• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımlarının Cihaza Yüklenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Wildermess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yazılımı yükledim ama resimlerdeki gibi bişey çıkmadı
    resimdeki 03-02 yazılımına göre düzenlenmiş şimdi 19-02 yazılımı olmalı cihazınızda
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• peki kac gunde bir yapalım bu işlemi

Yorum yap

• bridge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        peki kac gunde bir yapalım bu işlemi
        uyduda değişik yazılım oldugunda
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekürler
          xxx_Dream

Yorum yap

• benim ciyaazım next 2000hdli değil ben simdi ney yapmalıyım ustatalar benim ciyazım next 2000 cx süper plus usb lidir acele cevabınızı bekliyorum hallo159

Yorum yap

• hallo159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              benim ciyaazım next 2000hdli değil ben simdi ney yapmalıyım ustatalar benim ciyazım next 2000 cx süper plus usb lidir acele cevabınızı bekliyorum hallo159
              arkadaşım cihazıyın hd li olmasına gerek yok.zaten uydudan güncellemeli yazılım süper plus usb li serilerine verildi.cihazına yazılımı atabilirsin.cihazına uydudan güncelleme yazılımını http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48905buaradan atabilirsin.yazılımı attıktan sonra cihazına uydudan güncelleme diye bir ibare gelecek.ota başlata okeyle uydudaki yazılımı cihazın yaklaşık 5 dakikada günceller.
              http://

Yorum yap

• can we donload softcam from settelite by ota

Yorum yap

• next ye 2000 cx super plusda aynı şeyi yapıyorum OTA check, have no available versi diyor yardım ederseniz sevinirim

Yorum yap

• mustafa esen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    next ye 2000 cx super plusda aynı şeyi yapıyorum OTA check, have no available versi diyor yardım ederseniz sevinirim
                    Şuan yüklenebilecek yeni yazilim yok demek.:hangiiisi
                    :toplu:

Yorum yap

• hallo159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      benim ciyaazım next 2000hdli değil ben simdi ney yapmalıyım ustatalar benim ciyazım next 2000 cx süper plus usb lidir acele cevabınızı bekliyorum hallo159
                      formu çok iyi oku ve takib et herşey örenirsin kolay gelsin ve ne yapmak istediğini
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• mustafa esen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next ye 2000 cx super plusda aynı şeyi yapıyorum OTA check, have no available versi diyor yardım ederseniz sevinirim
                        "OTA Kontrol Edildi. Şuan Kullanılabilir Yeni Versiyon Yok" anlamında o mesaj.

Yorum yap

• Emeğine sağlık.. çok teşekkürler..

Yorum yap

• timeout,model mesajı ne anlamda arkdaşlar...

Yorum yap

• asped Nickli Üyeden Alıntı
                              timeout,model mesajı ne anlamda arkdaşlar...
                              türksat üzerinde iken güncelleme yaptırın

Yorum yap

• sagolasın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X