• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart Tan Memnunmusunuz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vallahi arkadaşlar bende 3 tv var 3 cihaz var
    1 next 2000süper pulus
    2 dijitürk hoş paket 9001
    3 d smart
    ve ücündende memnunum d sımart danda memnunum bukadar kısa zamanda bukadar kanala ulaşması bile iyi hatırlarmısınız bilmem ama dijitürkde ilk kurulduğunda lig yoktu ve 10 kanalla başladı ya şimdi dünyaca ünlü aknalları var d sımarta bukadar yüklenmeyin o da oturduğunda oda düzelir ben memnunum acıkcası futbol olmasada olur benim icin filim ve cocuk kanalları belgeseller iyi discoviry nin diğer kanalları da türkce olunca daha iyi olacak bence ve ben dijitürkün yetkili bayi ve servisiyim gerisini siz düşünün arkadaşlar tamam aydın doğan sansui firi tv de bi başarısızlığa uğramış olabilir ama hep de öyle olacak değil

Yorum yap

cerkez78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      vallahi arkadaşlar bende 3 tv var 3 cihaz var
      1 next 2000süper pulus
      2 dijitürk hoş paket 9001
      3 d smart
      ve ücündende memnunum d sımart danda memnunum bukadar kısa zamanda bukadar kanala ulaşması bile iyi hatırlarmısınız bilmem ama dijitürkde ilk kurulduğunda lig yoktu ve 10 kanalla başladı ya şimdi dünyaca ünlü aknalları var d sımarta bukadar yüklenmeyin o da oturduğunda oda düzelir ben memnunum acıkcası futbol olmasada olur benim icin filim ve cocuk kanalları belgeseller iyi discoviry nin diğer kanalları da türkce olunca daha iyi olacak bence ve ben dijitürkün yetkili bayi ve servisiyim gerisini siz düşünün arkadaşlar tamam aydın doğan sansui firi tv de bi başarısızlığa uğramış olabilir ama hep de öyle olacak değil
      haklısın emeklemeden yürünmez yavaş yavaş ilerliyor
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sen memnun degilsin galiba arkadasım?
        bende digitürk ve next le izlediğim hotbird ve hispasat var arkadaşım.sormamın sebebi eğer genel bi memnuniyet varsa d-smartta almak ama kafamı karıştıran şeyler şunlar ilerde lig maçları d smarta gecerse aynen dt gibi recevier bedava olurmu ve doğan grubunun sansui free tv rezaleti bu platformda da yaşanır mı.
        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bende digitürk ve next le izlediğim hotbird ve hispasat var arkadaşım.sormamın sebebi eğer genel bi memnuniyet varsa d-smartta almak ama kafamı karıştıran şeyler şunlar ilerde lig maçları d smarta gecerse aynen dt gibi recevier bedava olurmu ve doğan grubunun sansui free tv rezaleti bu platformda da yaşanır mı.
          arkadaşım bana sormadın ama müsaden olursa cevap vermeye calışıyım sansüyi deki başarısızlık oldu ama şu an yayını acılmış bi cok kanal var ve milyonlarca dolarlık bi yatırım söz konusu böyle bi başarısızlık olacağını zannet miyorum 2 ci sorun dijitürkün 9.90 san hoşpaket kanpanyası gibi makina bedava kanpanyası olacağını zannet miyorum ligler 2010 yılınakadar dijitürkde eğer 2010 yılında ihaleyi d smart alırsa eğer tahminim o zaman modüllü üyelik cıkara bilir ama bildiğim kadarı ile maclarda kontör sistemi olacakmış ayriyetden mac abonelii olmadan d smart aboneleri istedikleri macı alıp kontörle izliycekler

Yorum yap

cerkez78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım bana sormadın ama müsaden olursa cevap vermeye calışıyım sansüyi deki başarısızlık oldu ama şu an yayını acılmış bi cok kanal var ve milyonlarca dolarlık bi yatırım söz konusu böyle bi başarısızlık olacağını zannet miyorum 2 ci sorun dijitürkün 9.90 san hoşpaket kanpanyası gibi makina bedava kanpanyası olacağını zannet miyorum ligler 2010 yılınakadar dijitürkde eğer 2010 yılında ihaleyi d smart alırsa eğer tahminim o zaman modüllü üyelik cıkara bilir ama bildiğim kadarı ile maclarda kontör sistemi olacakmış ayriyetden mac abonelii olmadan d smart aboneleri istedikleri macı alıp kontörle izliycekler
            estafurullah arkadaşım.direkt kimseye sormamıştım zaten.ilgilenip cevap verdiğin için çok teşekkür ederim sana.ii seyirler arkadaşım.
            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

saolasın

Yorum yap

bence D-SMART tam anlamıyla önem kazana bilmesi için tüm emu yazılımlarını vede kendi ( kanal sıralamasını ) düzenlemesi gerek yani kanal sıralamasını admine bırakması gerek özgür olması lazım eğer emu (diğer uyduları izleme olasılığı vica 1-2 nagra 1-2 seca 1-2 irdeto 1-2 conax biss geldi criptonworks v.b ) desteğini genişletirse o zaman tamamen mükemmel olduğunu anlarız

Yorum yap

şu yeni biss desteği varken nba basket kanalınıda alsalar spora renk gelir diimi
                  bu kanalın seyirciside çok

Yorum yap

bu d-smartın altından bi pislik ( kazık) cıkacak gıbı gelıyor bana.beklemede fayda var derim..

Yorum yap

ben almadım düşünmüyorumda .adam kendi kanal sıralıcek bnede onu izleyeceğim..yok abi kalsın ben kendim istediğim kanalları sıralayıp seyrederim.gorduk işte eleme maçları bitti satış durdu..

Yorum yap

bence şu an için iyi gidiyorlar yeni kanallar sıra ile gelmeye başladı görüntü kalitesi ve müşteri hizmetleri iyi bekleyelim ve görelim

Yorum yap

yasal olarak yayaın yapan ve bu yayın için özel cihaz tasarlayıp müşterilerine bu şekilde ulaşan bir firmanın emu gibi illegal bir yola başvurmasını biraz zor buluyorum. YAni böyle birşeyin yapılacağını sanmam demek istedim.
                          Aslına bakarsanız bizi Avrupa birliğine alacak olsalar , biz şu anda kullandığımız keylerin ve emuların ancak ve ancak rüyasını görürürz. Çünkü bildiğim kadarıyla AB de bunlar yasak ve baya ağır cezaları var. Hem kullanana hem de sağlayıcısına.

Yorum yap

ben daha cihazı yeni aldım cihaz tam anlamıyla iyi değil içerik olarak tabi yeni kurulmaya başladığı için çok kaliteli yayınlar yok özellikle moviesmart kanalları daha da geliştirilebilir loca kanalları öde-izle sistemi olmasına rağmen onlarda bile çok iyi filmler gösterimde değil dsmart şuan için orta halli bakalım zaman ne gösterecek yaynıların içeriği ve yeni gelen kanallar ile dsmartın çizgisi dahada netleşir...... ben özellikle animal planet ve discovery kanallarını seyrediyorum gayet güzel ......yani dsmarttan şimdilik memnunum diyebilirim

Yorum yap

İnternet ortamında takılan emuyu bilen yabancı kanalların tadını bilen insanlar genelde beğenmezler ama uydulardan haberi bile olmayan evine gidipte sadece turksat çanak takan milyonlarca aile var türkiyede hala, bunlar alıyorlar ve hepside memnun herkesi netteki arkadaşlar gibi bilgili yada çok şey isteyen insanlarla kıyaslamayın dsmart alıp taktımı turksat kanalları dizili gelip 5-10da belgesel spor çocuk kanalı vs açtımı mutlu olabilir insanlar o tip insanlar çok kanal adedi ve çeşit olarak çok kapsamlı değil ama bana göre dtnin yanına bile yaklaşamaz kanal çeşit olarak
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

haklısınız.birde sadece kart olarak satmaları lazım.çünkü kimse d smart için ikinci bir receiver alıp koymaz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X