• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 x plus sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 x plus sinyal sorunu

next 2000 x plus cihazım var bugün itibari ile sinyal gelmiyor kablo swich ve anteni kontrol ettim herşey normal lütfen yardım arıza ne olabilir

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yok mu acaba yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

Arkadaşım cihazı resetle tekrar kontrol ediniz sorun devam ederse tuner ile alakalı bir sorun olabilir.Cihazınızı başka bir sistemdede deneyiniz.

Yorum yap

hertürlü ihtimali denedim ama nafile uzman arkadaşlar lütfen yardım ne yapalım çöpe mi atalım nextti?!

Yorum yap

Çöpe atma arkadaşım servise götür.

Yorum yap

aleksandır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            next 2000 x plus cihazım var bugün itibari ile sinyal gelmiyor kablo swich ve anteni kontrol ettim herşey normal lütfen yardım arıza ne olabilir
            yazılım ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum. ama uydu ayarlarını kontrol et
            diseq ayarların değişmiş olabilir onları bir kontrol et arkadaşım. Hangi işlemi yaptıktan sonra sinyal gelmediğini de yazmamışsın(elektrik kesintisi, yazlım attıktan sonra vs. belirtmemişsin)özellikle uydu seçiminde diseq ayarlarını tekrar kontrol et. Sorun devam ederse servise götür arkadaşım.

Yorum yap

resetle 609 yaz at tekrar reset tp sil 11734 h 03291 tarat yeni yazılımı 613 amp yukle reset kanal güncelle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X