• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 90 canak ıla e seyrede bılırmıyım yönunu de söylersenız sıze mınnettar olurum bu sıruusu bursadan seyrede bılırmıyım

Yorum yap

• ekurel hocam cok özür dilıyerek soruyorum bursadan 90 canak ıle seyredebılırmıyım acaba

Yorum yap

• hangısını soruyorsunuz bılmıyorum ama sırıus 4.8 yada 5 derece olarak gozukur dıgıturk 7e nın hemen yanıdır dıgerı ıse eurobird 9 e dır oda dıger yanıdır ..

ıkı uyduda 90 lık ıle rahat ceker...

Yorum yap

• arkadaşlar sırıus ve eurobırg kanal lıstelerını nereden bulabılırım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar sırıus ve eurobırg kanal lıstelerını nereden bulabılırım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler
            arkadaşım emu ile seyredeceğin kanallar bunlar buraya bak http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=41621

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar sırıus ve eurobırg kanal lıstelerını nereden bulabılırım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler
              http://www.flysat.com/satlist.php

Yorum yap

• >TVPInfo(13°E)dcw k€y < >down <
                >Reliquia(13E)dcw k€y < >down <

Yorum yap

• ekyrel hocam 7500cı kulanıyorum yükleme yaptım ama digi tvler açmıyor?yardımcı olursanız çok sevinirim emeyiniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    >TVPInfo(13°E)dcw k€y < >down <
                    >Reliquia(13E)dcw k€y < >down <
                    hocam frekensları kaç ben de çıkmadı yada bulamıyorum saygılar emeklerinize sağlık...

Yorum yap

• RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam frekensları kaç ben de çıkmadı yada bulamıyorum saygılar emeklerinize sağlık...
                      ****** çökmüş zaten gerek yok artık

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ****** çökmüş zaten gerek yok artık
                        sağolunnnn ;(

Yorum yap

• son zamanlarda kêyler baya az kanalı açar oldu. İnşallah eski günlere geri döneriz.

Yorum yap

• polsat 00 a dondu arkadaslar o yuzden keylerı yenıleme geregı su an ıcın yok...

Yorum yap

• ekurel üsdat sizin vermiş oldugunuz ve tasarım üsdat hariç dier üsdatların vermiş oldugu sofcam dosyasını atıkdan sonra radyoya geçiyor dört beş ğündür böyle emin olup öyle yazıyorum saygılar

Yorum yap

• arkadaşlar hotbird de baby tv vardı şifresizdi 2-3 gündür yok kanaldan mı kaynaklanıyo yoksa açılıyosa bilgisi olan varmı? teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X