• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dobratech aldım şimdi ne yapmaliyim?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dobratech aldım şimdi ne yapmaliyim?

sevgili üstalarım
    yeni cihaz geldi diyelim. fabrika yazılımı yüklü. ne yapmaliyim?
    lütfen yaşlı emekli adamım. 25 yıl çocuklarımıza parmakla gösterdim her şeyi. sizde lütfen parmakla gösterircesine anlatırmısınız? baştan başlıyarak.

bu yaşta ne yapacaksın bu cihazı acaba

Yorum yap

sulodemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu ne bicim cevap simdi
      Ben bu sene 56 yasimdayim ve 3 adet komputurum var hergun 5-6 saat internetteyim.Insanlari yaslarina göre degerlendirmeyelim."ikizbeyin" arkadasimiz bizlerden de yasli ama bu konularda hepinizi parmaginda oynatir.
      "Akil yasta degil bastadir".

Yorum yap

saçmalamayın :trts:

biliyorsanız cevaplayın

bilmiyorsanız gereksiz yere yorum yapmayın

Yorum yap

Gereksiz yorum yapmayın.!

Yorum yap

sevgili sulodemir
            ben bu ülkenin en üretken kuşağından geliyorum.belki duymamışsın üretken insanlar yetiştirdikleri için kapatılan köyenstitüsü kültüründen geliyorum.senin gibi futbulcu bir nesil yetiştirmek için 12 martlar ve 12 eylüller ile neslimizi kuruttular.

nezaket gereği ve diğer kardeş forumda yapılan gereksiz tartışmayı sonlandırmak için böyle bir başlık yaptım. sevgili gunnart arkadaşın dediği gibi elimde netbook işyerinde notebook çalışırım. 6 yıl önce emekli oldum.bilgisayar tamir bakımı üzerine ve ilimizin tek dreambox servisiyim. ne kadar digital ve elektronik oyuncak varsa ilgi duyarım. 6 üniversite mezunu ve tubitak tan türkiyenin büyük doktorlarına kada çocuk ve 6 torun yetiştirdim.
            25 x 50 öğrenci yetiştirdim. senın gibilerin yetiştirilmelerinde de tabiki kusum var,kabul ediyorum.

tavsiyem birşeyler üret.gereksiz işlere alet olma.birilerini de meşgul etmiş olursun..........

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı
              Bu ne bicim cevap simdi
              Ben bu sene 56 yasimdayim ve 3 adet komputurum var hergun 5-6 saat internetteyim.Insanlari yaslarina göre degerlendirmeyelim."ikizbeyin" arkadasimiz bizlerden de yasli ama bu konularda hepinizi parmaginda oynatir.
              "Akil yasta degil bastadir".
              teşekür ediyorum.
              galiba yaşıtız. 1955 doğumluyum.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Gereksiz yorum yapmayın.!
                sevgili üstam.cihaza luderi yükledim.ancak son yazılımı usb den atarken ECODE 18 uyarısı veriyor panelde. ne yapmam gerekiyor. sizden ve diğer arkadaşlarda yardım rica ediyorum.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı
                  sevgili üstam.cihaza luderi yükledim.ancak son yazılımı usb den atarken ECODE 18 uyarısı veriyor panelde. ne yapmam gerekiyor. sizden ve diğer arkadaşlarda yardım rica ediyorum.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53483

Burayı okudunuz mu diye soracağım ama mutlaka okumuşsunuzdur. Yeni yazılımı yüklemeden önce boot dosyası yüklenmesi gerekiyor du sanırım onuda yaptınız

Bence verdiğim linki tekrar kontrol edin. Bir yerlerde mutlaka yaptığınız bir hata vardır.

Kolay gelsin, şahsınıza yönelik gereksiz yorumlar için lütfen kusura bakmayın. Binlerce üyenin arasında bazen böyle kendini bilmez insanlar da çıkabiliyor.

Yorum yap

Ecode 18 hatasını yanlış butonlara bastığınız için veriyordur üstat. Allinone yuklerken Exit a basılı tutarak elektrikği verip yukleyeceksiniz.Siz allinone atarken yine kanal + tuşuna basarak yazılımı güncellemeye çalışmışsınız.
                    Computer High Engineer
                    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

desteğınız için teşekürler.dsmart modülü çıkarınca oldu. galiba sebep modülmiş.
                      iyi akşamlar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53483

Burayı okudunuz mu diye soracağım ama mutlaka okumuşsunuzdur. Yeni yazılımı yüklemeden önce boot dosyası yüklenmesi gerekiyor du sanırım onuda yaptınız

Bence verdiğim linki tekrar kontrol edin. Bir yerlerde mutlaka yaptığınız bir hata vardır.

Kolay gelsin, şahsınıza yönelik gereksiz yorumlar için lütfen kusura bakmayın. Binlerce üyenin arasında bazen böyle kendini bilmez insanlar da çıkabiliyor.
                        tekrar teşekür ediyorum. gösterdiğiniz açıklamaya uyarak yapmama rağmen uyarı ve olumsuz sonuç alınca tek sebep modül kalmıştı. çıkarınca oldu.
                        sağolun

Yorum yap

Arkadaslar bende simdi aldim sifir kanallari yeni yukledim ancak simdi ne yapmam lazim lutfen yardimci olun bilmiyorum yazilim guncelemeden once ustam booth falan demisti nasil yapariz adim adim islemleri siralarsak ben yavas yavas yaparim sanirim biliyorum cok sey istiyoruz ama napalim bizde boyle boyle ogrenecegiz dimii.
                          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaslar bende simdi aldim sifir kanallari yeni yukledim ancak simdi ne yapmam lazim lutfen yardimci olun bilmiyorum yazilim guncelemeden once ustam booth falan demisti nasil yapariz adim adim islemleri siralarsak ben yavas yavas yaparim sanirim biliyorum cok sey istiyoruz ama napalim bizde boyle boyle ogrenecegiz dimii.
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53518

boraya bak. serverin varsa ve dsmart ın aktif ise burada modülü açacaksın

Yorum yap

yok d smarti almadim ustam ancak yazilimi gunceleme falan sanirim yapmam gerek server ilerde alacam insallah. simdilik guncelemeleri yapsam yeterli sanirim..
                              Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X