• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım atma sorunu.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

acaba cihazı resetledikten sonramı yazılım atsam öle hiç denemedim sen daha ii bilirsin ama yapsammıki..:nebileyim

Yorum yap

Cihazı resetlemeye gerek yok 2000 modellerinde zaten şuan eski yazılımdasın cihaz yazılımı alsaydı kendini resetleyecekti.

Yorum yap

ok eywallah...

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
          Cihazı resetlemeye gerek yok 2000 modellerinde zaten şuan eski yazılımdasın cihaz yazılımı alsaydı kendini resetleyecekti.

üstad peki bilgisayarda ne gibi bir sorun olabilir yazılımı engelleyecek bilgilendirirseniz sevinirim
          saygılar

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstad peki bilgisayarda ne gibi bir sorun olabilir yazılımı engelleyecek bilgilendirirseniz sevinirim
            saygılar
            Bilgisayarın bütün bağlantı noktaları belli kurallar ve ayarlar çerçevesinde çalışır.
            Herhangi bir program kendi ihtiyaçları dorultusunda COM portun değerlerini değiştirmiş olabilir(PcLink loaderin çalışması gerektiği ayarların dışında bir ayar olabilir).
            Veya herhangi başka arkaplan da çalışan bir program engelleyebilir.
            Bu da bizim istediğim sonucu almamızı engelleyebilir.

Yorum yap

(PcLink loaderin çalışması gerektiği ayarların dışında bir ayar olabilir).
              demişin
              mesela resimle yazı editörünü kaynakta açıpta ekran üzerinde sonuç eldemezmiyiz? yoksa bozulurmu ?

sağol arkadaşım

Yorum yap

Kaynakta açma konusunda bir bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum.
                Ayarlar kontrol için :
                Aygıt yöneticisine girip - Bağlantı noktaları - İletişim bağlantı noktası(COM1) - Özellikler -Bağlantı noltası ayarlarına geldiğinizde değişebilecek kaç tane değer var görebilirsiniz.
                İsterseniz bu değerlerden herhangi birini değiştirip sonuçlarını bize bildirebilirsiniz.
                (Ben cesaret edemiyorum)

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  saygılar
                  Örneğin çok iyi virüs programları size Comlardan herhangi bir zarar gelmemesi için bu yolları kapatır. Sizde bu esnada yazılım veya key atma işiyle uğraştığınız için Editörler gerekli açıkları bulamayınca çalışmaz ve bağlantı hatası verir. Bu işleme başlamadan önce bu tür programları durdurup, işinizi görebilirsiniz.

Yorum yap

arkadaşlar deneme fırsatım olunca başka bir bilgisayardan da denicem bende sürekli rErr yazan bi uyarı çıkıyor yüklemek istediğimde doğru yazılımıda seçiyorum.arka planda hiç bir program çalıştırmıyorum ayrıca virüs programıda kullanmıyorum yükleme bitince software upgrade eror gibi hata alıyorum nerden yüklersem yükliyim aynı hatayı alıyorum bu sorun pek sık karşılaşılan sorunlardan deil sanırım forumda çok dolaştım 1 yada 2 kişide bu sorunu okudum pc celeron 700 mhz anakartımda eski bi com portu yukarda yazıcı yanında biri ise baya aşağıda yer alıyor alt alta deiller nedense com ayarlarından bakıncada çakışma olmadığını yazıyor her 2 porttada.pc den kaynaklı olan bişi olabilir bu sorun en kısa zamanda başka pc dende denicem düzelirse buraya yazarım saygılar...:ters:

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Örneğin çok iyi virüs programları size Comlardan herhangi bir zarar gelmemesi için bu yolları kapatır. Sizde bu esnada yazılım veya key atma işiyle uğraştığınız için Editörler gerekli açıkları bulamayınca çalışmaz ve bağlantı hatası verir. Bu işleme başlamadan önce bu tür programları durdurup, işinizi görebilirsiniz.
                      okey sağol üstadım bu virüslerden başımız derte bukonuda hassaz oldugum için sıksık temizleme yapıyorum
                      bilgilendirimin için teşekkür ederim

Yorum yap

sorunu hallettim başka pc de denedim yazılımı yükledim sorunsuz ama softcam atamadım önce kanalları aratmam gerekiyo sanırım uydu olmadığı için ayarlamaları yapamadım.tanımıyo receıver i program önce uyduları bulmam gerekiyo sonrada softcam atmalıyım galiba..:ehehe:

Yorum yap

Cihazda sadece dil seçimini yap ve kaydet sonra cihazı saat konumuna al, Softcamı yükleyebilirsin böylece. Ayrıca Softcam atmak için illaki kanalları taratmana gerek yok. Daha sonrada yapabilirsin

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Cihazda sadece dil seçimini yap ve kaydet sonra cihazı saat konumuna al, Softcamı yükleyebilirsin böylece. Ayrıca Softcam atmak için illaki kanalları taratmana gerek yok. Daha sonrada yapabilirsin
                            ben softcamı 2.0 ile atmaya çalıştım sanırım 2.2 ile atcaktım yazılımı 2.0 ıle attım onuda öle atarım dedim ama tanımadı multi ler acık deil şuan nedense çoktü galiba softcamdan sonramı açılır aklıma gelmedi 2.2 ile atmak onuda bıara yaparım çok yardımcı oldunuz saolun....bide nex_2000 softcam ı atıcam dimi d+ falan yazıyo onu atıcam galiba

Yorum yap

wolchan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben softcamı 2.0 ile atmaya çalıştım sanırım 2.2 ile atcaktım yazılımı 2.0 ıle attım onuda öle atarım dedim ama tanımadı multi ler acık deil şuan nedense çoktü galiba softcamdan sonramı açılır aklıma gelmedi 2.2 ile atmak onuda bıara yaparım çok yardımcı oldunuz saolun....bide nex_2000 softcam ı atıcam dimi d+ falan yazıyo onu atıcam galiba
                              Yazılımı PcLink 2.0 ile atabildiysen artık bundan sonra PcLink 2.2 kullanacaksınız. Yazılım ve key dosyaları atarken.

Yorum yap

dostum artık yazılımlarını ve softcamlarını PcLink 2.2 ile yükleyeceksin 2.0 artık çalışmaz hata verir haberin olsun kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X