• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ye 2005d no/av hatası yardım lütfen!!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ye 2005d no/av hatası yardım lütfen!!!!

arkadaşlar abimin 2005d cihazı var atv seyredeceğiz diye nebutv comdan yazılım alıp attım cihaz fta bende herhalde hardver versiyonuna bakmadım veya değişik hardveri uyan cihazların yazılımını birkaç kere attım gelgelelim hardverine uyan tüm yazılımlar cı bu cihaz fta yada ben kapağını açamıyorum neyse biz bazı yazılımlar yükledik ve ne yapsam no/av yi gideremedim kaon sunny tabanlara bakıyorum bu hataya sky modülünün yazılımında hata var diyor ben bu işi yarı profesyonel yapan biriyim genede kafayı sıyıracağım bilen biri yardım etsin lütfen
    HW:12.01.A5 bu hardvere karşılık gelen diğer tüm cihazlar cı ama cı yazılımı atınca makina kafayı yiyiyor tabi bende.

arıza giderilmiştir cihaz yanlış hardwer yüklemeden kaynaklanmış öncelikle kurtarma daha sonra orjinal yazılım atılarak düzeltilmiştir ilgilenlere teşekkürler.

Yorum yap

bravo

Yorum yap

:efferin:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X