• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal listesindeki kanalların yerini değiştirme.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kanal listesindeki kanalların yerini değiştirme.

arkadaşlar wetekplay 2 cihazım var. andeoid kısmını kullanıyorum. kumandam şu kumanda:

http://hizliresim.com/m3Gpv8
    ekte de göreceğiniz gibi kanal listemde iki kanalın yerini değiştirmek istiyorum. kumanda ile yapabilirmiyim. yani halk tv yi alta tgrt haberi üst kısma almak istiyorum. kumanda ile nasıl yapabilirim. çünkü bu işi piysada 50 tl ye satılan uydu cihazları çok rahat yapabiliyo. saygılar

http://hizliresim.com/p0RV4n
    WETEK PLAY 2

yapamazsınız.daha önce ozkaradaga bahsetmıştım.yazılım da eklenırse belkı kanal taşıma özellıgı gelırse yapabılırsınız.

sızın yapacagınız dremset edıtör ıle mevcut settıngte ne yapmak ıstıyorsanız edıtler kaydeder tekrar cıhaza gönderırsenız ancak o şekılde degışım yaparsınız..
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

dreamset ilede çok sıkıntı yaşadım. bu doğan grubu, atv ve star grubununun kanallarını şifreli sanıyo. açmıyo. ayrıca birşey daha fark ettim. manuel taramada kanalları buluyo fakat hepsini dreamboxeditore aldığımda SD kanal olarak görüyo. birde fec değerlerini 1/2 yapıyo hep.
      kolay gelsin
      WETEK PLAY 2

Yorum yap

Wetekplay 1 de kanal taşıma vardı.
        Bir ara bakıp yazarım. Kanal düzenleme isim değiştirme
        Taşıma kilit hepsi olması lazım menüyü inceleyeceğim.
        Sevgiler....

Yorum yap

Kanal taşıma yok. Kanalı başka bukete ekleme var
          Kanal silme var. Kanal Epg var.
          Buket ismi değiştirme var.
          Kanal yedeğini usb ye alıp dreamset veya
          Dreamboxeditle kanal düzenleyip Tekrar Usb ile
          Kanalları yükleme gerekir.
          Sevgiler....

Yorum yap

teşekkürler üstad. sanırım en önemlisini unutmuşlar.
            WETEK PLAY 2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X