• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

digitürk kanallarını 9000 ultraya eklenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• digitürk kanallarını 9000 ultraya eklenmesi

yasal lig tv kartım var ve digitürkün receverını kullanmak istemiyorum. bunun için 9000 ultra ile eutelsat uydusunu tarattım ama hiçbir kanal bulamadım elle tek tek frekansları girdim yine olmadı bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

MR.YOUNG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasal lig tv kartım var ve digitürkün receverını kullanmak istemiyorum. bunun için 9000 ultra ile eutelsat uydusunu tarattım ama hiçbir kanal bulamadım elle tek tek frekansları girdim yine olmadı bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum
    11596 h 30000
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

selam arkadaşım bosunaurasma kanallarda donma oluyor 9000ultra biti

Yorum yap

arkadaşım lnb ayarını digital lnb yapman lazım ben kullanıyorum senin bahsettiğin gibi çok memnunum kullandığın lnb digiturk verdiyse digital lnb dir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X