• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VDR ile kanal taratmak istedim ama Türksat 11096 da kilitlenip kalıyor.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      VDR ile kanal taratmak istedim ama Türksat 11096 da kilitlenip kalıyor.
      Az önce ben de vdr için yeni bir profil açıp denedim ama aynısı oldu. 11054 V'de denedim. Daha evvel de rb-krypton1'de denemiştim aynısı oldu.

Eğer rb-krypton2'de çalıştırdıysan galiba rb-krypton2 alt sürümünde eski drivera dönüldüğü için çalışmıyor olabilir.

Kod:
      Alternative Krypton release for WP2 only with reverted dvb driver and some post rb-krypton2 changes.

VDR is again terribly broken in this build.
      Denmiş çünkü.

Yorum yap

• @crazyturk @zbigzbig20 @ozkaradag @lglz1337 and whoever wants to test:
        https://mega.nz/#F!Ntp2jIZC!N-KWZiOQP4SAq8ZBXMA1cQ
        2 Addons: Recent TVH4.2 server and recent VDR 2.3.2 server addons. VDR Vnsi pvr client and hts pvr clients were already bumped with the last release. So check for updates. If anything goes wrong uninstall those and reinstall from "RB repo" the older version.

Yorum yap

• Deneyen arakadaş oldumu?Ben vdr de taratmaya geçemedim api hatası veriyor.TVH öncekine göre daha iyi ama özellikle 4k larda ufak sıkıntılar var.Hem astrada hemde hotbirdde denedim.En fazla hatayı hotbirdteki 4k kanalda veriyor.Kanal donup kaldığında stop yapınca tekrar kanal üzerine gelince kanal çalışıyor.Dikkaetimi çeken 4K kanalı seyrederken donup kaldığında cihazda bellek kullanımı yavaş yavaş artıyor ama işlemcilerde pek kayda değer değişiklik olmuyor.Kanal göstermediği halde bellek kullanımı birkaç dk.içinde %21 lerden %40 lara geliyor. Şu an hala VDR ile uğraşıyorum.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Deneyen arakadaş oldumu?Ben vdr de taratmaya geçemedim api hatası veriyor.TVH öncekine göre daha iyi ama özellikle 4k larda ufak sıkıntılar var.Hem astrada hemde hotbirdde denedim.En fazla hatayı hotbirdteki 4k kanalda veriyor.Kanal donup kaldığında stop yapınca tekrar kanal üzerine gelince kanal çalışıyor.Dikkaetimi çeken 4K kanalı seyrederken donup kaldığında cihazda bellek kullanımı yavaş yavaş artıyor ama işlemcilerde pek kayda değer değişiklik olmuyor.Kanal göstermediği halde bellek kullanımı birkaç dk.içinde %21 lerden %40 lara geliyor. Şu an hala VDR ile uğraşıyorum.
            Abi ben işteyim. Akşama gidinceye kadar seni yanlız bırakacağım. Akşam yazarım..

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              [YOUTUBE]85CyC_LBKlw[/YOUTUBE]

Telin Droid ise bu uygulama ve WEOS'un Web-Arayüzündeki kumanda ile ayarlayabilirsin sanırım.

Sevgiler...
              crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben iki gün önce satellite dish pointer ile yaptım.
              Ben biraz eksik anlattım herhalde. Benim istediğim program ile çanak yön ayarı değil ince ayar için lazım asıl. Babamdaki E2 cihaza bağlandığımda aldığım video. Böyle bir program olursa ben crazyturk abinin motorlu listesini kullanarak kendime 19 ve 23,5 derece uydularını ayarlamayı düşünüyorum.

[YOUTUBE]5PcDVzfETDo[/YOUTUBE]

Yorum yap

Deneyen arakadaş oldumu?Ben vdr de taratmaya geçemedim api hatası veriyor.TVH öncekine göre daha iyi ama özellikle 4k larda ufak sıkıntılar var.Hem astrada hemde hotbirdde denedim.En fazla hatayı hotbirdteki 4k kanalda veriyor.Kanal donup kaldığında stop yapınca tekrar kanal üzerine gelince kanal çalışıyor.Dikkaetimi çeken 4K kanalı seyrederken donup kaldığında cihazda bellek kullanımı yavaş yavaş artıyor ama işlemcilerde pek kayda değer değişiklik olmuyor.Kanal göstermediği halde bellek kullanımı birkaç dk.içinde %21 lerden %40 lara geliyor. Şu an hala VDR ile uğraşıyorum.

Aynı hata bendede var. Alternatif sürümde ve rb-krypton2 de denedim. Faydası olmadı. Bu hatayı geçebildiniz mi?

Yorum yap

• Yok geçemedim ama vdr 8.1.104 yükledim şu an onunla taratıyorum.Daha sonra 8.1.105 güncelleyeceğim nasıl olacak.

Yorum yap

Yok geçemedim ama vdr 8.1.104 yükledim şu an onunla taratıyorum.Daha sonra 8.1.105 güncelleyeceğim nasıl olacak.
                    Bende okudum çalışmayınca ama Tv meşgul şu an deneyemiyorum.

@raybuntu vdr server eklentisini reposunda güncellemiş. Tarama "settings->plugins in vdr osd menu" altında çalışıyor demiş.

Yorum yap

• Bu Hotbird'teki Travelxp 4K kanal HDR yayınmış.@Raybuntu bahsedince merak edip baktım.Sayfasına girip detaylarına baktım.Bizim wetek sanırım onun için sıkıntı yaşıyor.

Yorum yap

• Peki, Droid'de durum ne?

Sevgiler...

Yorum yap

• Dün akşam aklıma geldi bir bakayım diye ama sonra işden güçden unuttum gitti.İyiki hatırlattınız teşekkürler.Biraz sonra bir kontrol edeyim.

Yorum yap

• Ben VDR den vazgeçtim şimdilik. Tamam kanal araması kumanda ile ama kanal az buluyor. Frekans eklemesi dert. vs.vs..

Yorum yap

• Yeni eklentilerle taratabildinmi? Eski eklentilerle Turksatta 1500 civarında kanal buldu.

Yorum yap

• VDR TVHeadend'ten daha zahmetli ve sorunlu.

TVH'nin gözünü seveyim.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X