SHOW TV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:00 Yabancı Dizi Köle Isaura
10:15 Her Şey Dahil
13:30 Gün Ortası
13:55 Deryalı Günler
16:30 Yemekteyiz
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yemekteyiz
21:45 Doktorlar
23:45 Sinema Korkunç Gerçek
01:45 Her Şey Dahil
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Aşk-ı Memnu
10:30 Sabahların Sultanı
13:30 Gün Arası
13:50 Her Eve Lazım
14:30 Esra Ceyhan'la
17:00 Arka Sokaklar (Tekrar)
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi Yaprak Dökümü
22:15 Yerli Dizi Aşk Yakar
00:30 Abbas Güçlü ile Genç Bakış
--------------------------------------------------------------------------------
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:45 Müge Anlı ile Tatlı Sert
11:10 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:40 Yerli Dizi Bizim Evin Halleri (Tekrar)
16:00 Komşu Komşu
19:00 atv Ana Haber
20:00 Yerli Dizi Avrupa Yakası
23:20 Yerli Dizi Adanalı (Tekrar)
01:40 Yerli Dizi Cennetin Çocukları (Tekrar)
--------------------------------------------------------------------------------
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 İhanet
15:00 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Sinema
22:00 Mega Magazin
00:00 Kalpsiz Adam
02:00 Uğur Dündar'la Star Haber
--------------------------------------------------------------------------------
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
09:05 Pembe Panter'in Maceraları
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
14:50 Yeditepe İstanbul
16:10 Büyük Hedef
17:05 Sürgün Hayatlar
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sinema Kraliçe
21:40 İpsiz Recep
23:15 Şahların Labirenti
00:20 Günün Ardından
--------------------------------------------------------------------------------
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi Bez Bebek
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
15:15 Yerli Dizi Unutma Beni
16:30 Yerli Dizi Bez Bebek
18:15 Yalancı Romantik
19:30 Çarkıfelek
22:00 Ana Haber
23:15 Bizden Kaçmaz
01:30 Criminal Minds
--------------------------------------------------------------------------------
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:10 Ekonomi Ekranı
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Doğru Tercih
13:50 Lifestyle
14:10 Ekonomi Ekranı
15:30 Dünya Bunu Konuşuyor
16:00 Haber Merkezi
16:40 Ve İnsan
17:10 Ekonomi Ekranı
18:00 Haberler
18:20 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Yorum Farkı
20:30 Spor Servisi
21:00 Ekodiyalog
22:00 İlber Ortaylı ile Tarih Dersleri
23:30 Okan Bayülgen'le Sade Vatandaş
--------------------------------------------------------------------------------
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
10:00 Piyasa Ekranı
12:00 Finans Cafe
12:30 Sağlık Kültürü
14:00 Piyasa Ekranı
16:00 Son Baskı
17:45 Spopgebob Squarepants
19:30 New Adventures Of Old Christine
20:00 How I Met Your Mother
21:00 Ghost Whisperer
22:00 Sinema Alexandra
00:00 According To Jim
01:00 Ghost Whisperer
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 Çizgi Film
09:30 İyi Günde Kötü Günde
11:30 Sağlık Olsun
12:30 Aşkım Aşkım
14:00 Ağız Tadı
14:50 Özlem Gürses'le Bakış
16:20 Emret Komutanım
17:30 Hayat Bilgisi
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 Sinema: Katiller Düellosu
22:30 Özel Detaylar
23:30 Haber
00:00 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
01:20 İyi Günde Kötü Günde
03:10 Sinema: Alçaklar
--------------------------------------------------------------------------------
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Tolga Özdeniz ile TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:00 Ebruli
12:00 Yabancı Dizi: Maria Maria
13:40 Spor
14:00 Sinema
16:00 Çizgi Film
17:30 Pınar'ın Günlüğü
19:30 Ana Haber Bülteni
20:30 Sinema: Tara Sokağı
23:30 Gülhan'ın Galaksi Rehberi
00:45 Mutant X
01:45 Başak Sayan ile Kayıt Dışı
--------------------------------------------------------------------------------
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
10:00 Bernard
11:40 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:50 Hayat Dersi
16:30 Sırlar Dünyası
17:10 Boşanmak İstemiyorum
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Ölümsüz Kahramanlar
21:00 Büyük Buluşma
22:30 Yaban
23:10 Kimse Yok mu?
00:15 TV Filmi
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Kanal 7'de Sabah
08:10 Televizyon Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Ana Haber Bülteni
19:40 Memleket Havaları
23:20 Türk Sineması Kara Yılan
01:30 Haber Maratonu
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Sabah Haberleri
09:00 Yabancı Dizi Köle Isaura
10:15 Her Şey Dahil
13:30 Gün Ortası
13:55 Deryalı Günler
16:30 Yemekteyiz
19:00 Ana Haber Bülteni
19:45 Spor Sayfası
20:00 Yemekteyiz
21:45 Doktorlar
23:45 Sinema Korkunç Gerçek
01:45 Her Şey Dahil
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL D
SAAT - PROGRAM ADI
06:00 Gümüş
07:00 Yabancı Damat
08:30 Aşk-ı Memnu
10:30 Sabahların Sultanı
13:30 Gün Arası
13:50 Her Eve Lazım
14:30 Esra Ceyhan'la
17:00 Arka Sokaklar (Tekrar)
19:00 Ana Haber Bülteni
19:50 Spor
20:00 Yerli Dizi Yaprak Dökümü
22:15 Yerli Dizi Aşk Yakar
00:30 Abbas Güçlü ile Genç Bakış
--------------------------------------------------------------------------------
ATV
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Kahvaltı Haberleri
08:45 Müge Anlı ile Tatlı Sert
11:10 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın
12:30 Gün Ortası
13:00 Mavi Şeker
14:40 Yerli Dizi Bizim Evin Halleri (Tekrar)
16:00 Komşu Komşu
19:00 atv Ana Haber
20:00 Yerli Dizi Avrupa Yakası
23:20 Yerli Dizi Adanalı (Tekrar)
01:40 Yerli Dizi Cennetin Çocukları (Tekrar)
--------------------------------------------------------------------------------
STAR
SAAT - PROGRAM ADI
06:40 Mesut Yar'la Uyan Türkiye
08:00 Her Eve Lazım
08:40 Eline Sağlık
09:10 Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor
10:20 Arım Balım Peteğim
13:30 Gün Ortası
14:00 İhanet
15:00 Esra Erol'la İzdivaç
19:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Sinema
22:00 Mega Magazin
00:00 Kalpsiz Adam
02:00 Uğur Dündar'la Star Haber
--------------------------------------------------------------------------------
TRT
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Sabah Haberleri
09:05 Pembe Panter'in Maceraları
10:05 Günbegün
13:30 Sarayın Rüzgarı
14:50 Yeditepe İstanbul
16:10 Büyük Hedef
17:05 Sürgün Hayatlar
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sinema Kraliçe
21:40 İpsiz Recep
23:15 Şahların Labirenti
00:20 Günün Ardından
--------------------------------------------------------------------------------
FOX
SAAT - PROGRAM ADI
06:30 Çalar Saat
08:00 Yerli Dizi Bez Bebek
09:45 Arka Sıradakiler
12:35 Öğle Gündemi
12:55 Su Gibi
15:15 Yerli Dizi Unutma Beni
16:30 Yerli Dizi Bez Bebek
18:15 Yalancı Romantik
19:30 Çarkıfelek
22:00 Ana Haber
23:15 Bizden Kaçmaz
01:30 Criminal Minds
--------------------------------------------------------------------------------
NTV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Güne Başlarken
09:10 Ekonomi Ekranı
11:00 Günün İçinden
11:15 Yazı İşleri
12:00 Günün İçinden
12:30 Doğru Tercih
13:50 Lifestyle
14:10 Ekonomi Ekranı
15:30 Dünya Bunu Konuşuyor
16:00 Haber Merkezi
16:40 Ve İnsan
17:10 Ekonomi Ekranı
18:00 Haberler
18:20 Gece-Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Yorum Farkı
20:30 Spor Servisi
21:00 Ekodiyalog
22:00 İlber Ortaylı ile Tarih Dersleri
23:30 Okan Bayülgen'le Sade Vatandaş
--------------------------------------------------------------------------------
CNBCE
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Geri Sayım
10:00 Piyasa Ekranı
12:00 Finans Cafe
12:30 Sağlık Kültürü
14:00 Piyasa Ekranı
16:00 Son Baskı
17:45 Spopgebob Squarepants
19:30 New Adventures Of Old Christine
20:00 How I Met Your Mother
21:00 Ghost Whisperer
22:00 Sinema Alexandra
00:00 According To Jim
01:00 Ghost Whisperer
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 1
SAAT - PROGRAM ADI
07:30 Çizgi Film
09:30 İyi Günde Kötü Günde
11:30 Sağlık Olsun
12:30 Aşkım Aşkım
14:00 Ağız Tadı
14:50 Özlem Gürses'le Bakış
16:20 Emret Komutanım
17:30 Hayat Bilgisi
19:10 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
20:30 Sinema: Katiller Düellosu
22:30 Özel Detaylar
23:30 Haber
00:00 Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi
01:20 İyi Günde Kötü Günde
03:10 Sinema: Alçaklar
--------------------------------------------------------------------------------
TV 8
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Tolga Özdeniz ile TV8'de Bu Sabah
08:30 Erkan Tan'la Başkentten
10:00 Ebruli
12:00 Yabancı Dizi: Maria Maria
13:40 Spor
14:00 Sinema
16:00 Çizgi Film
17:30 Pınar'ın Günlüğü
19:30 Ana Haber Bülteni
20:30 Sinema: Tara Sokağı
23:30 Gülhan'ın Galaksi Rehberi
00:45 Mutant X
01:45 Başak Sayan ile Kayıt Dışı
--------------------------------------------------------------------------------
SAMANYOLU TV
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Merhaba Yenigün
08:25 Sırlar Dünyası
10:00 Bernard
11:40 Yeşeren Düşler
13:00 Yeşil Elma
14:50 Hayat Dersi
16:30 Sırlar Dünyası
17:10 Boşanmak İstemiyorum
18:30 Ana Haber Bülteni
19:30 Sporda Bugün
19:40 Ölümsüz Kahramanlar
21:00 Büyük Buluşma
22:30 Yaban
23:10 Kimse Yok mu?
00:15 TV Filmi
--------------------------------------------------------------------------------
KANAL 7
SAAT - PROGRAM ADI
07:00 Kanal 7'de Sabah
08:10 Televizyon Filmi
09:20 Nur Ertürk'le Her Sabah
12:00 Çizgi Film
13:00 Öğle Haberleri
13:30 Şoray Uzun Yolda
15:40 Ebru ile Paylaştıkça
18:30 Ana Haber Bülteni
19:40 Memleket Havaları
23:20 Türk Sineması Kara Yılan
01:30 Haber Maratonu
Yorum yap