• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sdkarta

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      görmemiştim ben de o işlere biraz xorion eklentisi ışığında kafa yorup bir eklenti yazdım ama henüz paylaşmak nasip olmadı. dini içeriklere ulaşmak isteyenler olursa, kaynakları çoğaltıp zenginleştirebilirim.
      Xorion üstatla konuş, uygunsa projeyle birleştirebilir.

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Wetek play 2 bugün ulaştı bana. Ustalar kullanımı ile ilgili kılavuz yayınlayabilirlerse sevinirim. Şu an forumda kullanılan dil bana ağır geldi. Çoğu terimin ne olduğunu bilmiyorum. Mach1 tavsiye ettiği için aldım. Yardımları için şimdiden ustalara teşekkür ederim. İyi akşamlar...

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Hayırlı olsun.

Yakında rehberler gelecek sanırım, Sabri Bey onla uğraşıyormuş.

Sevgiler...

Yorum yap

ycllvnt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Benimde cihazım geldi şimdi weos sürümünü güncelliyorum ozkaradağ usta liberec ı adlar takı kuralım

Anlamadım özür.

Sevgiler...

Yorum yap

LibreElec i nereye kuralım diye sormak istemiştim sdkarta mı?

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dreamboxedit ile kaydet, klasör olmaksızın ziple, usbden manuel e2 listesi olarak at.

Sevgiler...
            dediğinizi yaptım zip olarak usbden e2 olarak gösterdim ama zip görunedi zipten çıkarıp denedim gördü dosyayı yükledi fakat analların hiçbiri çıkmadı.

Yorum yap

Kodiye turkvodu nasıl kuracagım acıklayarak anlatmanız mümkünmü

Yorum yap

m.s.1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dediğinizi yaptım zip olarak usbden e2 olarak gösterdim ama zip görunedi zipten çıkarıp denedim gördü dosyayı yükledi fakat analların hiçbiri çıkmadı.
                Zipin içinde klasör var mıydı?

Sevgiler...

Yorum yap

karah1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

open ATV E2 image deniyorum çokta randımanlı değil yazılımın yerine oturması lazım kanallar taranıyor bakalım sonuç ne olacak
                    Not: bu image sitede var

saygılar
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ben turkvodu göremedim kodi demişsin nerde bakacağız ustad teşekkürler
                      MSN DURUMU::

Yorum yap

karah1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        turkvod un eklenti yazılımını indirmen lazım sora zipli dosyayı zipten çıkartmadan kodi eklentilerinde tanıtman lazım eklentiyi kodiye yüklemen lazım @XorioN
                        hocamızın eklentilerinde olması lazım bu linki incele http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71580

saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Bende WP2 için motorlu kanal listesi hazırlamaya başladım.Şu an Türksat'ı taratıyorum.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Weos 2.0 mı gelmiş

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              turkvod un eklenti yazılımını indirmen lazım sora zipli dosyayı zipten çıkartmadan kodi eklentilerinde tanıtman lazım eklentiyi kodiye yüklemen lazım @XorioN
                              hocamızın eklentilerinde olması lazım bu linki incele http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71580

saygılar
                              turkv nin hangisini indireceğiz oe2 olanları var andiroid için apk sı yok

Yorum yap

Weos 2.0 güncelleme mı gelmiş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X