• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

10873 Kanal bulunamıyor???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 10873 Kanal bulunamıyor???

TPS auto yazılımını 10873 frekansında mute+yeşil tuş yapıcam fakat sadece bu tp deki kanallar yok mesela USHUA Normal hotbird te Sinyal:60-65 Kalite ise 50-55 arasında bi değer alıyor.Anlamadığım bu TP deki kanallar niye çıkmıyor... yardımcı olan olursa çok makbule geçecek...atla:

Şimdi taradım 8000 de 10873ü buldu gayet güzel hiçbir sorun yok...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

sayın ÜSTAT bizde 8 li NEXT LNB var bütün frekanslar olduğu halde sadece
      10873 HOTBİRD frekansı yok yanlış anlamayın cihazla yada yazılımla ilgili
      değil acaba LNB arızalı olabilirmi. yada verici vs ilgili teknik bir durum olabilirmi
      SAYGILAR...
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sorun ne olabilir bi fikri olan varmı ? sinyal olmadığı için taramıyor zaten cihaz ve de tps auto yapamıyorum... bu sorunu nasıl giderebilirim tps kanalları var fakat belirtilen frekanstan farklı auto yaptığımda wait... daha sonra fail diyor...

Yorum yap

arkadaşım sanırım bizim LNB ler bozuluyor. daha öncede diğer LNB de yavaş
          yavaş frekanslar gitmeye başlamıştı sonra aynen bozulmuştu...
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

the_maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sorun ne olabilir bi fikri olan varmı ? sinyal olmadığı için taramıyor zaten cihaz ve de tps auto yapamıyorum... bu sorunu nasıl giderebilirim tps kanalları var fakat belirtilen frekanstan farklı auto yaptığımda wait... daha sonra fail diyor...
            Tps auto yazılımını yüklemeden önce ve sonra reset attınızmı? atmadıysanız reset atarak yeniden yazılımı yükleyin. yazılımdan sonra da reset atın. lnb bozulmadıysa kanalları bulur.
            Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

arkadaşim TP leri 1088 veya 1086 olarak dene olabilir

Yorum yap

arkadaşlar aynı sorun bendede var resetleme işine dikkat ederek yazılım yükledim ama 10873 hiç yok hotbirdü tarattığımda 1200 üzerinde yayın alıyorum sinyal kalitelerimde hemen hemen % 75-82 arası.lnb sağa ve sola döndürdüğüm halde 10873 den sinyal gelmiyor yerim incirli ,yeğenime sordum oda zeytinburnundan sinyal alamıyor.tps lerin peşini bıraktım ama gördümki benim gibi başka arkadaşlarda izleyemiyor.cihazım 8000 xcam plus-1725 saygılar.

Yorum yap

Don't undersatnd turkish but I see that you have a problem with
                  channels on 10873 frequency I think. So update Video and Audio Pids
                  by doing a new scan for this transponder (10873)
                  If Tps AU still not working (Mute+ Green buttons) then you have to
                  download MPG files from Next emukeys section (Tasarim' Tps_Reboot)
                  or mine from here: http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27416
                  Get last updated file from last post

@+
                  ~==============~
                  Golden Interstar 8006
                  ~**************~

Yorum yap

arkadaşım bölgelere göre ufak tefek tp'lerde kayma oluyor sen birde 10871olarak tarat bende bazı kanallar için deniyorum oluyor
                    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

maalesef denedim ama nafile tps ler yok ...daha doğrusu 10873 teki kanallar yok yoksa farklı frekansta tpsler çıkıyor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X