• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cıs süper plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cıs süper plus

slm arkadaşlar 1 aydan beri lig tv ile problemim oldu maç zamanına kadar normal seyrediyorum maç zamanı 20 dakika seyrettikden sonra şifre değişiyor dahada açmıyor müşteri hizmetlerini arıyorum aktif diyor ne modul okuyor nede kart okuyucu kapatıp açıyorum yazılım atıyorum olmuyor kart ve modülü değiştirdim yine aynı problem ne yapmam lazım tam anlamıyla bıktırdı bu iş beni para veriyoruz ama seyredemiyoruz bu ne iş anlamadım next 2000 cıs süper plus a atığım yazılımlarda mı problem var anlayamıyorum bu konuda fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

yokmu bu konuda bana yardımcı olacak dıgıturk servisini aradım bu gün bana next 2000 lerde cok problem yasıyoruz diyor yazılımla alakalı olduğunu söylüyor

Yorum yap

2000 lerde böyle sorun hiç duymadım bende 9000ultra ve2000xcıs var lig tvde sorun olmuyor ,gerçi seninki süper plas bunları bilmiyom ama sorun olsa yazarlar.

Yorum yap

sakaryalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yokmu bu konuda bana yardımcı olacak dıgıturk servisini aradım bu gün bana next 2000 lerde cok problem yasıyoruz diyor yazılımla alakalı olduğunu söylüyor
        kardeş bu sitede bir sürü kişi kullanıyor.modülde kullanırken sorun yapıyor diyorlar ama kendi smart kart girişine takınca sorun olmuyor diyorlar.bilmem orda denedinmi.denemediysen bir dene derim ne kaybedersinki.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

sorunu hallettim modülü okumuyor makine kart okuyucudan izliyorum 15 dakika bekledikten sonra görüntü geliyor sorun yok şimdilik

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X