• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Yeni Pandora Rootlu Yazılım*

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar en sonunda 3 aylık emeğimizin sonucunu aldık.Baştan aşağı yep yeni Pandora Rootlu Yazılım 1. mesaja eklenmiştir.Tüm Pandora kullanıcılarına hayırlı olsun,Güle güle kullanın.Selamlarımla...

Yorum yap

Kdrykc ve Bursa'lı dostlarımız için hava durumu Bursa ayarlı olarak geliyor.

Yorum yap

- Konu sabitlendi. Elinize sağlık.

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar en sonunda 3 aylık emeğimizin sonucunu aldık.Baştan aşağı yep yeni Pandora Rootlu Yazılım 1. mesaja eklenmiştir.Tüm Pandora kullanıcılarına hayırlı olsun,Güle güle kullanın.Selamlarımla...
          Ellerine sağlık yarın iş yerinde yüklerim artık. 10 numara olduğuna eminim. Teşekkürler tekrar saygılar sevgiler ...yoy::bravo:

Yorum yap

Hocam ellerine sağlık. Az önce yükledim.Çok güzel olmuş.Renkler belirgin yazılar okunaklı kısacası herşey yerli yerinde .Çalışmalarının devamında başarılar dilerim.

Yorum yap

elinize sağlık,çalışmaların da başarılar dilerim...

Yorum yap

yazılimda emegi geçen üstatlarıma teşekkürle ve saygılar benim için görünüm ve sistemleri çok güzel olmuş tekrar saygılar

Yorum yap

Teşekkür ederim,güle güle kullanın.

Yorum yap

Teşekkür ederim,güle güle kullanın.
                    10 numara olmuş ellerine sağlık. Aynısının Fener modelini alma şansımız yok mu acaba :bravo:

Yorum yap

üstat şöyle bir sıkıntı var 3 tb hardiski var ve bunun içinde dosya dosya bölümler ve konusa göre flimler var mesala ben bu filmleri dosya dosya olarak göremiyorum medya bölümünde hepsi karışık bir şekilde geliyor bunun için bir medya player tavsiyen varmı örneğin atlanta g4 de imedia player var ve klasör klasör çıkıyor veya imedia player bu cihaza kura bilirmiyiz ?

Yorum yap

https://play.google.com/store/apps/d...ee.videoplayer

Bunu bir dene istersen,klasör olarak gösteriyor sanirim bu uygulama.

kevser27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        üstat şöyle bir sıkıntı var 3 tb hardiski var ve bunun içinde dosya dosya bölümler ve konusa göre flimler var mesala ben bu filmleri dosya dosya olarak göremiyorum medya bölümünde hepsi karışık bir şekilde geliyor bunun için bir medya player tavsiyen varmı örneğin atlanta g4 de imedia player var ve klasör klasör çıkıyor veya imedia player bu cihaza kura bilirmiyiz ?

Yorum yap

kevser27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Dosya yöneticisinden girerseniz klasör klasör gösterir ama dediğiniz için özel playeri malesef yok kendi playerları da yetersiz bize göre ama next ilgilenmiyor değişik playerları denemek lazım yada dediğinizi xbmc ile yapabilirsiniz en azından xbmc film arşivi yapıyor pc de cihazda yapar mı bilemiyorum youtubede araştırırsanız bulabilirsiniz ayrıntılı bilgi.

Yorum yap

https://play.google.com/store/apps/d...ee.videoplayer

Bunu bir dene istersen,klasör olarak gösteriyor sanirim bu uygulama.
                            Müdürün tavsiye ettiği playerı denemek lazım teşekkürler ...

Yeni rootlu yazılımı Fenerbahçe stiline çevirmek çok mu zor ? Yani ana resim bizde zaten mevcut şuanki rootlu yazılım çok güzel sadece iconları fenerdekiler gibi olmaz mı basit yönden ? Saygılar.

Yorum yap

ellerinize sağlık. iyiki varsınız. umut veriyorsunuz.

Yorum yap

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Müdürün tavsiye ettiği playerı denemek lazım teşekkürler ...

Yeni rootlu yazılımı Fenerbahçe stiline çevirmek çok mu zor ? Yani ana resim bizde zaten mevcut şuanki rootlu yazılım çok güzel sadece iconları fenerdekiler gibi olmaz mı basit yönden ? Saygılar.
                                Olmayacak bir şey yok,isteyince herşey olur.Dediğim gibi bu ana yazılım bundan sonra farklı mediaplayer,musicplayer yada başka bir uygulama çıkarılabilir yada monte edilebilir.grean,ses barı tv info barı ve ikonlar fener stili olarak değişebilir tabii ki.

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ellerinize sağlık. iyiki varsınız. umut veriyorsunuz.
                                Teşekkür ederim,sağ olun...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X