• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tolga Muslera kadar iyi kaleci

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tolga Muslera kadar iyi kaleci

Şenol Güneş: Tolga Muslera kadar iyi kaleci

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, taraftarlar tarafından protesto edilen Tolga Zengin'in Muslera kadar iyi kaleci olduğunu söyledi.

Türkiye gazetesine konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, başta Tolga Zengin olmak üzere birçok futbolcu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
    İşte Güneş'in sözleri:
    TOLGA MUSLERA KADAR İYİ

"Yabancı kaleciye karşı niye ön yargım olsun? Elimde Neuer ya da Muslera vardı da, oynatmadım mı? Kaldı ki Tolga, Muslera kadar iyi. Tamam, Avrupa maçlarında ciddi hatalar yaptı; iki yıl öncesi sıkıntılı bir dönem yaşadı, bunları atlattı. Bursaspor'da Frey ile Harun aynı kalitede kalecilerdi, Harun'u tercih ettim, doğru da yapmışım, bugün Milli Takım'ın kalesinde"

ÇARŞI İSTEMİYORUZ DİYE BİLDİRİ YAYINLAMIŞTI

Hatırlanacağı gibi Çarşı, geçtiğimiz günlerde Tolga Zengin'in takıma zarar verdiğini ve oynatılmasını istemediklerini bildiren bir yazı yayınlamıştı.
    TALİSCA SOSA'DAN DAHA FAZLA KATKI VEREBİLİR

"Anderson Talisca ne bir Sosa ne de Oğuzhan. Sosa tecrübeli, çabuk, akıcı ve hücum yeteneğiyle gerçek '10 numara'ydı. Umarım Milan'da başarılı olur. Talisca ise çok yetenekli ama çok da genç. Bazı yönlerini geliştirirse Beşiktaş'a Sosa'dan daha fazla katkı sağlar. Onu oyun kurucu olarak değil, oyun yapan hamle adamı konumda düşünüyoruz.''
    OĞUZHAN'I BİR YERE BIRAKMAM

"Bu sezon sihirli dörtgen; Talisca, Oğuzhan, Atiba ve Quaresma. Bunlar çok daha iyi olmak zorundalar. Özellikle Oğuzhan geçen sezonun üstüne koymalı. Teklifler aldığını duyuyorum ama onu bir yere bırakmam. Yine; Tolgay ve Necip'in bu dörtlüye katkı sağlayacağı dönemler olacak. Üç kulvarda mücadele edeceğiz. Her oyuncu, her an hazır olmalı."

kralspor.ensonhaber.com

TÜM KONULARIM ALINTIDIR YALNIZCA TANITIM VE BİLGİ AMAÇLIDIR...
    ----------------------------------

Redline Ts-7500 HD / Next 2000 HD Minix Internet Machina

Caner taraftarın 3'lü isteğini reddetti

Caner Erkin, dün akşam oynanan hazırlık maçı sonrası taraftarların 3'lü isteğine alkışlarla cevap verdi.

Beşiktaş, Vodafone Arena'da yeni transferleriyle çıktığı hazırlık maçında Gaziantepspor'u 3-0 mağlup etti.

Siyah-beyazlılara galibiyeti getiren goller; Anderson Talisca, Vincent Aboubakar ve Ömer Şişmanoğlu'ndan geldi.

Mücadelede Talisca ve Ömer Şişmanoğlu'nun attığı gollerin asistini yapan Caner Erkin, gösterdiği başarılı performansla mücadeleye damga vurdu.
    ÜÇLÜ TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Maçın son düdüğüyle siyah-beyazlı taraftarlar, Caner'i üçlü çektirmeye davet etti. Taraftarların bu isteğine alkışla karşılık veren 27 yaşındaki futbolcu, teşekkür ederek soyunma odasının yolunu tuttu.

kralspor.ensonhaber.com

Yorum yap

BEŞİKTAŞ'IN KADROSU NEDEN 22 KİŞİ ?

Beşiktaş’ın 25 yerine 23 kişilik kadro bildirme cezasının yanı sıra dört altyapı kontenjanını dolduramaması sıkıntı yarattı.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi için hazırladığı listede 4 tane altyapı eğitimi almış oyuncu bulma konusunda sıkıntı yaşayınca, Necip Uysal'ın yanına eklemek için geçen sezon Leipzig'e sattığı Atınç Nukan'ı kadrosuna katmıştı. Ancak buna rağmen iki eksiği olan Kartal, kurallar gereği 21 kişi bildirebiliyordu.

UEFA ise bu tip cezalar uyguladığı kulüplere yönelik özel kararlar almasına benzer şekilde Beşiktaş'a jest yapma yolunu seçti. 2014'te 4 altyapı, 4 de İngiltere'de yetişmiş oyuncu olmak üzere 8 yerel oyuncu bildiremeyen Manchester City'nin cezayla 21'e düşen kadrosu 18'e inmek üzereydi.

Ceza alan kulüplere bu kotada kolaylık sağlayan UEFA, City'ye 3 ek kontenjan açmıştı. Beşiktaş'a da benzer bir jest yapan UEFA, 21'de takılan Kara Kartal'a 1 ek kontenjan açarak 22 kişilik kadro bildirmesinin önünü açtı.

Sabah

spor.haber3.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X