• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-5500-6500-7500- Uydudan Key Data ve Yazılım Güncelleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bahadirim Nickli Üyeden Alıntı
    sevgılı dostlar paylaşimlarınız için tesekkurler..Benım uydu alıcım next ye 7500 cı bu alıcıyla uydudan key data ve yazılım guncellemesı nasıl yapabılırım...Bu konuda çok yenıyım...Bazı şifelı kanalların keylerini bulabılırmıyım...Ve nasıl gırılıyor ..Teşekkurler...
    bilgisayardan yazılım atmak için dnupman proğramını güncel emu (key dosyası) atmak için keymaker kullanmalısınız..
    proğramları burdan alabilirsiniz

uydudan yazılım ve key data güncellemek için :menüden sistem güncellemeye girip stand-by da güncelleme seçeneğini "devrede" yapın..yeni yazılım uyduya verildiğinde cihazınız otomotik olarak yeni yazılımı yükleyecektir..

Yorum yap

cihazım next 7500 cıx 13 nisan yazılımından beri uydudan güncelleme yok ne olacak

Yorum yap

evet yazılımlar uyduya verilmiyor en yakın sürede verilir inşallah

Yorum yap

slm bende yeni bir üyeyim ve keyleri girme ve bulma konusunda hiç bir bilgim yok. next 7500 ci kullanıyorum. evimde bilgisayarım var fakat henüz internet bağlantım yok (olacak) şimdilik ise cafelerden idare ediyoruz. şifreleri nasıl buluruz ve nasıl yükleriz. bahsettiğiniz keymaker vb. programlarla bu işi nasıl yaparız lütfen ayrıntılı bir bilgi verirseniz çok mutlu edersiniz.

(bu arada reciverı alırken şifreli yayınları izleyebileyim diyerek aldım.kafama takılan şu oldu. kard slot takılı değil gibi bir mesajla karşılaşıyorum. bu nedir?)

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1175 burayi incele...

uydudan yapmak istersende hotbird uydusu uzerinden sistem guncelleme bolumune gel yazilimi ordan indir...

(bu arada reciverı alırken şifreli yayınları izleyebileyim diyerek aldım.kafama takılan şu oldu. kard slot takılı değil gibi bir mesajla karşılaşıyorum. bu nedir?)
            bunun cevabida senin modulun yoksa burasi bir ise yaramaz...

Yorum yap

Emrullah Beşgül AKLINA ELİNE SAĞLIK ÇOK SAOL DOSTUM.UYGULUYORUM

Yorum yap

emrullah bey senın tarıf ettıgın gıbı yaptım( makınem next5000cı )ancak bır sonuç alamadım hotbırd de aynen tarıfe uydum anacak en son datada da yazılımda da aynı şekılde msg:yazılım yok dıyor.ayrıyeten tarıhıde 27 hazıran 2005 chıp mpa ne yapmam gerekır acaba şimdeden tşk ler ..

Yorum yap

redlıght 13 nisandan bu yana uydudan güncelleme yapılamıyor.

Yorum yap

eyvallah toprak arkadaşım anladım ok

Yorum yap

arkadaşlar benım makıneden tps lerı veya benzer adult kanalları izleme imkanım varmı varsa nasıl bır tarıf lutfen şimdiden tşkler herkese özellıkle emrullah kardeş sana bu sualim

Yorum yap

arkadaslar benim makinamda next7500ci aldıgım keyleri makinama nasıl girecegim yardımcı olursaniz sevinirim tesekkürler

Yorum yap

kozdemir26 Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaslar benim makinamda next7500ci aldıgım keyleri makinama nasıl girecegim yardımcı olursaniz sevinirim tesekkürler
                          Aramıza hoşgeldin arkadaşım.

Bıraktığın ilk mesajda ii seyirler demişsin o başlığın ilk sayfasına bakarsan orada açıklanmış.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=2775
                          bu linkle ulaşabilirsin. ii akşamlar

Yorum yap

hocam merhaba 7500 ci cipsiz tarih 16 nisan 2006 tarihli yazılım var.ben hiç bir şekilde yazılım ve data alamıyorum. yardımcı olurmusun.kolay gelsin.

Yorum yap

slm arkadaşım bende next ye 5000 ci modeli ve joker cam 2,01 var aynı zamanda lig tv abonesiyim daha önce full x ve multi, spice, xxl kanallarını izleyebiliyordum ama şuan sadece lig tv kaanalını izliyorum hotbir deki kanallar şifreli menu seçeneğine gelip 9999 a basıyorum önüme bir sürü kanal keyleri çıkıyor bende onalara öküzün trene baktığı gibi bakıyorum bukonuda yardımını acilen bekliyorum selamlar dostum

Yorum yap

bende next 5000 xcı var. Yazılım güncelliyorum ama 1 buçuk saattir devam ediyor ne zaman bitecek bu çile?????

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X