• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 hdtv plus da cccam??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 hdtv plus da cccam??

2000 hdtv plus da cccam ın su an için kullanılamadığını biliyorum. Sorum mach1 ve doktor hocam a. Sayın hocalar bu 2000 hdtv plus a ileride cccam kullanılabilecek mi. Malum neredeyse geniş paylaşım veren serverlar cccam e geçti, new camd server veren pek yok. Yani ben bu aleti almayı düşünüyorum ama cccam kullanmama yada kullanamama sorun oluyor kafam da.

Su an dm 500 plus da cccm alıyorum.

bu cihaz linux tabanlı olmadığı için olmaz demişti mach1 üstat öyle hatırlıyorum...

Yorum yap

2000 hdtv plus da cccam server paylaşım olmaz ancak linux tabanlı cihazlarda olur.Yanlız şunu da belirtmekte fayda var en güvenli server paylaşımı newcamd ile olmaktadır.
      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı
        bu cihaz linux tabanlı olmadığı için olmaz demişti mach1 üstat öyle hatırlıyorum...
        doğru hatırlıyorsun dostum ccam için linux işletim sistemi gerekiyor

Yorum yap

if cccam turned on for humax then it would be available for next 2000 hd , although i do not understand turkish languuage

Yorum yap

mosul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            if cccam turned on for humax then it would be available for next 2000 hd , although i do not understand turkish languuage
            humax için cccam yapılabiliyorsa next 2000 hdtv için de yapılabilir diyor galib arkadaşım.
            Sayın ustalar ne dersiniz yapılabilirmi next için cccam?

Yorum yap

gribex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              humax için cccam yapılabiliyorsa next 2000 hdtv için de yapılabilir diyor galib arkadaşım.
              Sayın ustalar ne dersiniz yapılabilirmi next için cccam?
              Hayır arkadaşım daha önce de söylendi böyle bir çalışma yapılmayacak.

Yorum yap

ama tasarım hocam böyle bir çalışma zor olmasa gerek. Üstadlar korelilerle beraber bunu da halledebilirler bence..... yoksa cccam çalışması yapılmaması için çeşitli yerlerden baskı mı geliyor

Yorum yap

Cihaz usb den kayıt yapsın, Jpeg göstersin yeter. Next Humax mı da öyle alengirli özellikler istiyorsunuz. sonra ban edilirsiniz.:-)

Yorum yap

capslock Nickli Üyeden Alıntı
                    cihaz usb den kayıt yapsın, jpeg göstersin yeter. Next humax mı da öyle alengirli özellikler istiyorsunuz. Sonra ban edilirsiniz.:-)
                    +1

Yorum yap

Arkadaşım ban edilecek bir kelime cümle kulanmamışımki ben birine birilerine hakaret etmemişim forum kuralları dışına çıkmamışım ki...
                      Benimki cccam için bir istek olur olmaz, tartışılır sorulur konuşulur. Saygı çerçevesi içinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X