• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Laptop ile yazılım yüklemek.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Laptop ile yazılım yüklemek.....

Birçok arkadaşımız araştırma yapmadan ve rasgele USB-RS232 kablo alıp hüsran yaşamaktadır..Bu program ile Laptop'unuza COMPORT açtıktan sonra, kablonuzla birlikte verilen Driver'i yükleyin ve bağlantınız hazır...

D O W N L O A D

Paylaşım için teşekkürler...

Yorum yap

eyvallah arkadaş. teşekkür ederim.inşallah işe yarar. sana daha çok dua ederim
      Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Birçok arkadaşımız araştırma yapmadan ve rasgele USB-RS232 kablo alıp hüsran yaşamaktadır..Bu program ile Laptop'unuza COMPORT açtıktan sonra, kablonuzla birlikte verilen Driver'i yükleyin ve bağlantınız hazır...

D O W N L O A D
        bazen driver yüklemeye bile gerek olmayabiliyor!!!!
        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

proğramı yükleyemiyorum

Yorum yap

fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            proğramı yükleyemiyorum
            Şimdi denedim Link çalışıyor..Eğer Laptop'ta Vista varsa bilemem, ben sadece XP ile denedim...

Yorum yap

indirdim ama bilgisayara yükleyip açamadım. bilgisayar xp var

Yorum yap

fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                indirdim ama bilgisayara yükleyip açamadım. bilgisayar xp var
                Haklısınız dosyayı eksik yüklemişim ama şimdi düzelttim yeniden Download yapabilirsiniz....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X