• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık blaster samsung es 7000 ve 8000 tv ler için

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık blaster samsung es 7000 ve 8000 tv ler için

Elimde kullanmadığım samsung ES 7000 ve 8000 uyumlu blaster ve tuşsuz kumanda birlikte gönderilecektir. Fiyatı 50 tl diri kargo alıcıya aittir.
    Not: Bilaster ve tuşsuz kumanda hiç kullanılmamıştır.

Fotoğraf koyma şansınız var mı?..
    İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

meraba mertkoç hocam resim koymayı bilmiyorum.Blasteri ve kumandayı hiç kullanmadım. bugünde düzceyedim ama hava çok soğuktu fazla durmadık selamlar

Yorum yap

kusura bakmayın blaster nedir ve ne işe yarar ben samsung 8000 kullanıyorum işime yararsa albilirim..

Yorum yap

STARCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          meraba mertkoç hocam resim koymayı bilmiyorum.Blasteri ve kumandayı hiç kullanmadım. bugünde düzceyedim ama hava çok soğuktu fazla durmadık selamlar
          Düzce soğuktur,haberim olsaydı gelirken getir diyebilirdim Düzce'de buluşabilirdik,hafta içi Ankara'ya gitme durumum var foto işi olsaydı geçerken uğrar alabilirdim sevgiler...

Yorum yap

STARCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Elimde kullanmadığım samsung ES 7000 ve 8000 uyumlu blaster ve tuşsuz kumanda birlikte gönderilecektir. Fiyatı 50 tl diri kargo alıcıya aittir.
            Not: Bilaster ve tuşsuz kumanda hiç kullanılmamıştır.

Affınıza sığınarak fotoları ekliyorum sevgiler..

Not:fotolar Arkadaşımız tarafından gönderilmiştir..

Yorum yap

kusura bakmayın blaster nedir ve ne işe yarar ben samsung 8000 kullanıyorum işime yararsa albilirim..
              Birden fazla uydu cihazını tek kumanda ile izliyorsunuz

Yorum yap

Samsung'un yeni nesil Smart TV modelleri ES7000 ve ES8000 ile ücretsiz olarak çalışan IR Blaster'ı, akıllı dokunmatik kumanda ile eşleştirme işlemi oldukça pratik ve basit. Samsung Smart TV, IR Blaster ve akıllı dokunmatik kumandayı kolaylıkla ve otomatik olarak birbirine tanımlama özelliğine sahip. Kullanıcıların Smart TV keyfine keyif katacak olan akıllı dokunmatik kumanda ise kolay kurulumuyla Samsung kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X