• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vu+SOLO2 cihazda vidio

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vu+SOLO2 cihazda vidio

bir sorum olacak vu+SOLO2 DE IPTV VAR onlarin yaninda birçokta vidiolar var vidiolari ileri geri sardirma olanagi varmi seyirturkte vidiolari durdurabilme ileri geri sardirabilme yapabiliyoruz

video lar 3 6 9 ileri 1 4 7 geri sarar

Yorum yap

sadem usta bu numaralar seyirturkte vidiolari yani filmleri ileri geri sardigini biliyorum benim sorun su ben IPTV M3U yukledim solo2 ye canli tv lerin ya ninda bir çok vidio da vermisler ben bunu anamenuden fovori listesi hazirladim dreaedit ile vidio bakacam aciyorum bir vidio yarim saat sonra isim çikti kapattim gittim sonra bu filmi yine bastan bakmak zorunda kaliyorum sorum bu vidioyu kaldigim yerden bakamak için ne yapmam gerek vlc pc de olsa ileri geri olur sorun uydu cihazinda nasil yapabilirim

Yorum yap

yıldo emin ol bu konuda bilgim yok seni anladım ben yanlış anlamışım başta

Yorum yap

Arkadasim iptv dosyani m3u Dosyasi olarak media Playerda ac Ordan istedigin gibi sardir durdur dakika Atlat. Normal Kanal listesinden bu islemi yapamazsin her Kanal degistirmende videolar bastan baslar. Ben oyle yapiyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X