• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İyki doğdun erencan

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sn. @erencan doğum günün kutlu olsun. sevdiklerinle sağlıklı nice mutlu yıllar dilerim.
    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Doğum günün kutlu olsun

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kaptan-ı deryamız Doğum gününü kutlar, uzun ömürler dilerim...
        Üstadım 1 yaş daha gençleşti bu adam nasıl oluyor anlamadım bizede sırrını söylesede bizde gençleşsek.

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Üstadım 1 yaş daha gençleşti bu adam nasıl oluyor anlamadım bizede sırrını söylesede bizde gençleşsek.
          benim yanıma gide gele oluyor üstad..daha ne yapsın??:muhaha:

Yorum yap

levent67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            benim yanıma gide gele oluyor üstad..daha ne yapsın??:muhaha:
            Anlaşıldı şimdi ama şunun sırrını açıklayın yahu yıllar bizi götürüyor.

Yorum yap

Sn: Erencan YENİ YAŞINIZIN size SAĞLIK NEŞE MUTLULUK ve BOL KAZANÇLAR getirmesini
              DİLERİM.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X