• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Artık o zehiri yedi ki tamam artık, mission completed.

Byagli eline sağlık, müteşekkirim size.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Valla daha hotbird tarıyorum(Kendi başıma becerdim gibi ama bu iş şimdi bitmeyecek). Şimdi ben bunu bu noktada bırakıp cihazı kapayıp gitsem muhtemelen yaptığım işler silinecek değil mi?

Yorum yap

Cihaz açık dursun, tv yi kapat, stand-by gibi çalışır.

Sevgiler.

Not: Tv kanalı ya da video açık olmasın.

Yorum yap

belki yeri değil ozkaradağ ustad sd kart bildiğimiz telefon sd kartları mı yoksa? birde bu sd kart kaç gb olacak ayarlarda hizmetler bölümüne baktım lberlec SSH Şıkı göremedim ustad nerden giriyorduk aktifleştirmek için
          MSN DURUMU::

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            belki yeri değil ozkaradağ ustad sd kart bildiğimiz telefon sd kartları mı yoksa? birde bu sd kart kaç gb olacak ayarlarda hizmetler bölümüne baktım lberlec SSH Şıkı göremedim ustad nerden giriyorduk aktifleştirmek için
            http://www.vatanbilgisayar.com/sandi...-class-10.html

Bundan 2 tane aldım

Yorum yap

yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Evet, bildiğin telefon Sdkartı.

Eklentiler > Libreelec > Hizmetler'den açıyoruz.

Sevgiler...

Yorum yap

İşten geldim, gelir gelmez makinanın başında aldım soluğu, şimdi astrayı da taratıp sonra kanal listeleri ile uğraşacağım ama biri hayrına kanal listesi versin desem onun da uydu dizilişinin aynı olması lazım. Valla liberelec işinde ısrarcı olcm ama e2 gibisi yokmuş.

Yorum yap

Bu işi bir kere yapıp keyfini süreceksin babo.

Sonra da E2 neymiş diyeceksin.

Sevgiler...

Yorum yap

Hayırlısı ustam, Allah razı olsun sizlerden, uzuuun yıllardır görmediğim paylaşımcı ruhu, o sıcaklığı şimdi burada yaşıyor olmaktan gerçekten de çok mutlu oluyorum.

Ustam şimdi sana bir soru, bu tvheadend arayüzünde uyduyu taratırken örneğin astrada movistar gerubunun(C+Liga, futbol vs ispanyol spor kanalları) 10729V22000 frekansını tarattım diyelim, buradan taratmış olmak astra 19.2 deki tüm kanalları bulduğumuz anlamına gelmeyecek değil mi? Yani flysat üzerinden diğer frekansları da aratmak en iyi sonucu verecektir değil mi? Sevgiler, hürmetler...

Yorum yap

Dediğin tek TP'yi tarayıp kanalları servise atar, diğer TP'leri taratmazsan kanalları servise atmaz.

Mesela hepsini taratmadan istediğin kanalların TP'lerini taratman yeterli olacaktır.

Sevgiler...

Not: Bazı forumlar kahveci Memo gibi sadece laklak üretir, biz burada bilgi üretip paylaşırız.

Farkımız bu...

Yorum yap

Şimdi TvHeadEnd web arayüzünde kanal listelerimizi oluşturduktan sonra kanalların her kayıt tuşuna bastıktan sonra anladığım kadarıyla cihaza gidiyor ama oluşturduğum kanal listeleri yani gruplandırma cihazda görünmüyor. Nasıl çözeceğim?

Yorum yap

Eklentiler > Depodan Yükle > LibreELEC Add-ons > PVR İstemcileri'ne gelip PVR HTSP Clientini kur.

Sevgiler...

Yorum yap

byagli anlatacak, buradan da paylaşırım usta, kirletmeyeyim başlığı gündelik sorunlarla

Yorum yap

Tvh Server ayarları böyle.

PVR İstemci Ayarları da böyle olmalı.

Sevgiler...

Yorum yap

Bu imajla sonunda tanbergleri açabildim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X