• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

telstar çöktü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dreambox ile natıonal turkey 12.5w den izliyorum arkadaşım .
    yayın formatı ile izlenip izlenmeme söz konusu değil ancak yayın mğeg 2 veya 4den farklı bir sistemde yapılırsa izliyemessin.
    ekran boyutları değişse bile yayını izlersin.sadece sinyali biraz düşük geliyor.

natıonal germany üzerinde audıo seçeneğini sol left e alınca türkçe geliyor şuan istersen bir dene arkadaşım biss olarak açık humaxtada denedim şuan resmini up ediyorum

BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

sinyal

silopili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      silopi -bak umut312< ye katılıyorum bu frekans ta sinyal yok acaba siz sinyalı ve sesi nerde alıyorsunuz zırneci ss
      eğer aynı uydudan bahsediyorsak(15w-telstar12):
      şu anda benim işyerimde bulunan next2500xdpcl, 90 lık çanakve beyaz sharp lnb-0.4 ve diseqc1.2 motorlu antenle:
      11150-19275v3/4 ile72 seviye 45 kalitenat.geowil de sinyal mevcut ama açamıyoruz.
      11124-18386h 3/4 ile yine 45 kalite sinyal var nat.ge.po
      11150-18386h3/4 ile yine 50 kalite sinyal var nat geo.ru
      bu yukardakiler artık açamıyoruz.
      ama aynı 11124-18386h ile realite tv-extreme ler-clup europ-
      yine 11150-18386h ile realite tv açık diğerleri kapalı

arkadaşım ilgilenenlere duyurulur.

Yorum yap

hayır arkadaşım 12.5 w deki atlanticbird uydusundan bahsediyordum ben

evet telstardaki durum doğru ordaki natıonal açmıyor
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

umut312 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          silopi üye yanlış bilgi veriyorsunuz.sinyal hiç yok ^^ss uyducu^^ ayrıca sınav nasıl geçti..
          zone reality şuan şifresiz ve verdiğim bilgilerde doğru... sınav iyi geçti sağol...

Yorum yap

zone reality şuan şifresiz ve verdiğim bilgilerde doğru... (uyducu mb...)

Yorum yap

Bekliyoruz...
              www.fenerlilerinmekani.com

Yorum yap

Cryptoworks sifreli DMC paketi,yasal kartlarda "BiosV2" den "BiosV6" ya gectigi icin su an EMU ile izlenememektedir ve uzun süre izlenebilecegini sanmiyorum.

Eger ASTRA(19.2°E) uydusundaki Cryptoworks sifreli UPC DIRECT paketi EMU'ya düserse; DMC paketi de EMU'ya düser sanirim.Zira UPC paketi de yaklasik 2 sene önce "BiosV2"den "BiosV5"e gecmisti.BiosV2 iken EMU ile izlenebildigi halde kartlarda yapilan degisiklikten sonra bugüne kadar EMU'ya düsmedi.

Kolay gelsin.

Yorum yap

hafta sonu akşama kadar uğraştım türkçe belgesel izleyeceğim diye o kadar emekten sonra elimize geçen kocaman bir hiç oldu 90 (ofset) çanakla 35 yayın yakaladık 2 şifresiz gerisi hep şifreli kimisinde de ses var görüntü yok. inşallah bir an önce kanallar açılırda beni bir daha 3 metrelik direkt tepesindeki antenle uğraştırmaz,

Yorum yap

ewet halen beklemedeyiz bence önemli kanallardı
                    next machina 3d

Yorum yap

atlanticbirdeki natgeo turkey yayınını alamıyorum amasyadan acaba yayaınlarını bu bolgeden alamaıyormuyuz tasarım ustam bu konuda bir bilgin varmı

Yorum yap

seyitcan Nickli Üyeden Alıntı
                        atlanticbirdeki natgeo turkey yayınını alamıyorum amasyadan acaba yayaınlarını bu bolgeden alamaıyormuyuz tasarım ustam bu konuda bir bilgin varmı
                        Atlantic Bird 11188 H 05722 Frekansındaki yayın Fox Germany olarak değişmiştir. National Geographic Germany devam ediyor.

Yorum yap

seyitcan Nickli Üyeden Alıntı
                          150 lik çanakla ben turhaldan aldığıma göre sende aynı büyüklükte çanağın varsa alırsın
                          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

national wild türkçeyi izlemek umuduyla......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X