayın yapıyor free

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Videoda sorun vardır diğerleri oynuyorsa
          video değil canlı yayındı pc den izledim sorunsuz çalıştı cihazda o hata çıktı bu akşam yeniden deneyeceğim aynı hata alacak mı bakalım

Yorum yap

• youtubeden canlı yayın izleyebilen varmı uydu alıcısı ile

Yorum yap

• vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              youtubeden canlı yayın izleyebilen varmı uydu alıcısı ile
              aynı cihazı bende kullanıyorum yazınızı okuyunca epeyden beri bakmıyordum bakıp size yardımcı olmak istedim evet canlı yayın seyredebiliyorum bir sorun yok

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Baktım roket evet netten bir film indirdim machinada txt çalıştı minixte çalışmadı gömülü altyazı iletirim.
                Mach1 Hocam.

Bugün MP4 altyazılı filmleri cihazda denedim.

MP4 altyazılı filmlerde, altyazı ayrı ve ismi, film ile aynı olursa cihaz görüyor.
                Gömülü olursa yine görmüyor.

MKV altyazılı gömülü veya ayrı olan filmlerde, ismi, film ile aynı olsa bile, altyazıyı görmüyor.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynı cihazı bende kullanıyorum yazınızı okuyunca epeyden beri bakmıyordum bakıp size yardımcı olmak istedim evet canlı yayın seyredebiliyorum bir sorun yok

saygılar
                  cihaza dns girsem açılması için olurmu dns girsem youtube açılırmı

Yorum yap

• Gerekli değil YouTube gir canlı yayınlara bak

Yorum yap

• bilgekaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Gerekli değil YouTube gir canlı yayınlara bak
                      benim izlediğim canlı yayın açılmıyor hata diyor pcden açılıyor aynı evde onu demek istiyorum

Yorum yap

cihaza dns girsem açılması için olurmu dns girsem youtube açılırmı
                        cihaza değilde modemin arayüzünden DNS ayarlarını yaparsan daha sağlıklı olur
                        youtube her zaman açık

saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

benim izlediğim canlı yayın açılmıyor hata diyor pcden açılıyor aynı evde onu demek istiyorum
                          senin izlediğin canlı yayın nedir hangisi özeldende yazabilirsin bende bakayım ona göre kesin cevap yazayım

saygılar

Yorum yap

• mach1 hocam ,,(BBCHD hotbird kanalı örnek olarak)..free share HD kanallarda AV çıkışından izlerken sadece görüntü geliyor...ses malesef yok..hdmı çıkışı normal ses görüntü var..menüden ses uyum ,,direk-donanım denedim,,çözünürlüğü düşürdüm değişen bişey yok...yazılım hatası sanki bu,, sizdede aynımı?

Yorum yap

• diğer uydulardaki bazı HD lerdede aynı durum..kanalın yanında HD yazıyorsa ses yok..kanal barında ,,kanal isminin karşısında HD yazıyorsa çalışıyor nedense...

Yorum yap

• deiztop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                mach1 hocam ,,(BBCHD hotbird kanalı örnek olarak)..free share HD kanallarda AV çıkışından izlerken sadece görüntü geliyor...ses malesef yok..hdmı çıkışı normal ses görüntü var..menüden ses uyum ,,direk-donanım denedim,,çözünürlüğü düşürdüm değişen bişey yok...yazılım hatası sanki bu,, sizdede aynımı?
                                - Dolby Digital ses ile yayın yapan kanallarda scart çıkışı ile ses alamamanız normal, çünkü scart çıkışlar bu tür ses formatlarını desteklemez.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X