• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lynch Newcamd Free Test Server

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PORT 4001:viaccess - *** view
    PORT 4002: viaccess - Free xtv
    PORT 4003: viaccess - Mct - Redlight
    PORT 4004: viaccess - ART Sport
    PORT 4005: viaccess - ABsat
    PORT 4006: viaccess - TPS
    PORT 4007: conax- ???????????
    PORT 4008: irdeto- ???????????
    PORT 4009: seca- Cyfra+
    PORT 4010: cryptoWorks -??????
    PORT 4011: videoguard -??????
    PORT 4012: seca -??????

DÜZCE

Dm800
    1-42
    2-9,13,19

GboX 7/24

Yorum yap

• Teşekkürler arkadaş bilgiler geldi. denedim güzel çalışıyor.

Yorum yap

• teşekkürler üstad pass geldim iyi çalışmalar dilerim

Yorum yap

• teşekkürler paslar geldi yeniden hayırlı olsun başarılar dilerim
          :at: :deh: :deh:

Yorum yap

• teşkkür lynch usta pass için yalnız Redlight kanallarını açamadım sağol server paylaşım için kolay gelsin

Yorum yap

• teşekkürler maili aldım sorunsuz çalışıyor

Yorum yap

• arkadaşlar 4002 nolu port şuan aktifmi yoksa bendemi problem var
                BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• slm lynch usta server için çok teşekkürler bende nova,cyfra+tps,art, ve adultlar
                  sorunsuz calışmakta yanlız sadece 2 kanal calısmıyor cyfra+paketinde nationalgeografik ve animal planet diğerleri sorunsuz calısıyor acaba genelde bu kanallar acılmıyomu arkadaşlar yoksa sorun bende heralde

Yorum yap

• claymoore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    slm lynch usta server için çok teşekkürler bende nova,cyfra+tps,art, ve adultlar
                    sorunsuz calışmakta yanlız sadece 2 kanal calısmıyor cyfra+paketinde nationalgeografik ve animal planet diğerleri sorunsuz calısıyor acaba genelde bu kanallar acılmıyomu arkadaşlar yoksa sorun bende heralde
                    bu kanallar açmıyor tahminin doğrudur izlediğin kanalları zaten yazmışsın herkez senin izlediğinin aynısını izliyo iği günler
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• mali_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar 4002 nolu port şuan aktifmi yoksa bendemi problem var
                      newcamd 1 ip 059.012.210.168 hepsi çalışıyo bütün ultralarda sorunsuz
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bu kanallar açmıyor tahminin doğrudur izlediğin kanalları zaten yazmışsın herkez senin izlediğinin aynısını izliyo iği günler
                        ok . bilgi için teşekkürler

Yorum yap

• Bütün bilgilerim doğru ama cyafralarda 11823 frekansından görüntü alamıyorum.Sebebi ne olabilir.Mümkünse yardım ederseniz memnun olurum.İyi akşamlar.

Yorum yap

• testudor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bütün bilgilerim doğru ama cyafralarda 11823 frekansından görüntü alamıyorum.Sebebi ne olabilir.Mümkünse yardım ederseniz memnun olurum.İyi akşamlar.
                            bahsettiğin TP Nova paketi irdeto:
                            11823 H 27500
                            11938 H 27500
                            12169 H 27500 bunlar bende de açılmıyor.Sharemax5.5 ile.saygılar.
                            Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                            2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• Paylaşım için teşekkürler mail attım .......
                              Dreambox 500 s & ss2 & Humax5400z (Abime verdim ):mzk:

Yorum yap

• a

tesekkurler pass geldı elınıze saglık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X