• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dobratech Klon Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar dobratech in borduna ve donanımına en yakın klon yazılımı acaba hangisidir.bilginiz varmı.

Yorum yap

elllerinize sağlık hocam
      next machina 3d

Yorum yap

allinone_AE_PASSION_1920_LX+_VVGY021.96
        Orjinal yazılımdır, üstteki 84. mesajdaki loader dosyaları ile cihazı dönüştürdüyseniz cihaz açılışında EXIT tuşu ile direkt yükleme yapabilirsiniz.

allinone_AE_PASSION_1920_LX+_VVGY021.96_digium
        Dobratech cihazlar için düzenlenmiş yazılımdır, eğer 84. mesajdaki loader ile dönüştürme yapmak istemezseniz direkt bu yazılımı yükleyebilirsiniz.

USB Belleğinizde sadece 1 allinone dosyası olduğundan emin olun.

Yorum yap

sayın digium yazılımı girdim eternet ve fabrika ayarlarına girecegim sifeyi bulamadım ilginizi bekliyorum saygılar

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Orjinal yazılımdır, üstteki 84. mesajdaki loader dosyaları ile cihazı dönüştürdüyseniz cihaz açılışında EXIT tuşu ile direkt yükleme yapabilirsiniz.

allinone_AE_PASSION_1920_LX+_VVGY021.96_digium
            Dobratech cihazlar için düzenlenmiş yazılımdır, eğer 84. mesajdaki loader ile dönüştürme yapmak istemezseniz direkt bu yazılımı yükleyebilirsiniz.

USB Belleğinizde sadece 1 allinone dosyası olduğundan emin olun.
            tesekkur hocam sifrei buldum 2142 imis

Yorum yap

klon yazılımlarda bitti mi?
              uzun süredir manhattan dan başka yazılım
              görmedik....

Yorum yap

teşekkürler.ellerinize sağlık.hobi amaçlı olarak yüklüyorum.selamlar.

Yorum yap

Bende Manhattan 21.96 yazilimi kullaniyorum,simdilik son yazilim bu.
                  Next Machina-3D-HD
                  SAT: 4.8°E,7.0°E,13.0°E,36.0°E,42.0°E,46.0°E

Yorum yap

Bende Manhattan 21.96 yazilimi kullaniyorum cccam nereye yazilacak server manger menu da yok

Yorum yap

• Manhattan AE1920 LX Klon yazılımı denemek isteyen meraklılar için 22.18 Yazılımı...

Değişiklikler:
                      - Tüm kanallarda BISS edit aktif edilmiştir.

Emu Açma : Kırmızı > 2142

allinone_AEPASSION_1920_LX+_VVGY022.18
                      Orjinal yazılımdır, ilk mesajdaki loader dosyaları ile cihazı dönüştürdüyseniz cihaz açılışında EXIT tuşu ile direkt yükleme yapabilirsiniz.

allinone_AEPASSION_1920_LX+_VVGY022.18_digium
                      Dobratech cihazlar için düzenlenmiş yazılımdır, eğer ilk mesajdaki loader ile dönüştürme yapmak istemezseniz direkt bu yazılımı yükleyebilirsiniz. (Önerilir)

Yorum yap

• mart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende manhattan 21.96 yazilimi kullaniyorum cccam nereye yazilacak server manger menu da yok
                        menu=>>ethernet=>>server ayarları
                        Next Machina-3D-HD
                        SAT: 4.8°E,7.0°E,13.0°E,36.0°E,42.0°E,46.0°E

Yorum yap

• Manhattan AE_PASSION_1920_LX VVGY22.29 Yazılımı

Enable biss edit menu (All channel)
                          Open rigion tv biss key(46.E)

http://www.mediafire.com/download/hl...VVGY022.29.rar

Yorum yap

• Need help

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Dobratech klonları arasında dönüşüm loader'ları...
                            Cihaz açılışında "KANAL-" tuşuna basarak yüklenebilir.

Cihaza yüklendikten sonra dönüşüm işlemi gerçekleşir, hangi cihaza dönüştürdüyseniz onun orjinal yazılımlarını cihaz açılışında EXIT tuşuna basarak yükleyebilirsiniz.

Dosyalar tarafımdan yapılmış ve denenmiştir.

Uyarı: Bu dosyalar yüklendiğinde oluşabilecek herhangi bir hatadan yükleyen sorumludur, cihaz garanti kapsamı dışında işlem görür.
                            (1-loader_Optibox Panthera'ten_NEXT_YE-2000_DOBRATECH) I would like to send my device to the Turkish receiver, and thanks for the help

Yorum yap

• Manhattan AE_PASSION_1920_LX mother code ??

Yorum yap

• 2142 dene
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X