• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Botech-Strom Soru Ve Sorunları Buraya ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mishosat Nickli Üyeden Alıntı
    hogam bu cihasdan biktim simdide E5 undeki panelde iazdi ,normal 001 geldi,ama donup bir turli kumanda almas ve kanal a4mas .herseii tamamen douru iaptim,botech 9000fta x-pa-li model,eski version 1.7,normal 4al6sirdi sonra 09.2.2006 iani 1.9 versionu izilimi atarken bu duruma geldi.ioksa cihas mu bozuk.ne iapmam gerek.bana iardim edermisinis.4ok tesekur ederim.(mehmet)
    Cihaz fisten cekin rs232 takın
    Asagıdaki linkten tekrar cihazına uygun yazılımı indir (ca9000fta_374s_xpa_x_xl_060208)
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?p=35606
    yukleme programı Dnupman5.3 calıstır .. firmware bolumunden browse tıkla indirmis oldugun yazılımı sec ve download tıkla start tusu aktif olan kadar bekle aktif olunca tıkla acılan menuden kullandıgın com port sec OK tıkla ve cihazi fise tak yukleme baslayacaktır yukleme bitince cihaz resetle resetlerken kanallar korunsunmu sorusuna hayır icin 2 tuslayın ve kanalar tekrar kurun .. sorun duzelecektir..
    tv hastanesi:zzz: [EVIL][/EVIL]

Yorum yap

10000vacı biss keyleri nasıl giricem yardım lütfen

Yorum yap

10000 vacı biss girecem yardım lütfen
        mach1 hocam yardım

Yorum yap

biss şifrelerini giremicem mi?
          başka bir yolu yok mu?

Yorum yap

mach1 hocam teşekkürler

Yorum yap

merhaba arkadaslar, botech 7000 fta cihazima yazilim yukledim fakat displayde 0000 hatasiyla karsilasiyorum.
              attigim yazilim: Botech_BC 7000 FTA_v2.26-09.03.25-update
              kullandigim loader: Upgrade138-301
              yardimlarinizi bekliyorum. kolay gelsin.

Yorum yap

s.a bana botech bc- 11500 fta usb platınıum cihazının emo aktif etme kodu lazım bilen varmı teşekkürler..

Yorum yap

9600x server çöktümü bilgisi olan varmı?

Yorum yap

9700x usb yazılımını bulamıyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X