• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya-II

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Machine 3D cihazını yeni alanlar ve vip bölümünü kullanmak isteyenler için bölüm tekrar aktiftir arkadaşlar.
    - Cihaz ID numara bölümünün resmini buraya ekleyenlere tekrar vip bölümü şifresi gönderilecektir.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Yorum yap

• - Facebook v.b. tarzı yerler olmaz, bir resim upload sitesine koymanız gerekir.

Yorum yap

• www.4gp.tw/ba3a/1425196809396.jpg

Yorum yap

• Umarım yapabildim tesekkur ederim sagolun

Yorum yap

• Salih 35

Sn.Salih 35 aramıza hoşgeldiniz cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.VİP şifreniz en kısa sürede size yollanacaktır.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Tesekkur ederim beklemedeyim vip şifreyi nasıl cihaza tanımlayacağımız konuda yazarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar dilerim

Yorum yap

• salih35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Tesekkur ederim beklemedeyim vip şifreyi nasıl cihaza tanımlayacağımız konuda yazarsanız çok sevinirim iyi çalışmalar dilerim
                - Vip şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• Tesekkur ederim

Yorum yap

• doğru oldu mu bilmiyorum sitedeki anlatım bölümündeki resimleri göremedim. deneme yoluyla buldum umarım olmuştur.

Yorum yap

• Hocam açaba bu uydu alıcısında Skype yazlim vasdesiyle elave sizce eklene bilermi saykilar

Yorum yap

• Skype konmaz hayır hesen..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mupa19 Nickli Üyeden Alıntı

doğru oldu mu bilmiyorum sitedeki anlatım bölümündeki resimleri göremedim. deneme yoluyla buldum umarım olmuştur.
                          - Olmamış maalesef, resim gözükmüyor.
                          www.imgur.com bu siteye de atabilirsin resimlerini.

Yorum yap

• http://imgur.com/DlaTixB

Yorum yap

• şifre
                              ''Sevdiklerinize gül verin,gülünüz yoksa gülüverin,,Mevlana

Yorum yap

• mupa19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cihazınız hayırlı olsun en kısa sürede ŞİFRENİZ gönderilecektir.
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X