• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - WebGrab+Plus ile internetten EPG

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Backup çok güzel olacak desenize. Tşk.ler

Yorum yap

Bayaa ilerledik bu konuda.. tşk ler kralex tşk ler özkaradağ

Yorum yap

Tebrikler byagli. Eline sağlık.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          TRT 4K o listede verilmemiş ama TRT 4K'ya da EPG getirmek mümkün şöyle ki;

Kod:
          <channel update="i" site="trt.net.tr" site_id="trt-4k" xmltv_id="TRT 4K">TRT 4K</channel>

Arkaplandaki ekran görüntüsü yanıltmasın. Screenshotta 4k kanallar böyle oluyor niyeyse
          Screenshotta 4K kanallarıda 1920*1080 olarak alıyor. Bu nedenle olabilir.

Yorum yap

Çok harika görünüyor, ben daha piconlara gelemedim.

Şu backup bitsin el atacağım inşallah.

Sevgiler...

Abi bu picon setini verebilir misin mahsuru yoksa?

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
              Çok harika görünüyor, ben daha piconlara gelemedim.

Şu backup bitsin el atacağım inşallah.

Sevgiler...

Abi bu picon setini verebilir misin mahsuru yoksa?
              Piconları forumdan indirdim. Hatalı olanlar var hala onlara daha el atamadım. Tvh deki service name ile E2 service name leri bazı kanallarda uyuşmuyor. PM göderdim linki. Tşk ler.

Yorum yap

Tanberg kanalları turksatta 7 adet bende belgesel 3 kanaldan sınyal gelmemekte.4 kanalda gecıkmelıde olsa yayınlar açılmakta.gerıye kalan 3 kanal neden tvhanded da sınyal yok yazısı çıkar çarkta hıç sınyal o gözukur.

Cıhazın tunerımı arızalıdır.elımde başka solo2 cıhazda 7 kanal aynı sınyalde sıkıntısız yayın alıyor.
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

LNB'den, çünkü bende 3 Turksat'a bakan LNB vardı. Biri dediğin gibi olurken diğerinde çok iyi geliyordu Fox Paketi.
                  Bence paketinin bulunduğu TP zor bir konumda.

Sevgiler...

Yorum yap

benide elec çi yapacaksınız en sonunda ellerinize kollarınıza saglık arkadaşlar bukadar emek veriyorsunuz
                    Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                    Sorumluluk alınmaz
                    .
                    Saygılar

Yorum yap

bu ayarları yedek olarak paylaşabilir misiniz?
                      ben yapamadım

Yorum yap

memfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bu ayarları yedek olarak paylaşabilir misiniz?
                        ben yapamadım
                        Her akşam arkadaşlara team ile yardım etmeye çalışıyorum. İmage ile uğraşmaya çok az vakit kalıyor. Bence paylaşılacak durumda değil. Kanal listesi eksik. Eklentiler eksik. Piconlar eksik. EPG de eksik. Bunlara rağmen paylaş dersen yedek olarak özelden paylaşayım. Tşk.ler

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Her akşam arkadaşlara team ile yardım etmeye çalışıyorum. İmage ile uğraşmaya çok az vakit kalıyor. Bence paylaşılacak durumda değil. Kanal listesi eksik. Eklentiler eksik. Piconlar eksik. EPG de eksik. Bunlara rağmen paylaş dersen yedek olarak özelden paylaşayım. Tşk.ler
                          biliyorum hocam
                          bende boş kalıp bir tam anlamıyla uğraşamadım bir haftadır
                          evdeki tvden bize sıra kalmıyor
                          eğer beklemek gerekiyorsa bekleyelim o zaman eksikler giderilene veya oturana kadar
                          teşekkürler

Yorum yap

memfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            biliyorum hocam
                            bende boş kalıp bir tam anlamıyla uğraşamadım bir haftadır
                            evdeki tvden bize sıra kalmıyor
                            eğer beklemek gerekiyorsa bekleyelim o zaman eksikler giderilene veya oturana kadar
                            teşekkürler
                            ÖzKaradağın backupları gibi olmasada ( uğraşmaya vakit yetmiyor ) içinde piconların olduğu Epg nin kısmen çalıştığı bir backup hazırladım. Tanberg çalışıyor. Açılışta TV kanaları ayarlı. Umarım karadağ backup verinceye kadar idare eder. 7zip ile açın Win32DiskImager ile karta yazın o kadar. Tşk..ler

https://mega.nz/#!NkpDTAJZ!ZrK3tf5M9...PJujfF9AKKgAmc

Yorum yap

Süpersin dostum, eline sağlık.

Ayrı bir konu aç ki arada kaynamasın.

Sevgiler...

Yorum yap

Linkte bir sorun mü var en sonuna geldiğinde hata verdi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X