• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Tps Au 14.5.2007

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bios ayarlarından olacağını zannetmem antivirüs programın varsa onu kapatıp öyle yazılım atmayı dene.Birde com ayarlarını tekrar gözden geçir...
    ilgin için teşekkürler sorunu harici com ile hallettim şu an sorunsuz çalışıyor
    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• Hocam bugun auto tps yazılımını attım fakat ''updating please wait'' diyor sonra ''ok'' diyor ama açmıyor.Ayrıca mute ile exit tuşuna bastığımda manuel key girme yerinde keyler yazıyordu.Şimdi bomboş olmuş hiçbirşey yazmıyor.Nerde yanlışlık var yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar.

Yorum yap

• Yazılımdan sonra reset çekilecek ve taratılacak backup çağrılmayacak sonra sistem bilgisinden 1973 emu açılacak tps 10873 vs kanal üstünde hiçbirşeye basmadan bekle kendi taranıyır der sonra updating plase wait yazar ok yazana kadar bekle ok yazar görüntü gelir gelmezse arkadan kapat aç gelir tps auda sorun yok çalışıyor hala...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Hocam ben makinaya reset attım fakat yazılım atmadan önce ! Bu yüzdenmi böyle oldu ? Teşşekkürler

Yorum yap

• Hocam makinaya tekrar programmı atıyım yoksa şimdi reset atıp tarama yaparsam düzelirmi? Teşekkürler

Yorum yap

• real_ocean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam makinaya tekrar programmı atıyım yoksa şimdi reset atıp tarama yaparsam düzelirmi? Teşekkürler
              arkadaşım günaydın tpsleri au yapmak için önce cihaza bi reset at sonrada yazılımını at yazılımdan sonrada tekrar reset at sonrada kanallarını yeniden tarat ensonda cihaz emunu açmayı unutma bunları aynen yap sonrada tps kanallarının birinin üzerinde açmasını bekle birkaç saniye açana kadar bir işlem yapma

Yorum yap

• Teşekkürler birde öyle deneyelim..

Yorum yap

• tps auto

auto çöktü galiba?

Yorum yap

• Tps çöktü arkadaşım

Yorum yap

• güncel sofcam atın ve izleyin arkadaşlar heme nkaramsarlığa kapılmayın multi ve diğerleri açık sofcam ile

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                      ultra fan clup

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X