• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu arıza mı uyarı mı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu arıza mı uyarı mı

arkadaşlar cihazı kapatıp çatıya lnb kablo bağlantılrını kontrol etmek çıktım ama oğlum cihazı ben yokken açmış geri geldiğimde cihazın ön panelindeki bütün karakterlerin ışığı yanıyordu kapatıp tekrar açtım olmadı yeniden yazılım atmaya çalıştım oda olmadı hala bütün karakterlerin ışığı yanıyor başka bir sorun yok ama tedirgin edici bu ne olabilir

[QUOTE=hakaneli;503045]arkadaşlar cihazı kapatıp çatıya lnb kablo bağlantılrını kontrol etmek çıktım ama oğlum cihazı ben yokken açmış geri geldiğimde cihazın ön panelindeki bütün karakterlerin ışığı yanıyordu kapatıp tekrar açtım olmadı yeniden yazılım atmaya çalıştım oda olmadı hala bütün karakterlerin ışığı yanıyor başka bir sorun yok ama tedirgin edici bu ne olabilir[/QUOTE

Selam hakaneli,

tv de görüntü var mı??

Yorum yap

evet bu durum haricinde sorun yok yani görüntü ve fonksiyonlarda sorun yok

Yorum yap

hakaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet bu durum haricinde sorun yok yani görüntü ve fonksiyonlarda sorun yok
        görüntü sorun yoksa lnb de sorun olabilir...
        uydu seçimlerini kontrol et kardeş
        ön paneliniz görüntüsünü ekleyebilirmisin

Yorum yap

cihazı kumandadan kapattığımdada ışıklar yanmaya devam ediyor lnb ayarım eskisiyle aynı hatta diğer uyduları iptal ettim yine olmadı sanırım elektronik devre arızası var şasi yaptı yukarda bir yer tahminim o

Yorum yap

cihazı kumandadan kapattığımdada ışıklar yanmaya devam ediyor lnb ayarım eskisiyle aynı hatta diğer uyduları iptal ettim yine olmadı sanırım elektronik devre arızası var şasi yaptı yukarda bir yer tahminim o

menü deki ayarlarına girip tercihler bölümüne bak onları bi kontrol et

Yorum yap

Yorum yap

on panelinizde arıza var, servise götürmen gerekiyor...

Yorum yap

Yorum yap

ilğin için teşekkür ederim özsev

Yorum yap

osilatör kristali arızasına benziyor
                      Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X