• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

alfa 73 kaybettik

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Allah rahmet eylesin
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Allah rahmet eylesin ..

Yorum yap

Haberim olunca çok ama çok üzüldüm allah rahmet eylesin arkadaşımdı iyi arkadaşım çok üzgünüm başımız sağolsun.......
        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Gerçekten hocam sözün bittiği yer..İnsan tanısın tanımasın içi burkuluyor bağazı düğümleniyorbiz böyleyken ya ailesi??ilk önce ALLAH'DAN rahmet ve yakınlarınada sabır diliyorum..

Yorum yap

ozkandonmez Nickli Üyeden Alıntı
            Arman arkadaşımız kardeşimiz ile internet den uzunca bvir süredir , kişisel olarak da 3 yıl önce uydu fuarında tanışmıştık.

Az önce kardeşi ufuk beyle görüştüm , dün öğleden sonra 14:00 sıralarında biraz fenalaşmış ve uzanmış dinlenmek istemiş. Sonrasında kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. Ailesi şu anda cenazesini memleketleri olan sanırım ordu ya götürüyorlar.

Kendisini tanıyan tüm arkadaşlara ve kederli ailesine başsağlığı diler , mekanının cennet olmasını yüce rabbimizden dileriz.

Başımız sağolsun.
            VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

Çok üzüldüm çok iyi bir arkadaşımızdı genç yaşında kaybettik.Allah rahmet eylesin.....
              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

mekanın cennet olsun kardeşim

arman ayan sevgili alfa73 seni unutmayacağız 4 yıl aynı dükkanda bir fiil beraberdik
                çok zor ölüm bu mekanın cennet olsun benim kadim dostum rabbim değerli ana babana
                sabırlar versin.seni herkesin tanımasını isterdim uğurlar olsun sevgili dostum

Yorum yap

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun,,bize bundan sonra kim soguk coca cola ısmarlıcak ..........

RIDVAN..

Yorum yap

bugun cuma namazı sonrasında kılınan cenaze namazı sonrasında 15 yıllık arkadasımı dostumu kardesim armaganı ebediyete kadar kalacagı dogdugu orduya yolcu ettik anlatacak yazacak cok var ama ellerim titriyor gözlerim doluyor yazamıyorum .

ARMAGAN Kardeşim ALLAH c.c Rahmet eylesin.toprağın bol mekanın cennet olsun.

Geride kalanlarına rabbim sabırlar versin.

Yorum yap

Haberi az önce aldım; ne diyeceğimi bilemiyorum. Sevgili arkadaşımıza Allah'tan (c.c) rahmet; yakınlarına sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun...

Yorum yap

10 numara değil 15 numara adamdı kimseyi kırmaz herkeze yardımı dokunurdu hepimizin başı sağolsun mekanın cennet olsun canım kardeşim....

Yorum yap

Allaha emanet ol kardeşim mekanın cennet olsun Hergün yanımdaydı çayımı içmeden evine gitmezdi.Seni özleyeceğiz ALFA73

Tüm sevenlerin başı sagolsun.

Yorum yap

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun başımız sağolsun
                            :tr:

Yorum yap

alfa nıklı arkadaşımıza allahtan rahmet,yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dılerım..
                              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

ALFA 73 arkadaşı kaybettik

UYDU DÜNYASINDAN bir arkadaşı daha kaybettik. ALFA 73 niki ile bir çok forumda modluk yapan ARMAGAN kardeşi kaybettik ..KALP krizi sonucu .. hiç bir zaman saglıkla ilgili proplemi oldugunu söylememişti .şok olduk ..HEPİMİZİN BAŞI sag olsun ..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X