• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkes Okusun!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• geçen senelerde seca 2 lerdedde yazılım verilmemişti dt emoya düştügünnde yazılım verilmemisti şimdi de aynı şey seoul çihaz alım şimdi rahattım ister yazılı versinler isterse ermesinnler

Yorum yap

• arkadaşlar herkez istediğini yapmakta serbest'tir,bu yazılım olayının bu kadar abartılması bana göre yanlış ,kimse bizlere bu cihazları alırsanız size bu kadar süre yazılım desteği veririz demiyor...isteyen alır ,isteyen almaz ....

Ben daha önce kyoto 9600 cı kullanıcısıydım 2-3 yıl önce elden çıkardım next 'te geçtim ,gördüğüm şu aynı dönem cihazları olan nexttin başka bir modeline hala yazılım desteği vermeye çalışıyorlar,ama biraz geç geliyor ama şöyle ama böyle geliyor,arkadaşlar bu yazılım işleri para işi bu yüzden bir maliyet oluşturuyor.Eleşteri yaparken iyi araştıralım ve haklı olduğumuza inandığımız zaman yorum yapalım saygılar sevgiler...

Yorum yap

• slm arkadaslar 1 yili askin bir sonuc alamadigim problem yeni cikacak yazilimlan gider insaallah, next2000x cis plus atmis oldugum yazilimlarlan herhangi bir kanali seyrederken sesin gidip gelmasi ci modulu tanimamasi menu yazilarinin gitmesi gibi bazi sorunlar baska arkadaslardada oluyormu bilmiyorum ama hocalarima basarilar gelecek yazilimda umarimki bu sorunlar giderilir simdiden tesekkurler.

Yorum yap

• acıklamanın ustunden 8 gun gecti.
          son yazılımın ustundende tam 53 gun gecti.
          ancak yeni yazılım hakkında hala somut bir haber yok.
          umarım altyapı calısması next sp serisi için cok verimli olur.cunku bayadır bekliyoruz....

Yorum yap

• karamsar olmak istemiyorum ama yazılım lar gelmiyecek gibi

Yorum yap

• bilgi içn çok sağol

Yorum yap

• doktor vereceğim dediyse verir.çalışmalarınızda başarılar,kolay gelsin

Yorum yap

• arkadaş böyle birşey söz konusu değil şuan testler devam ediyor ve testler bittiği zaman ana yazılım verilecek..

Yorum yap

• 5000 7000 serilerine falanda geldi yazılım... az kaldı arkadaşlar azcık dahasabır

Yorum yap

• Bload Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      5000 7000 serilerine falanda geldi yazılım... az kaldı arkadaşlar azcık dahasabır
                      evet bu acıklamanın yapıldıgı gun geldi...

Yorum yap

• ustalardan arada açıklama gelse iyi olur sabırsız arkadaşlar için.

Yorum yap

• arkadaşlar...lütfen polemik yapmayalım ve lütfen ama lütfen yazdığımız ve yazacağımız kelimelere dikkat edelim...zira en ufak bir kelime tartışma yaratabilir. gergin durmayalım..şu anda cihazınızda bir problem var mı? multiler dahil istediğiniz kanalı seyrediyorsunuz.aza kanaat getirin diyecem ama zaten şu anda bunlar bile az değil.tüm arkadaşlara ve forumdaki yöneticilere selamlar ve sevgiler.

Yorum yap

• Hadi gaa yav,sabredemiyom gaari.Verivirin şu yazılımları.

Yorum yap

• soramıyoruz ki kardeşim sordukmu kızıyolar

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
                              '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

• Arkadaşlar,
                                Bende de TPS ler ilk önceleri gitti,ama 04.04.2008 den beri sorunsuzca eski usulde hiçbir yazılım atmadan seyrediyorum,sizde de öyle değilmi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X