• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 cıs süper plus..if input=25v sinyal var kalite 05..10

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 cıs süper plus..if input=25v sinyal var kalite 05..10

arkadaşlar anten girişinden 13/18v çıkması lazım ama 25v çıkıyor neden olabilir sorun kanal bulmuyor birtek bulduğu kanal 11175 H 14400 trt kanalını buluyor başka yok tesisatım tamamen sağlam ölçtüm başka makinalarla denedim full çalışıyor yardımcı olabilirmisiniz ne gibi bi sorunu olabilir teşekkürler...besleme voltajları gerçek değerlerin çok üstünde çıkış voltajları 80v 110v blok kondansatörü değiştirdim halen aynı arkadaşlar yardım edermisiniz ..

arkadaşım CİHAZINI hemen TEKNİK SERVİSE götür aksi takdirde LNB+DAYZEK
    arızalanabilir.!!!
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

arkadaşım ilgine teşekkür ederim ama arıza ile zaten ben uğraşıyorum foruma bu soruyu sormamdaki nedende forumda bulunan teknik arkadaşlardan destek almak yinede teşekkürler

Yorum yap

arkadaşım sen o zaman KARAKÖY Merkez Servisi ara orada KEMAL Bey var
        kendisi sana yardımcı olur. TEL NO: 0 212 237 04 98 -99 .
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sarkoy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım ilgine teşekkür ederim ama arıza ile zaten ben uğraşıyorum foruma bu soruyu sormamdaki nedende forumda bulunan teknik arkadaşlardan destek almak yinede teşekkürler
          V/H LM 317

Bursa Elektronikçiler Odası Duyurusu-Tüm ELEKTRONİKÇİLER Tıklayınız

Yorum yap

ok.LM 317 degiştir.Katılıyorum.

Yorum yap

sorunu çözen arkadaşlar dan sağ duyu bekliyorum sorunu haleden buraya yazarsa hepimiz icin faydalı olur sorunu herkes yazıyor ama malesf çözdükten sonra paylaşım yok sizce haksızmıyım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X